ورود به جانویس

افزودن ۵ لینک به پروفایل اینستاگرام!

لینک اینستاگرام در ویژگی بیو، به تازگی اضافه شده و بسیار نیز پر کاربرد است. اینستاگرام به روز رسانی لینک‌های پروفایل خود را اعلام کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۵ لینک به بیو خود اضافه کنند. این ویژگی جدید به این معناست که کاربران کمتری باید از راه حل‌هایی مانند LinkTree استفاده کنند.

اینستاگرام محدودیت لینک در بیوها را کاهش می‌دهد

این به روز رسانی توسط مارک زاکربرگ مدیرعامل متا، در ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ در کانال پخش اینستاگرام وی، اعلام شد. در این اطلاعیه کوتاه، زاکربرگ اعلام کرد که افزایش محدودیت لینک، یکی از درخواستی‌ترین ویژگی‌هایی بود که ما داشتیم. پیش از این، حساب‌ها فقط می‌توانستند یک پیوند به نمایه خود اضافه کنند و این لینک در قسمت زیر بیو کاربر نمایش داده می‌شد.

اکنون، به جای یک لینک واحد، کاربران می‌توانند چندین عنوان و لینک اضافه کنند. هنگامی که کاربران بر روی متن پیوند کلیک می‌کنند، یک پنجره با عنوان و لینک ظاهر می‌شود. با کلیک بر روی پیوندها در این منوی باز شو، صفحه با استفاده از مرورگر درون برنامه‌ای اینستاگرام باز می‌شود.

چگونه لینک‌های بیشتری را به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنیم؟

اگر می‌خواهید پیوندهای دیگری به نمایه خود اضافه کنید، به صفحه نمایه خود بروید و ویرایش نمایه را انتخاب کنید و سپس بر روی Link کلیک کنید.

روی افزودن پیوند خارجی ضربه بزنید، سپس پیوندی را که می‌خواهید اضافه کنید را قرار دهید و به آن عنوان دهید. پس از اتمام کار روی آیکون تیک بزنید.

هنگامی که به صفحه خود باز می‌گردید، اولین پیوند خود و متن و «یک مورد دیگر» را می‌بینید. اگر یک پیوند اضافی اضافه کرده باشید، با توجه به تعداد کل پیوندهایی که اضافه کرده باشید به روز می‌شود.

شما همچنین می‌توانید پیوند پروفایل فیسبوک خود را نیز اضافه کنید. برای انجام این کار باید به فیسبوک اجازه دسترسی به اطلاعات حساب اینستاگرام خود را بدهید. این کار همچنین نمایه اینستاگرام شما را به مرکز حساب‌های متا شما اضافه می‌کند.

اگر این پیوند را اضافه کنید، نمایه فیسبوک شما در لیست پیوندهای پروفایل اینستاگرامتان ظاهر می‌شود. فقط در صورتی باید از این گزینه استفاده کنید که بخواهید افراد دیگر بتوانند صفحه پروفایل فیسبوک شما را از طریق اینستاگرام پیدا کنند.

قرار دادن لینک در بیو یکی از راه‌هایی است که می‌توانید در اینستاگرام لینک اضافه کنید. همچنین می‌توانید پیوندها را در استوری به اشتراک بگذارید و اگر می‌خواهید برای پست‌های جداگانه پیوند داشته باشید، می‌توانید از Miroring service استفاده کنید.

در حال حاضر پیوندهای پروفایل در اینستاگرام همه کاره‌تر شده‌اند

دیگر نیازی به استفاده از لینک در ابزارهای بیو برای افزودن چندین لینک به پروفایل اینستاگرام خود ندارید. با این حال اگر قبلا از یکی از این خدمات استفاده کرده‌اید، ممکن است دوست داشته باشید آن را برای سایر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی که هنوز به یک پیوند محدود هستند، نگه‌دارید.

سوالات متداول

محدودیت قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام چه تعداد است؟

تا قبل از به روز رسانی اخیر اینستاگرام، فقط می‌توانستید یک لینک در بیو پروفایل خود قرار دهید. اما پس از به روز رسانی جدید تا ۵ لینک از جمله لینک فیسبوک خود را نیز می‌توانید برای مخاطبانتان در بیو پروفایل خود قرار دهید.

الهه مصطفی زاده

سلام!
من الهه هستم...
دختری که عاشق share کردن اطلاعاتشه.
به دنیای پر محتوای من خوش‌آمدید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها