ورود به جانویس

قابلیت‌های اینستاگرام برای امنیت بیشتر (از جمله ابزارهای مدیریت محتوا)

قابلیت‌های اینستاگرام برای امنیت بیشتر (از جمله ابزارهای مدیریت محتوا)
قابلیت‌های اینستاگرام برای امنیت بیشتر (از جمله ابزارهای مدیریت محتوا)

اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی را برای امنیت بیشتر ارائه می‌دهد؛ به عنوان مثال قابلیت Your Activity، امکان مدیریت محتوای بهبود یافته و دسترسی وسیع‌تر به ابزار بررسی امنیتی محتوای خود برای کمک به کاربران به منظور بهبود تجربه آن‌ها قرار داده است.

اینستاگرام اکنون داشبورد آپدیت شده‌ی خود را در دسترس همه کاربران قرار داده است. این داشبورد مدیریت محتوایی که منتشر کرده‌اید را آسان‌تر می‌کند و تجربه‌ی بهتری برایتان به ارمغان می‌آورد. در ادامه با من همراه باشید تا بیشتر با این قابلیت‌ها آشنا شوید:

قابلیت مدیریت محتوا در اینستاگرام

قابلیت مدیریت محتوا در اینستاگرام

همانطور مشاهده می‌کنید، آپدیت جدید Your Activity یک نمای کلی از فعالیت اینستاگرام شما، از جمله زمان صرف شده در این اپلیکیشن، تعامل با دیگران، جستجوهایی که انجام داده‌اید و محتوایی که در آن آپلود کرده‌اید، می‌باشد.

در این جا با حذف پست‌ها و کلیپ‌ها از طریق یک فرآیند ساده چک باکس، می‌توانید به راحتی آنچه را که افراد می‌توانند در پروفایل اینستاگرام شما ببینند، مدیریت کنید. همچنین می‌توانید محتوایی را که ممکن است بخواهید نگه دارید، اما دیگر نمی‌خواهید در پروفایل‌تان نشان داده شود، آرشیو کنید.

این یک راه خوب برای مدیریت محتوای اینستاگرام است و به راحتی پست‌هایی که دیگر نمی خواهید در اکانت‌تان باشند را حذف کنید و به مرور زمان به یک نمای کامل‌تر از به‌روز رسانی‌های خود می‌رسید و  این امر مدیریت بهبود یافته را آسان‌تر می‌کند. همانطور که گفته شد اینستاگرام این ویژگی آپدیت شده‌ی را برای همه کاربران فعال کرده است.

برای اکانت‌های هک شده‌ در اینستاگرام

برای حساب‌های هک شده‌ی اینستاگرام

رابط کاربری جدید امنیتی چک که ابتدا در جولای گذشته برای کاربرانی که حساب‌هایشان هک شده بود راه‌اندازی شد، اکنون در دسترس همه کاربران قرار گرفته و گزینه‌های امنیتی و راهنمایی‌های پیشرفته‌تری را در برنامه ارائه داده است.

به عنوان یک امتیاز امنیتی اضافی، در برخی از کشورها، بعضی از کاربران اکنون این گزینه را خواهند داشت که احراز هویت دو مرحله‌ای را با استفاده از WhatsApp فعال کنند و گزینه امنیتی پیشرفته دیگری را برای حساب شما فراهم کنند.

در نهایت، اینستاگرام در حال آزمایش روش جدیدی برای کمک به کاربران برای دسترسی مجدد به حساب‌های قفل شده خود، از طریق فرآیند جدیدی است که افراد را قادر می‌سازد تا از دوستان خود بخواهند هویت خود را در برنامه تایید کنند.

پسورد اینستاگرام‌تان را فراموش کرده‌اید؟

پسورد اینستاگرام‌تان را فراموش کرده‌اید؟

همانطور که مشاهده می‌کنید، این فرآیند از کاربران می‌خواهد تا رمز عبور قبلی را که برای دسترسی به حساب کاربری خود استفاده کرده‌اند وارد کنند که به حل مشکلات پسوردهای فراموش شده یا تغییر یافته کمک می‌کند.

کاربران باید برای تایید هویت خود با دو اتصال در برنامه ارتباط بگیرند. اگر این اتصالات را در عرض ۲۴ ساعت تایید کنند که این در واقع حساب شما است، از شما خواسته می‌شود یک رمز عبور جدید برای دسترسی به آن وارد کنید.

این می‌تواند یک راه ساده برای کمک به کاربران برای دسترسی مجدد به اکانت‌های خود باشد، در این مسیر برای دسترسی ایمن دقت کنید که از افراد مطمئن کمک بگیرید که با آن‌ها در ارتباط هستید.

تست ورود جایگزین نیز جالب است: در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه است، اما می‌تواند راه دیگری را برای اینستاگرام فراهم کند تا به کاربران کمک کند یک بار دیگر به حساب‌های قفل شده خود دسترسی پیدا کنند، که برای بسیاری دردسر بزرگی ایجاد کرده است.

به طور کلی همه‌ی شبکه‌های اجتماعی تمرکز بسیاری روی گزینه‌های کنترل پیشرفته و امنیتی دارند و اینستاگرام نیز همچنان در حال تکامل این گزینه‌ها می‌باشد.

جمع‌بندی

اینستاگرام همه‌ی تلاشش را می‌کند تا کاربران در این اپلیکیشن تجربه‌ی خوبی داشته باشند. با توجه به آپدیت‌ها و قابلیت‌های جدیدی که ارائه کرده است می‌توان حدس زد که در حال حاضر تمرکز خود را روی این مسئله قرار داده است! نظر شما در این باره چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها