ورود به جانویس

اینستاگرام قابلیت برنامه‌ریزی کردن لایو‌ها را ممکن کرد!

اینستاگرام قابلیت برنامه‌ریزی کردن لایو‌ها را در اختیار کاربرانش قرار داد!
اینستاگرام قابلیت برنامه‌ریزی کردن لایو‌ها را در اختیار کاربرانش قرار داد!

برنامه‌ریزی کردن لایو‌ها قابلیت جدیدی است که اینستاگرام در اختیار کاربرانش قرار داده است تا آن‌ها بتوانند به خوبی لایوهای خود را برنامه‌ریزی کنند. این قابلیت راهی برای اطلاع‌رسانی بهتر به کاربران اینستاگرام می‌باشد. در ادامه‌ی این مطلب بیشتر با قابلیت گفته شده آشنا می‌شویم:

چرا باید از قابلیت برنامه‌ریزی لایو‌ها در اینستاگرام استفاده کنیم؟

لایو به یک اتصال کلیدی با کاربران در این پلتفرم تبدیل شده است. همچنین از آن‌ جایی که اینستاگرام به دنبال گسترش این گزینه به تجارت الکترونیک است و سعی دارد تعامل بین برندها و فالوورها را بهتر و آسان‌تر کند این ویژگی می‌تواند قدم بزرگ و مهمی در این راه باشد.

با توجه به اسکرین‌شات‌هایی که می‌بینید و گفته‌های آدام موسری این قابلیت در پروفایل کاربران نشان داده می‌شود. همچنین فالوورها با زدن بر روی آن می‌توانند در نیم صفحه‌ای که برایشان باز می‌شود به اطلاعات بیشتری درباره‌ی لایو دسترسی پیدا کنند. اگر دقت کنید در این نیم صفحه گزینه‌ای تحت عنوان Remind me وجود دارد که در صورتی که کاربران آن را انتخاب کنند، اینستاگرام زمان لایو را به آن‌ها یادآوری می‌کند.

 قابلیت برنامه‌ریزی کردن لایو‌ها در پروفایل کاربران نشان داده می‌شود

اکانت‌های کریتور تا به الان می‌توانستند لایوهای خود را برنامه‌ریزی کنند، اما حال می‌توانند جدای از استوری‌ها و پست‌هایی که در فید خود قرار می‌دهند لایو‌های خود را برنامه‌ریزی کنند. همچنین هنگام استفاده از این قابلیت نشان کوچکی در پروفایل‌تان قرار می‌گیرد که به فالوورها یا هر کسی که به پروفایلتان می‌آیند خبر می‌دهد که لایویی در راه است.

محدودیتی برای استفاده از این ویژگی وجود ندارد. شما هر تعداد لایو که می‌خواهید را می‌توانید برنامه‌ریزی کنید و با استفاده از یک اسکرول کناری آن‌ها را لیست کنید. این قابلیت برای کسانی که از لایو اینستاگرام استفاده می‌کنند بسیار کاربردی می‌باشد، چرا که افراد بیشتری نسبت به آن آگاهی پیدا می‌کنند.

به طور کلی تا کنون راه اطلاع‌رسانی به فالوورها در مورد استریم‌های آینده‌ تنها از طریق پست‌ها و استوری‌ها بوده است، حال هر کسی که از پروفایل‌تان دیدن کند، می‌تواند از لایو برنامه‌ریزی شده‌ی شما مطلع شود. این امر به خودی خود به جذب مخاطب بیشتر کمک می‌کند.

جمع‌بندی

در نگاه اول این قابلیت ممکن است کوچک بنظر برسد اما در سطح وسیع‌تری می‌تواند کمک بزرگی در افزایش آگاهی و جذب بینندگان بیشتر به برنامه‌های آینده شما باشد. نظر شما درباره‌ی این قابلیت چه می‌باشد؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها