ورود به جانویس

۳ راه برای تگ کردن در استوری اینستاگرام، بدون اینکه نام شخص نشان داده شود!

۳ راه برای تگ کردن در استوری اینستاگرام، بدون اینکه نام شخص نشان داده شود!
۳ راه برای تگ کردن در استوری اینستاگرام، بدون اینکه نام شخص نشان داده شود!

به اشتراک‌گذاری بخش‌هایی از زندگی‌مان با خانواده و دوستان از طریق استوری اینستاگرام سرگرم‌کننده است. می‌توانید افراد را در استوری خود منشن کنید تا آن‌ها هم بتوانند لحظات ثبت‌شده را در استوری خود دوباره به اشتراک بگذارند.

اما چگونه می‌توانید دیگران را در استوری خود منشن کنید، بدون اینکه صفحه نمایش شلوغ‌ شود؟ بیایید به روش‌های مختلف تگ کردن در استوری اینستاگرام، بدون نمایش نام کاربری نگاهی بیندازیم.


۱- نام کاربری را به بیرون از کادر صفحه‌ی گوشی‌تان بکشید

پس از اینکه دوست یا خانواده‌ی خود را در استوری اینستاگرام منشن کردید، روی Done بزنید تا از پنجره‌ی متن خارج شوید. اگر بخواهید جای نام کاربری منشن‌شده را روی صفحه تغییر بدهید، چه کار می‌کنید؟ به همان صورت روی آن ضربه بزنید و نگه دارید. فقط این بار آن را به بیرون از حاشیه‌های صفحه گوشی‌تان بکشید تا قابل مشاهده نباشد.

این کار ممکن است به کمی تمرین نیاز داشته باشد. در تلاش‌های اول شاید اگر نام کاربری را خیلی آهسته جابه‌جا کنید، دُم آن همچنان بیرون بماند! نکته‌ی کلیدی این است که با یک حرکت سریع و محکم کار را تمام کنید تا از صفحه‌ی نمایش محو شود.

نام کاربری را به بیرون از کادر صفحه‌ی گوشی‌تان بکشید

۲- از استیکر برای مخفی کردن نام کاربری استفاده کنید

استفاده از استیکرهای اینستاگرام یکی از راه‌های برجسته کردن استوری اینستاگرام شماست. این استیکرها به شما این امکان را می‌دهند تا عناصری مانند موسیقی، یک انیمیشن کوچک یا موقعیت مکانی خود را به استوری اضافه کنید.

برای استفاده از استیکر برای مخفی کردن نام کاربری دوست‌تان، ابتدا باید او را منشن کنید. سپس باید روی آیکون استیکر ضربه بزنید و استیکر تک رنگ انتخاب کنید. برخی از استیکر‌ها گزینه‌های فرمت متفاوتی را ارائه می‌دهند. پس از انتخاب سبک دلخواه خود، روی Done ضربه بزنید تا از پنجره‌ی استیکر خارج شوید.

سپس، روی استیکر ضربه بزنید و نگه دارید تا آن را تغییر دهید و نام کاربری را بپوشانید.

از استیکر برای مخفی کردن نام کاربری استفاده کنید

۳- از یک پست مشترک برای مخفی کردن نام کاربری استفاده کنید

اگر پست اینستاگرامی را در استوری خود به اشتراک گذاشته‌اید، می‌توانید دوستان خود را در استوری منشن کنید بدون اینکه نام کاربری آن‌ها نمایش داده شود. به جای استفاده از استیکر، می‌توانید از خود پست به اشتراک گذاشته شده برای مخفی کردن نام کاربری استفاده کنید.

هنگامی که منشن کردید، روی پست به اشتراک گذاشته شده ضربه بزنید و نگه دارید تا آن را تغییر دهید و نام را بپوشانید.

از یک پست مشترک برای مخفی کردن نام کاربری استفاده کنید

پس نگران زیبایی استوری اینستاگرام نباشید

نیازی نیست متن اضافه‌شده روی استوری‌ها، زیبایی آن را کم کند. با استفاده از این روش‌ها برای مخفی کردن نام‌های کاربری، می‌توانید اجازه دهید عکس شما در مرکز توجه قرار گیرد. شخص منشن‌شده مطلع می‌شود و بعدا می‌تواند استوری شما را دوباره به اشتراک بگذارد.

حانیه خانی

من حانیه خانی هستم. خواندن و نوشتن در زندگی‌ام نقش پررنگی دارند. اگر در این مسیر به یک سوال از ذهن‌تان پاسخ دهم برای من کافی‌ست..

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها