ورود به جانویس

چطور از ارتقاء شغل در لینکدین بنویسیم؟

چطور از ارتقاء شغل در لینکدین بنویسیم؟
چطور از ارتقاء شغل در لینکدین بنویسیم؟

در شغل و حرفه‌تان پیشرفت داشته‌اید اما نمی‌دانید چطور به بهترین شکل ممکن آن را ارائه کنید؟ اینجا قرار هست یاد بگیریم که چطور یک ارتقاء شغل در لینکدین اضافه کنیم.

اول بگذارید بابت پیشرفتی که در کارتان کسب کردید تبریک بگوییم! بهترین‌ها نصیب شما باشد.😁 اما یادتان نرود که بعد از گرفتن جشن ارتقا‌ء شغلی‌تان با دوستان و خانواده، لازم است برای ادامه مسیر پیشرفت‌تان هم قدم بردارید؛ یک قدم مهم، ثبت ارتقاء شغل در لینکدین می‌باشد.

اگر هنوز درباره اهمیت لینکدین در کسب و کار و پیشرفت کاری شک دارید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های لینکدین جانویس را مطالعه کنید.

چطور یک ارتقاء شغل در لینکدین اضافه کنیم؟

صحبت از پیشرفت‌های شغلی و کسب موفقیت در حرفه کاری، یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش تعاملات در لینکدین می‌باشد؛ چرا که افراد به طور طبیعی مایل‌اند که شما را بابت رسیدن به موفقیت تشویق کنند. پس با افزودن آن، حداقل می‌توانید پیام‌های تبریک کاربران را دریافت کنید.

خب برویم سر اصل مطلب:

۱. برای نوشتن پیشرفت شغلی، ابتدا باید وارد صفحه کاربری‌تان شوید؛ پس بر روی تصویر پروفایل‌تان کلیک کنید.

۲. بیایید پایین صفحه و در قسمت Experience علامت + را بزنید و گزینه‌ی Add position را انتخاب کنید. اگر این قسمت را در پروفایل‌تان مشاهده نکردید، از Add profile section که در ابتدا صفحه پروفایل‌تان قرار دارد، گزینه Add Experience را اضافه کنید.

Add profile section  در لینکدین
add experience در لینکدین

۳. لازم است تا موارد گفته شده در این قسمت را متناسب با شغل‌تان پر کنید. ازجمله: نام شغل و شرکت‌تان، موقعیت مکانی شرکت و تاریخ شروع به کارتان. و در ادامه تیک گزینه I am currently working in this role که نشان می‌دهد شما هم‌چنان در این حرفه مشغول به کار هستید را بزنید.

گزینه‌های مربوط به این قسمت که باید پر شوند.

مطمئن شوید که نام شرکت را به درستی وارد می‌کنید؛ یکی از راه‌هایی که می‌توانید به این اطمینان برسید، لوگوی شرکت است؛ هنگامی که نام شرکت را به درستی وارد کنید، لینکدین لوگوی شرکت را به همراه اسم به شما نمایش می‌دهد که می‌توانید آن را انتخاب کنید.

نحوه نمایش محل‌های درست در لینکدین که به صورت لوگوی شرکت و نام آن می‌باشد.

۴. در ادامه، تیک گزینه End current position as of now را بزنید؛ که نشان می‌دهد شما از این پس در این پست مشغول به کار نیستید.

اگر هم‌زمان مشغول چندین کار هستید، حرفه‌ای که در آن ارتقاء پیدا کردید را در ادامه انتخاب کنید.

۵. و در نهایت اطلاعات را Save کنید. برای تایید ذخیره اطلاعات یک پیام تایید بر روی صفحه نمایش‌تان نشان داده خواهد شد.

۶. اگر مایلید که این اطلاعات را در قالب پست هم در پروفایل‌تان به نمایش در آورید، گزینه Next را بزنید و اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید Skip را انتخاب کنید.

زمانی که تمام شود، در پروفایل‌تان قسمتی مشابه با تصویر زیر مشاهده خواهید کرد:

نمونه‌ای از یک تجربه اضافه شده در لینکدین

همین و تمام! پیشرفت شغلی‌تان در پروفایل لینکدین افزوده شد. اگر بخواهید در آینده جزئیات بیشتری به این قسمت اضافه کنید، امکان ویرایش این مطالب برای شما فراهم است. در ضمن، افزودن این پیشرفت‌ها هم در نسخه دسکتاپ و هم موبایل امکان پذیر است؛ بنابراین از این بابت مشکلی نخواهید داشت.

مهم است که همیشه پروفایل لینکدین‌تان را آپدیت نگه دارید و آن را متناسب با پیشرفت‌ها و تغییرات شغلی بروز کنید. پس از گذشت مدت زمانی، برگردید و پروفایل‌تان را بازبینی کنید؛ هر جا که نیاز به توضیح بیشتر دارد آن را اضافه کنید، اگر تغییر در کارتان ایجاد شده بنویسید و از مسئولیت‌ها، دستاوردها، چالش‌ها و درس‌هایی که در موقعیت شغلی‌تان آموخته‌اید برای کاربران پست بگذارید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها