ورود به جانویس

بهترین اپلیکیشن‌ها برای تمرین یوگا!

بهترین اپلیکیشن‌ها برای تمرین یوگا
بهترین اپلیکیشن‌ها برای تمرین یوگا

شاید فکر کنیم که وقتی منابع زیادی برای یک موضوع باشد می‌تواند دست ما را در انتخاب باز کند! اما کاملا اشتباه است. اینطور حتما بیشتر گیج می‌شویم و نمی‌دانیم کدام مورد مناسب‌تر است.

در مواجه با مشکل انتخاب بهترین اپلیکیشن‌ها برای تمرین یوگا، ما ۱۰ برنامه برتر یوگا را انتخاب کردیم که به‌صرفه باشند، برای بیشتر بدن‌ها قابل اجرا باشند و به گذشته باستانی گویا احترام بذارند.

پس بدون نگرانی این مقاله را دنبال کنید و با هر بدنی که دارید تمرینات یوگا را از مبتدی تا پیشرفته آغاز کنید.

۱- اپلیکیشن Underbelly

این برنامه یکی از راحت‌ترین و کاربردی‌ترین‌هاست که برای افرادی با وزن بالا هم مناسب می‌باشد. شما می‌توانید با تمرینات این برنامه روی تنفس و تناسب اندامتان کار کنید و دیگر از فقدان ورزش در زندگیتان دلسرد نشوید.

این برنامه در هفته دو جلسه کلاس دارد و شما هم می‌توانید دو هفته به‌صورت رایگان از آن استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۹.۹۹ دلار محاسبه می‌شود

۲- اپلیکیشن YogaWorks

با این برنامه می‌توانید هر روز تمرینات یوگا را داشته باشید. از یوگا درمانی گرفته تا سطوح پیشرفته آن. بنابراین تنها کافیست آنلاین باشید از پخش زنده تمرینات لذت ببرید. شما می‌توانید دو هفته به‌صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۱۹ دلار برای اندروید و ۴۹ دلار برای اپل محاسبه می‌شود

۳- اپلیکیشن Yoga for Everyone With Dianne

این برنامه توسط مربی Dianne Bondy ساخته شده و تلاش می‌کند تا یوگا را به ورزشی تبدیل کند که هر کسی بدون توجه به شکل و اندازه‌اش از آن استفاده کند.

برای مثال به شما یاد می‌دهد که چگونه با صندلی یا دیگر وسایل خانه، بین ۵ تا ۶۰ دقیقه یوگا تمرین کنید. البته نکته این برنامه مرور نکات کوچک است. برای مثال نکات مثبتی در مورد رژیم غذایی و یا شرم نداشتن راجب بدن هم ارائه می‌کند. شما می‌توانید دو هفته به‌صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۱۵ دلار محاسبه می‌شود.

۴- اپلیکیشن Alo Moves

این برنامه توسط برند مشهور پوشاک Alo Yoga ساخته شده و بیش از ۲۵۰۰ کلاس ویدئویی از مربیان مشهور دنیا را ارائه می‌کند.

این کلاس‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته دسته‌بندی می‌شوند و بیش از ۲۰ سبک مختلف یوگا را ارائه می‌دهند. از وینیاسا، هاتا، و آشتانگا گرفته تا ترمیمی، کندالینی و…

البته اگر می‌خواهید روی دست‌هایتان بایستید و یا بقیه کارهای خاص یوگا را انجام دهید هم این برنامه به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید دو هفته به‌صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۲۰ دلار محاسبه می‌شود.

۵- اپلیکیشن Asana Rebel

یک برنامه هیبریدی یوگا!

با اپلیکیشن Asana Rebel می‌توانید بیش از ۱۰۰ تمرین یوگا را در گوشی خود داشته باشید که توسط متخصصان ارائه شده‌اند. لیست‌ موزیک‌های آرامبخش، تمرینات قدرتی و یا جریان‌های مدیتیشن و… شما دیگر از یک برنامه یوگا چه انتظاری دارید؟ شما با این برنامه حتی می‌توانید اهداف سلامتی خودتان را هم تعیین کنید تا کلاس‌های سازگار با خودتان را پیدا کنید. این کلاس‌ها و برنامه‌ها قابلیت چیده شدن بر طبق شدت و زمان و… را هم دارند. شما می‌توانید دو هفته به‌صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۱۶ دلار محاسبه می‌شود.

۶- اپلیکیشن YogaGlo

چه دو دقیقه وقت داشته باشید چه بخواهید ۱.۵ ساعت تمرین کنید؛ اپلیکیشن YogaGlo برای شما مناسب است. این برنامه تنوع بسیاری دارد؛ از زمان کلاس گرفته تا سبک تمرین! مثلا از وینیاسا، هاتا، کندالینی، یین، و یوگا آیینگار، تا بار، پیلاتس، کاردیو، قدرتی، HIIT و… هر روز کلاس‌های آنلاینی برگزار می‌شود که شما می‌توانید از بین ۵۰۰۰ گزینه، گزینه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. شما می‌توانید هفت روز به‌صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۱۸ دلار محاسبه می‌شود.

۷- اپلیکیشن Find What Feels Good

اگر قبلا با یوگا آشنایی داشتید پس این برنامه حتما برای شما جالب است. چرا که محتوای فراوانی دارد که برای شما جذاب می‌باشد. در کنار این موضوع، محتوایی انحصاری برای دوره‌های پیشرفته دارد. شما می‌توانید هفت روز به‌صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. بعد از این دو هفته هزینه ماهانه ۱۳ دلار محاسبه می‌شود.

۸- اپلیکیشن Apple Fitness+

این برنامه یک سرویس تناسب اندام بر اساس اپل واچ است که کلاس‌های آن توسط مربیان خبره‌ای مثل جونل لوئیس، مولی فاکس، داستین براون و جسیکا اسکای تدریس می‌شوند. دسته‌بندی این کلاس‌ها بر اساس زمان، سبک و حتی نوع موسیقی نیز قابل جریان می‌باشد. یکی از ویژگی‌های مثبت این برنامه داشتن کلاس‌های مدیتیشن ویدئویی و صوتی است. شما می‌توانید با هزینه ماهانه ۱۰ دلار از این برنامه استفاده کنید. البته این برنامه مخصوص افرادی است که Apple Watch دارند.

۹- اپلیکیشن Yoga Wake Up

هر وقت اسم ورزش می‌آید همه به انجام ورزش‌های سخت و سنگین روزمره فکر می‌کنند؛ اما تا حالا فکر کرده‌اید که در زمان بیداری بتوانید به‌جای آلارم گوشی از موزیک مدیتیشن و یوگا استفاده کنید؟ تمام کلاس‌های این برنامه ۲۰ دقیقه و یا کمتر هستند و جلسات جدید هم به‌صورت هفتگی آپدیت می‌شوند. پس با هر تیپ بدنی و پیش‌زمینه‌ای که دارید از این برنامه استفاده کنید و یوگا را طور دیگری تجربه کنید. شما می‌توانید با هزینه ماهانه ۱۱ دلار از این برنامه استفاده کنید.

۱۰- اپلیکیشن Yoga International

متنوع‌ترین سایت یوگا در جهان یا همان یوگا اینترنشنال!

این برنامه بیش از ۱۰۰۰ کلاس و ۵۰۰ مربی را پوشش می‌دهد و کلاس‌هایی از ۱۵ دقیقه گرفته تا حتی بیشتر از یک ساعت را در اختیار شما قرار می‌دهد. از سبک‌های وینیاسا، هاتا، یوگا برای مبتدیان، ترمیمی، کندالینی و… هر کدام را که بخواهید اپلیکیشن Yoga International در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با هزینه ماهانه ۲۰ دلار از این برنامه استفاده کنید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها