ورود به جانویس

روش ویرایش توییت در توییتر

ویرایشت توییت در توییتر
ویرایشت توییت در توییتر

آیا می‌دانستید که می‌توانید توییت‌ها را در توییتر ویرایش کنید؛ اما فقط نیم ساعت بعد از ارسال توییت و تنها اگر تیک آبی توییتر داشته باشید. در این مقاله جانویس روش ویرایش توییت در توییتر را برایتان توضیح داده‌ایم.


نحوه ویرایش توییت در توییتر

اگر تیک آبی توییتر را دارید، توییت شما در واقع بلافاصله پخش نمی‌شود و چند ثانیه فرصت دارید تا آن را لغو و یا ویرایش کنید. حتی اگر پس از انتشار توییت خود دوباره آن را مشاهده کنید، همچنان می‌توانید آن را ویرایش کنید. اما فقط نیم ساعت فرصت دارید.

برای ویرایش توییت در ابتدا توییت را انتخاب کنید. سپس، نماد منوی همبرگری را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید تا منوی تعاملات آن توییت باز شود. گزینه پایین «Edit Tweet» است. این گزینه را انتخاب کنید، سپس هر چیزی را که می‌خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید و دکمه آبی‌رنگ «Update» را در بالا سمت راست انتخاب کنید.

چگونه یک توییت را ویرایش کنیم
ویرایش توییت در توییتر

قبل از انتشار توییت، این فرصت را خواهید داشت که آن را دوباره بخوانید و قبل از انتشار نسخه ویرایش شده آن را تغییر دهید. هنگامی که آن را تأیید کردید، ویرایش فعال می‌شود و یک یادداشت تأیید به شما داده می‌شود. توجه داشته باشید که توییت‌های ویرایش شده با یک یادداشت عمومی همراه هستند که می‌گوید توییت ویرایش شده است.


آیا می‌توان یک توییت را دو بار ویرایش کنید؟

هنگامی که یک توییت ویرایش شد، در واقع می‌توانید به عقب برگردید و دوباره آن را ویرایش کنید. بااین‌حال، آن یادداشت کوچک آخرین ویرایش را پیگیری می‌کند. پس هیچ‌چیز یواشکی را امتحان نکنید.

چگونه یک توییت را ویرایش کنیم
روش ویرایش توییت

یک نکته کوچک دیگر در مورد این ویژگی وجود دارد که باید در مورد آن بدانید. شما فقط می‌توانید توییت را در دستگاهی که از آن توییت کرده‌اید ویرایش کنید. اگر توییتی را در حالت دسکتاپ وب ایجاد کنید، نمی‌توانید آن را در موبایلتان ویرایش کنید و بالعکس.


زمان لازم برای ویرایش یک توییت

اگر تیک آبی توییتر دارید و سرعت شستشان از چشمانشان بیشتر است، گزینه ویرایش بسیار کارآمد است. در واقع شما پس از سی دقیقه اجازه این کار را دارید وگرنه باید مانند بقیه افراد توییت‌هایتان را حذف کنید.

امیدوارم این مقاله به شما در ویرایش توییت‌هایتان کمک زیادی کرده باشد؛ البته اگر تیک آبی توییتر را دارید!

برای مطالعه بیشتر در مورد مزایای توییتر، پیشنهاد می‌کنیم مقاله «جستجوی پیشرفته توییتر + ۲۰ کاربرد آن در بازاریابی» را از دست ندهید.

لطفاً نظراتتان را در مورد این مقاله با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها