ورود به جانویس

معرفی ۱۷ ابزار برای خودکار کردن رسانه‌های اجتماعی + افزایش تعامل در آن‌ها

در بسیاری از رسانه‌های اجتماعی، از ایجاد پست‌های جدید گرفته تا نظارت بر نظرات افراد و مدیریت آن‌ها کارهای زمانبری هستند. انجام همزمان همه این موارد در حالی که تعهدات دیگری نیز برای راه‌اندازی و رشد کسب و کارتان دارید، ممکن است باعث کلافه شدنتان شود. خبر خوب اینکه به کمک ابزارهای خودکار کردن رسانه‌های اجتماعی می‌توانید به‌راحتی به این چالش بزرگ رسیدگی کنید.


این ابزارها به شما این امکان را می‌دهند که کارهای روزمره و تکراری رسانه‌های اجتماعی‌تان را خودکار کنید تا روی پروژه‌ها و فرآیندهای دیگری که به توجه بیشتر شما نیاز دارند تمرکز کنید. در این مقاله ۱۷ ابزار خودکار کردن رسانه‌های اجتماعی را معرفی می‌کنیم که می‌توانید برای سهولت در انجام کسب و کارتان از آن‌ها استفاده کنید.

۱۷ ابزار برتر اتوماسیون رسانه‌های اجتماعی:

۱) Brandwatch (Formerly Falcon.io)

قیمت: از ۱۰۸ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار کردن گوش دادن به مکالمات و نظرات در رسانه‌های اجتماعی.

Brandwatch یکی از بهترین ارائه دهندگان اطلاعات مصرف کننده است که به بقیه برندها اجازه می‌دهد تا مکالمات انجام شده میان میلیون‌ها نام کاربری و رسانه‌های اجتماعی را تحلیل و استفاده کنند. آرشیو این شرکت شامل داده‌های ۱۰۰ میلیون سایت دیگر، به علاوه دسترسی آسان به پلتفرم‌های اصلی و رسمی مانند توییتر، Tumblrfirehose و Reddit را نیز شامل می‌شود.

Brandwatch همچنین مدیریت رسانه‌های اجتماعی را نیز ارتقا می‌دهد، زیرا تمام قابلیت‌های ساده سازی برای شرکت‌های کوچک و بزرگ را دارد. راه‌حل هوش مصرف‌کننده، داده‌های زیادی را برای کمک به تجزیه و تحلیل مکالمات ارزشمند یک برند برای ایجاد گام‌های عملی، ترکیب می‌کند. این ابزار به کسب و کارها کمک می‌کند تا با ارائه یک ویژگی شنیداری عالی اجتماعی به کلمات و عبارات کلیدی فورا رسیدگی کنند و در همین راستا نیاز‌های مشتری را برطرف کند. جدا از قابلیت گوش دادن به مکالمات اجتماعی، Brandwatch دارای ویژگی‌های خودکار سازی برای زمانبندی، ایجاد پست، تعدیل آگهی، خدمات مشتری و موارد دیگر است.

این ابزار دارای یک ویژگی تعاملی است که به شما کمک می‌کند هنگام رفتن به فید Brandwatch هر کامنت و پیام مستقیمی را دریافت و مرور کنید. با وجود این قابلیت هیچ شکایت یا نظری در کانال‌هایتان را از دست نخواهید داد.

ویژگی‌ها و قیمت این ابزار:

 • دارای هوش مصرف کننده.
 • گوش دادن به مکالمات اجتماعی.
 • تقویم پست و محتوا.
 • درگیر کردن ماژول برای نظرات.
 • مدیریت چند اکانت.

مزایا و معایب این ابزار:

+ شنیدن مکالمات اجتماعی با استفاده از آخرین داده‌ها.

+ ارائه سریع گزارش‌های خاص و سفارشی.

+ برنامه‌ریزی و انتشار آسان.

+ پاسخ سریع و تعاملی به مشتریان.

ــــ می‌توانست شامل معیارهای اجتماعی بیشتری از جمله کامنت‌ها، تعاملات بیشتر و… باشد.

ــــ استفاده از UI ممکن است برای افراد مبتدی طاقت فرسا و سخت باشد.

ــــ درصورت وجود ویژگی‌های متمرکز بر TikTok می‌توانست بهتر باشد.

ــــ فاقد زبان ترجمه.

ــــ قیمت بالای ابزار.


۲) Loomly

قیمت: از ۳۵ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: بهینه‌سازی خودکار کردن پست ها برای محتوای رسانه‌های اجتماعی پولی و اصلی.

Loomly یک ابزار خودکارکردن رسانه‌های اجتماعی است که به سازماندهی و زمانبندی محتوا برای شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک، اینستاگرام، تیک تاک، پینترست، توییتر و لینکدین کمک می‌کند.

این برنامه دارای یک رابط بسیار دقیق است که شامل ویژگی‌های کلیدی و نوآورانه می‌باشد. به عنوان مثال هنگام کار بر روی یک پست، نکات بهینه سازی جهت پست لایو را ارائه می‌دهد که می‌توانید به این طریق جدیدترین ایده‌ها برای شبکه‌های اجتماعی را بررسی و پیش نمایش، خودکارسازی و مدیریت پست‌ها را تایید و نظرات و پیام‌ها را در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود را تعدیل کنید.

Loomly وظیفه خسته کننده مدیریت کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی را که به طور مرتب در یک داشبورد جمع آوری شده‌اند انجام می‌دهد. بسته به تعداد حساب‌هایی که مدیریت می‌کنید می‌توانید چندین داشبورد ایجاد کنید. ویژگی جستجو، یافتن ایده‌های پست استخراج شده از RSS را قادر می‌سازد به طور خودکار ایده‌ها را به عنوان پست‌های پیش نویس و آماده برای ویرایش قرار می‌دهد. این سیستم عامل نکاتی را در خصوص نحوه بهینه‌سازی هر پست از نظر اندازه، ظول کپی و روز زمان انتشار ارائه می‌دهد. این نرم افزار همکاری را بدون دردسر می‌کند زیرا می‌توانید از طریق دعوت نامه‌های ایمیلی به داشبورد تیم یا مشتری دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب برقراری ارتباط با یک مشتری یا کارفرما قبل از انتشار هر پست بدون ارسال ایمیل به این افراد بسیار آسان‌تر است. برای ارتقاء پست‌ها گزینه‌هایی وجود دارد که می‌توانید با مشخص کردن مخاطب و تعیین مقدار افزایش مدت زمان و حتی محدودیت‌های بیشتر (مثل: حداقل سن یا انتخاب کشور) آن‌ها را به دقت تنظیم کنید.

در نهایت Loomly معیارهای اساسی برای کمپین رسانه‌های اجتماعی شما شامل تعداد کلیک‌ها، مکان مخاطبان، آمار تعامل در نظرات و پیام‌ها و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

ویژگی‌ها و قیمت این ابزار:

 • ایجاد تقویم رسانه‌های اجتماعی قابل مدیریت از داشبورد مرکزی.
 • بهینه‌سازی محتوای اصلی و پولی از طریق SEO و ایده‌های پست‌های تحقیق شده.
 • ارسال خودکار پست‌ها.
 • همکاری بالا.
 • دارای معیارهای اساسی و اصولی.

قیمت: از ۳۵ دلار در ماه شروع می‌شود.

مزایا و معایب:

+ توصیه تحلیل و سئو برای همه پست‌ها.

+ قابلیت جستجوی موضوع.

+ ایجاد حالت پیش نمایش قبل از انتشار لایو.

+ سهولت در ایجاد همکاری.

+ رابط کاربری دقیق با قابلیت جستجوی آسان.

ــــ تجزیه و تحلیل این ابزار در مقایسه با ابزارهای دیگر نیاز به ارتقا دارد.

ــــ گه‌گاهی نیاز است که مجددا به تقویم‌ها متصل شوید.


۳) Sendible

قیمت: از ۲۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکارسازی نظارت بر رسانه‌های اجتماعی.

Sendible یکی دیگر از پلتفرم‌های جامع مدیریت رسانه‌های اجتماعی است که به شما این امکان را می‌دهد بسیاری از فعالیت‌های بازاریابی و انتشارات خود را خودکار کنید. این برنامه یک داشبورد واحد برای نظارت بر همه پیام‌های رسانه‌های اجتماعی و انجام اقدامات لازم مانند تعیین اعضای تیم خاص جهت پیگیری ارائه می‌دهد. این ویژگی امکان تفویض یکپارچه را فراهم می‌کند که سپس به مدیریت موثر رسانه‌های اجتماعی می‌رسد.

با این نرم افزار می‌توانید آنچه که مردم درباره برند یا محصولات مختلف در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند را بررسی کنید. همچنین تجزیه و تحلیل موارد خودکار را ارائه می‌دهد تا بتوانید به راحتی تسک‌هایی را که نیاز به توجه فوری دارند شناسایی کنید. این بدان معناست که می‌توانید به سرعت مسائل را قبل از تشدید و تبدیل شدن به خطرات بزرگ‌تر حل کنید. بعلاوه از آنجا که نیاز نیست به صورت دستی همه موارد را مرور کنید، باعث صرفه جویی در وقت شما شده و کمک می‌کند روی مواردی که مهم‌تر است متمرکز شوید.


۴)  Agorapulse

قیمت: از ۹۹ دلار در ماه برای برنامه‌های پولی شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکارسازی مدیریت رسانه‌های اجتماعی.

Agorapulse یک پلتفرم مدیریت رسانه‌های اجتماعی پیشرو است و ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که امکان خودکار کردن بخش‌های قابل توجهی از فعالیت‌های مدیریت رسانه‌های اجتماعی شما را فراهم می‌کند. با هر یک از برنامه‌های پولی این نرم افزار، این امکان به شما داده می‌شود که تعداد نامحدودی از پست‌های اجتماعی را در یک فهرست یکپارچه برنامه‌ریزی کنید. این بدان معناست که پست‌ها به طور خودکار در یک زمان از پیش تعیین شده منتشر می‌شوند تا بتوانید در زمانی که احتمالا با محتوا درگیر هستید، به راحتی به مخاطبانتان دسترسی پیدا کنید.

Agorapulse نظارت بر مکالمات پیرامون کسب و کار شما را با یک صندوق ورودی اجتماعی پیشرفته آسان‌تر می‌کند. این یک نوع صندوق ورودی اولویتی است که می‌توانید فیلترهای پیشرفته را بر اساس داده‌ها، برچسب‌ها، نوع کار و موارد دیگر اعمال کنید. دستیار خودکار صندوق ورودی، این امکان را به شما می‌دهد که قوانینی را تنظیم کنید تا صندوق ورودی‌تان به طور خودکار اقداماتی مانند، تخصصی‌سازی، پنهان کردن، برچسب زدن و حذف پیام‌ها را انجام دهد.


۵) Iconosquare

قیمت: از ۴۹ دلار در ماه شروع می شود.

مناسب برای: خودکار سازی تجزیه و تحلیل عمیق مبتنی بر هوش مصنوعی.

Iconosquare یک ابزار اتوماسیون رسانه‌های اجتماعی است که امکان تجزیه و تحلیل بهترین کمپین‌ها را در اینستاگرام، تیک‌تاک، فیسبوک، توییتر و لینکدین فراهم می‌کند. Iconosquare با بیش از ۱۰۰۰۰ هزار کاربر، رسانه‌های اجتماعی را با برنامه‌ریزی و گوش دادن به محتوا ترکیب می‌کند و به بازاریابان و فریلنسرها اجازه می‌دهد تا یک پلتفرم یکپارچه‌تر را فراهم کنند. یکی از ویژگی‌های Iconosquare ظرفیت بالای تجزیه و تحلیل آن است. به این ترتیب برندهای تجاری می‌توانند تعامل دنبال کننده‌ها را در پست‌ها، کامنت‌ها و بحث‌ها دنبال کنند. علاوه بر این‌ها یک گزینه تجزیه و تحلیل جامعه نیز وجود دارد که داده‌های مربوط به موقعیت جغرافیایی، زبان، گروه‌های سنی و داده‌های جنسیتی مخاطبان شما را جمع آوری می‌کند. در همین حال تجزیه و تحلیل محتوا بررسی می‌کند که چگونه زمان‌بندی انتشار و سایر معیار‌ها بر موفقیت پست‌هایتان تاثیر می‌گذارد. جدای از این قابلیت‌ها، Iconosquare دارای یک ویژگی معیار صنعت است که ۱۰۰ صنعت دیگر را بررسی می‌کند تا بهترین معیار را برای خودتان تعیین کنید.

این پلتفرم به چندین پروفایل اجازه می‌دهد تا از داشبورد یکسانی نظارت شوند. نتایج به دست آمده را می‌توانید با رقبایی که خودتان یا داده‌ها شناسایی کرده‌اید مقایسه کنید و با برنامه‌ریزی، محتوا را ارسال و در زمان صرفه جویی کنید. این پلتفرم قابلیت تنظیم همکاری تیمی را دارد که تلاش و نظارت کامل را قابل مدیریت می‌کند. Iconosquare رابط کاربری و تجزیه و تحلیل آسان را برای پیمایش ارائه می‌دهد که می‌تواند عمیق ترین داده‌ها را در تمام محتوای رسانه‌های اجتماعی بررسی کند. این استراتژی، قوی‌ترین و تاثیرگذارترین رسانه‌های اجتماعی را نیز پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌ها و قیمت این ابزار:

قیمت: از ۴۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

 • ادغام شدن با پلتفرم‌های اصلی رسانه‌های اجتماعی.
 • ارسال خودکار.
 • تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی.
 • ابزاری ساده برای درک گزارشات تجزیه و تحلیل رقبا.

مزایا و معایب:

+ نظارت بر تجزیه و تحلیل همه پست‌ها.

+ تجزیه و تحلیل رقبا.

+ برنامه‌ریزی خودکار در سراسر سیستم عامل.

+ تجزیه و تحلیل جامعه.

+ راحت و آسان برای پیمایش UI.

ــــ گران تر از سایر ابزارها.

ــــ عدم وجود تفاوت بین پست‌های پولی و معمولی.


۶) Brand24

قیمت: از ۵۹دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار سازی نظارت بر رسانه‌های اجتماعی.

Brand24 یکی از بهترین پلتفرم‌های نظارت بر رسانه‌های اجتماعی در بازار است که امکان پیگیری نام برند تجاری را در تعدادی از کانال‌های آنلاین فراهم می‌کند. همچنین دارای توانایی تجزیه و تحلیل احساسات خودکار است که به صورت خودکار تشخیص می‌دهد که آیا یک مورد خاص دارای انرژی مثبت، منفی یا خنثی است.

این کار به شما کمک می‌کند تا با دریافت اعلان‌های فوری برای منشن‌های منفی، شهرت آنلاین خود را یکپارچه‌تر مدیریت کنید تا بتوانید به طور موثرتر با آن‌ها بر خورد کنید.

این پلتفرم به صورت خودکار شاخص اقتدار را برای هر شرکت کننده در بحث محاسبه می‌کند تا بتوانید تاثیری که شرکت کنندگان خاص ممکن است بر مکالمات درباره برند تجاری شما داشته باشند اندازه‌گیری کنید. این کار باعث می‌شود مشارکت استراتژیک بین اینفلوئنسرها ایجاد شود و شهرت برند نیز به سطح بالاتری برسد. همچنین می‌توانید داده‌های خود را به گزارش‌های خودکار تبدیل و صادر کنید تا به ذینفعان مربوطه نشان داده شود یا حتی در خارج از پلتفرم از آن استفاده کنید.


۷) Promorepublic

قیمت: از ۵۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: ایجاد و طراحی خودکار پست‌ها در رسانه‌های اجتماعی.

Promorepublic یک پلتفرم مدیریت رسانه‌های اجتماعی با تاکید بر طراحی است. شما به‌راحتی می‌توانید بدون نیاز به ترک برنامه یا بستن برنامه با نرم‌افزارهای دیگر، پست‌های زیبایی ایجاد کنید.

Promorepublic دارای کتابخانه‌ای با بیش از ۱۰۰۰۰۰ هزار پست و قالب بصری متناسب با کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی است. این ابزار مشابه با ابزار طراحی Canava، اما با معیارهای اضافه شده و ظرفیت برنامه‌ریزی مبتنی بر هوش مصنوعی عمل می‌کند.

Promorepublic یک تقویم متمرکز دارد که در آن می‌توانید آنچه را که از پست‌های گذشته و برنامه‌ریزی شده تا مجموعه‌های روزانه، هفتگی یا ماهانه نشان داده می‌شود، سفارشی سازی کنید. در این پلتفرم به لطف طراحی غنی و الگوهای پیشنهادی، ایجاد پست‌ها راحت‌تر است. به این ترتیب مقالات، کامنت‌ها، مسابقات، تبلیغات فیسبوک و محتوای مربوط به تعطیلات‌تان را به صورت سفارشی دارید و کاربران رسانه‌های اجتماعی با بروز رسانی چندین کانال خسته نخواهند شد.

Promorepublic به شما اجازه می‌دهد محتوا را در فضاهای کاری مختلف اجرا کنید. شما و تیم‌تان می‌توانید به صورت حسابرسی شده تایید مناسبی را برای هر پست سازماندهی کنید تا تمام محتوای رسانه‌های اجتماعی منسجم و معنادار باشد.

ویژگی‌ها و قیمت این ابزار:

 • ویرایشگر گرافیک.
 • هزاران قالب رسانه‌های اجتماعی.
 • ارسال خودکار.
 • کشف محتوا.
 • بهبود همکاری.
 • تجزیه و تحلیل گزارش‌ها.

مزایا و معایب:

+ الگوهای هنری و طراحی ممتاز.

+ برنامه‌ریزی خودکار چندین سیستم عامل.

+ منابع رایگان.

ــــ عدم وجود گزینه آپلود انبوه.

ــــ ادغام با سایر برنامه‌ها سخت است.

ــــ عدم ویژگی همکاری برای مشتریان.


۸) Napoleoncat

قیمت: از ۳۱ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار سازی تعدیل رسانه‌های اجتماعی.

یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین و درعین حال جامع ترین پلتفرم‌های مدیریت رسانه‌های اجتماعی، Napoleoncat می‌باشد. این پلتفرم دارای ویژگی‌های خودکارسازی قوی است که به شما کمک می‌کند در خدمات اجتماعی به مشتریان فروش اجتماعی، همکاری و تعدیل آگهی، زمان‌بندی، انتشار و تجزیه و تحلیل صرفه‌جویی کنید. لازم به ذکر است که می‌توانید از قابلیت تعدیل خودکار برای تنظیم پاسخ‌ها، برای درخواست عمومی و رایج مشتریان و حتی اعمال آن‌ها در پست‌های پولی و معمولی خود استفاده کنید.

راه حل خودکار کردن این پلتفرم به طور خودکار نظرات حاوی لینک‌ها را پنهان می‌کند و هرزنامه یا کامنت‌های نامناسب را حذف می‌کند. بنابراین با وجود این پلتفرم لازم نیست یک تیم کامل برای تعدیل تبلیغات و پست‌های رسانه‌های اجتماعی خود راه‌اندازی کنید.

Napoleoncat همچنین این امکان را به شما می‌دهد که کارهای روتین خود را خودکار کرده و پست‌های خود را در زمان‌های مشخصی برنامه‌ریزی کنید. حتی به شما امکان می‌دهد تنظیمات تحویل خودکار گزارش را فعال کنید تا بتوانید نتایج خود را به طور یکپارچه به ذینفعان مناسب نشان دهید.


۹) Sproutsocial

قیمت: از ۹۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکارسازی کلی رسانه‌های اجتماعی.

یکی از جامع‌ترین پلتفرم‌های مدیریت رسانه‌های اجتماعی در بازار،  Sproutsocial  است که دارای ویژگی‌های قوی برای انتشار، تعامل، تجزیه و تحلیل و گزارش دادن است. این برنامه اساسا هر جنبه‌ای از رسانه‌های اجتماعی شما را با توانایی مقیاس سازی تعامل شما با استفاده از خودکارسازی را پوشش می‌دهد. این پلتفرم همچنین به طور خودکار پست‌های شما را در زمان‌های از پیش تعیین شده یا در زمان‌هایی که مخاطبانتان بیشتر فعال هستند منتشر می‌کند.

Viral Post Sproutsocial به‌ طور خودکار زمان ارسال را با تجزیه و تحلیل مخاطبان و الگوهای تعامل آن‌ها در طول زمان بهینه می‌کند. این ویژگی تضمین می‌کند که شما محتوا را در زمانی ارائه کنید که بیشترین تاثیر را بر مخاطب بگذارید. Sprout همچنین پیشنهادات پاسخ خودکار به پیام‌های توییتر شما را نیز ارائه می‌دهد تا در صورت نیاز بتوانید از این طریق زمان پاسخ‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. علاوه بر این، می‌توانید پس از تعامل با مشتری، نظر سنجی را به طور خودکار ارسال کنید تا بتوانید تلاش‌های مراقبت از مشتریان خود را افزایش دهید.


۱۰) Buffer

قیمت: در هر کانال از ۶ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار سازی مدیریت رسانه‌های اجتماعی.

Buffer ویژگی‌های زیادی را برای کمک به مدیریت رسانه‌های اجتماعی ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند پست‌های خود را برنامه‌ریزی، هماهنگ و منتشر کنید. همچنین می‌توانید پست‌هایتان را طوری برنامه‌ریزی کنید که به طور خودکار در یک زمان خاص و مشخص منتشر شوند. یا می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی کنید که زمان انتشار پست را به شما اطلاع دهد. Buffer حتی برای اینستاگرام نیز این قابلیت را در اختیارتان می‌گذارد که اولین کامنت برای هر پست را برنامه‌ریزی و ایجاد کنید تا به صورت خودکار با انتشار پست منتشر شود. Buffer همچنین تعامل و تلاش‌های مدیریتی شما را به طور قابل توجهی ساده می‌کند. یادگیری کار با این پلتفرم به طور خودکار تشخیص می‌دهد که آیا یک پست نظراتی درباره خرید یا حتی کامنت‌های منفی دارد یا خیر. بنابراین شما می‌دانید چه‌چیزی را در اولویت قرار دهید. این پلتفرم حتی پیشنهادات خودکار برای بهترین زمان ارسال، بهترین نوع پست، بهترین دفعات برای ارسال را به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید استراتژی محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را بهینه کنید.


۱۱) MeetEdgar

قیمت: از ۲۹.۹۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکارسازی استراتژی محتوای رسانه‌های اجتماعی شما.

MeetEdgar یک ابزار خودکار کردن رسانه‌های اجتماعی با تمرکز بر استراتژی محتوا و انتشار است. این پلتفرم یک تقویم رسانه‌اجتماعی ارائه می‌دهد که به طور خودکار محتواهای تازه را هر روز برای فید شما تنظیم می‌کند. این ویژگی از یک کتابخانه محتوای از پیش تنظیم شده بیرون می‌آید تا جریان بی‌پایانی از پست‌ها را ارائه دهد و مخاطبان شما را با یک برنامه ثابت درگیر کند.

با استفاده از این پلتفرم، می‌توانید به طور خودکار محتوای خود را تغییر دهید. بنابراین همیشه مجبور نیستید ساعت‌ها برای محتوا و ایده‌های جدید وقت بگذارید. MeetEdgar باعث می‌شود به پست‌های همیشه سبزتان با بازنشر خودکار آن‌ها براساس بازه‌های زمانی انتخاب خود، زندگی دوباره‌ای ببخشید. این امر از آنجایی موثر است که می‌توانید تمام پست‌هایی را که در گذشته ایجاد کرده‌اید نگه‌دارید تا هر زمانی که ایده‌هایتان تمام شد بتوانید دوباره از آن‌ها استفاده کنید.


۱۲) Coschedule

قیمت: از ۲۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار کردن انتشار رسانه‌های اجتماعی.

Coschedule یک تقویم بازاریابی همه‌کاره است که به شما کمک می‌کند تمام پروژه‌ها و وظایف بازاریابی خود را در یک مکان سازماندهی کنید. این قابلیت فراتر از رسانه‌های اجتماعی است و به راحتی می‌توانید یک دید جامع از تمام فعالیت‌های بازاریابی خود را در کانال‌های مختلف، دریافت کنید. قابلیت‌های خودکار سازی آن تا حد زیادی بر سازمان‌یابی و انتشار متمرکز است، که به شما امکان صرفه‌جویی در زمان را می‌دهد تا تلاش‌های خود را برای انتشار رسانه‌های اجتماعی ساده کنید.

با Coschedule می‌توانید وظایف یا رویدادهای تکرار شونده را تنظیم کنید تا به طور خودکار در تقویم شما نمایش دهد و زمان کمتری نیز صرف شود. علاوه بر این می‌توانید ۳۶۵ پست رسانه‌های اجتماعی را یکباره آپلود و برنامه‌ریزی کنید که این قابلیت هم باعث صرفه‌جویی در وقت و برنامه‌ریزی‌هایتان برای انتشار می‌شود. ویژگی ReQueue این پلتفرم، محتواهای با عملکرد بالا را منتشر می‌کند و حتی این امکان را فراهم می‌کند تا تبلیغات اجتماعی تکرار شونده را خودکار کنید.


۱۳) Zohosocial

قیمت: از ۱۵ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار کردن گزارش رسانه‌های اجتماعی.

Zohosocial یک پلتفرم جامع برای کمک به شما در مدیریت جنبه‌های انتشار، نظارت و تجزیه و تحلیل تلاش‌های رسانه‌های اجتماعی است. با این پلتفرم می‌توانید یک تقویم و زمان انتشار ایجاد کنید و پست‌های خود را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید تا به صورت خودکار در زمان‌های خاصی منتشر شوند. این پلتفرم همچنین پیش بینی‌های  SmartQ را ارائه می‌دهد که به طور خودکار پست‌های شما  را در زمانی که مخاطبانتان بسیار فعال هستند ارسال می‌کند. علاوه بر این می‌توانید گردش کاری‌های همکاری ایجاد کنید که به شما این امکان را می‌دهد تا به طور یکپارچه پیش نویس‌های محتوا را ایجاد و آن‌ها را توسط افراد مناسب تایید کنید. Zohosocial دارای ویژگی‌های قدرتمند تجزیه و تحلیل گزارش است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد گزارش‌های رسانه‌های اجتماعی خود را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار در بازه‌های زمانی مشخص تحویل داده شوند. بنابراین لازم نیست همیشه تولید آن‌ها را به خاطر بسپارید.


۱۴) SocialBee

قیمت: از ۱۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار کردن انتشار رسانه‌های اجتماعی.

SocialBee یکی دیگر از ابزارهای مفید خودکارسازی برای استراتژی انتشار رسانه‌های اجتماعی شماست. این پلتفرم از عملکرد RSS برای ایجاد خودکار محتوای رسانه‌های اجتماعی هنگام ارسال یک پست و وبلاگ جدید استفاده می‌کند. این کار بدان معناست که شما همیشه مجبور نیستید مقالاتی که می خواهید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید را به صورت دستی انتخاب کنید. حتی می‌توانید پست‌های خود را در دسته‌های مختلف سازماندهی کنید و آن‌ها را به گونه‌ای تنظیم کنید که پست شوند. این کار باعث می‌شود فید خود را متنوع کنید و مخاطبان خود را درگیر نگه‌دارید.

با SocialBee می‌توانید محتواهای حساس به زمان را برنامه‌ریزی کنید تا در یک زمان خاص منتشر، منقضی و یا به صورت خودکار از تقویم حذف شود. همچنین می‌توانید پست‌های تکرار شونده را برای حفظ یک برنامه انتشار ثابت تنظیم کنید. علاوه بر این، عملکرد تجزیه و تحلیل پلتفرم به صورت خودکار محتوای شما را با عملکرد برتر شناسایی می‌کند. این کار ارزیابی آن‌چه را که با مخاطبان شما کار می‌کند آسان می‌کند تا بتوانید از آن برای بهینه‌سازی استراتژی محتوای خود استفاده کنید.


۱۵) Socialpilot

قیمت: از ۳۰ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار کردن انتشار رسانه‌های اجتماعی. Socialpilot یک پلتفرم جامع ارزیابی رسانه‌های اجتماعی است که با ابزارهای انتشار قوی همراه است. این پلتفرم به شما امکان می‌دهد پست‌های خاص و سفارشی ایجاد کنید و آن‌ها را در تمام پلتفرم‌های اصلی و سوشیال مدیا زمان‌بندی کنید. این رسانه‌ها شامل: فیسبوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام، پینترست، یوتیوب و تیک تاک است. پلتفرم ذکر شده حتی به شما امکان می‌دهد تا ۵۰۰ پست را به صورت انبوه برنامه‌ریزی کنید که به طور قابل توجهی در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. با Socialpilot می‌توانید پست‌های خود را برای زمان‌هایی که مخاطبان‌تان فعال‌تر هستند برنامه‌ریزی کنید و استراتژی انتشار خود را در Socialpilot قرار دهید که احتمال بیشتری برای درگیر شدن با محتوایتان وجود داشته‌ باشد. همچنین می‌توانید پست‌های تکرار شونده درباره اطلاعیه‌ها و رویدادها را تنظیم کنید تا در فواصل زمانی مختلف برای مشاهده بهینه بیرون بروید. علاوه بر این Socialpilot به طور خودکار پست‌ها را از فیدهای RSS شما به اشتراک می‌گذارد تا به شما کمک کند برنامه انتشار ثابتی داشته باشید و به طور موثر مخاطبان خود را درگیر کنید.


۱۶) Missinglettr

قیمت: از ۱۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکارسازی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی.

Missinglettr یک پلتفرم جامع بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است که دارای قابلیت‌های خودکارسازی برای جنبه‌های مختلف استراتژی بازاریابی‌های شماست. یکی از بزرگترین ویژگی‌های این پلتفرم این است که سازنده کمپین پست گذاری خودکار است که به صورت خودکار پست‌های شما را در پلتفرم‌های مختلف شناسایی می‌کند و آن را به کتابخانه شما اضافه می‌کند تا به مرور زمان از بین برود. این کار باعث می‌شود تا بتوانید حجم زیادی از محتوا را تبلیغ کنید و اطمینان حاصل کنید که یک جریان ثابت از پست‌ها برای جذب مخاطبان خود دارید.

Missinglettr همچنین به طور خودکار محتواهای محبوب را کشف می‌کند تا بتوانید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. با وجود این ویژگی حتی اگر ایده‌هایتان برای تولید محتوا تمام شده باشد، می‌توانید مخاطبان خود را درگیر کنید. به علاوه می‌توانید از ویژگی ارسال مجدد خودکار برای شناسایی بهترین زمان استفاده کنید. این برنامه حتی پیشنهادهای خودکار در مورد زمان ایده‌آل پست و بهترین کانال‌ها برای برند شما را ارائه می‌دهد تا بتوانید استراتژی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی خود را بر این اساس ارتقاء دهید.


۱۷) Hootsuite

قیمت: از ۴۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

مناسب برای: خودکار سازی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی.

Hootsuite یک پلتفرم بازاریابی رسانه‌های اجتماعی پیشرو است که دارای ویژگی‌های جامعی برای انتشار تعاملات، نظرات، تجزیه تحلیل و حتی تبلیغات است. این ویژگی باعث می‌شود که این برنامه یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای خودکارسازی تلاش‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی شما باشد.

این پلتفرم علاوه بر برنامه‌ریزی پست‌ها برای انتشار خودکار، بهترین زمان را هم برای پست کردن محتوا در تمام شبکه‌های اجتماعی اصلی توصیه می‌کند. این پلتفرم را می‌توانید با Proofpoint نیز ادغام کنید تا به طور خودکار پست‌های شما را برای حفظ انطباق بررسی و تجزیه تحلیل کند. به علاوه می‌توانید پاسخ‌هایی را برای سوالات رایج مشتریان ایجاد و ذخیره کنید و پلتفرم به طور خودکار بهترین پاسخ ذخیره شده را برای استفاده در هر تعامل پیشنهاد می‌کند. Hootsuite حتی به شما این امکان را می‌دهد تا با خودکارسازی برخی از جنبه‌های تعامل با مشتری، ربات‌های چت بسازید تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید.


خودکارسازی و صرفه‌جویی در زمان در رسانه‌های اجتماعی

خودکارسازی‌ها می‌توانند با انتشار پست‌ها در زمان مناسب، تعدیل کامنت‌ها و نظارت بر مکالمات در مورد نام‌های تجاری به شما کمک کنند تا در زمانتان صرفه‌جویی شود و تلاش‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی خود را ساده کنید. از این ۱۷ ابزار خودکارسازی رسانه‌های اجتماعی، برای مدیریت موثرتر آن‌ها و مقیاس رشد خود نهایت استفاده را ببرید.

سوالات متداول

برای افزایش تعامل در رسانه های اجتماعی چه کنیم؟؟

با استفاده از ابزارهای خودکار سازی که در این مقاله معرفی شده است، به راحتی می توانید به این هدف دست پیدا کنید!

الهه مصطفی زاده

سلام!
من الهه هستم...
دختری که عاشق share کردن اطلاعاتشه.
به دنیای پر محتوای من خوش‌آمدید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها