ورود به جانویس

چطور عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کنیم؟

چطور عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کنیم؟
چطور عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کنیم؟

همانطور که می‌دانید عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود نمی‌توانید بکنید. به طور کلی در این شبکه‌ی اجتماعی با توجه به سیاست‌های موجود، امکان نمایش عکس پروفایل افراد در هر سایزی امکان پذیر نمی‌باشد. دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است در هنگام اینستاگردی از پروفایل یک اکانت خوشتان بیاید و بخواهید آن عکس را دانلود کنید. اما همانطور که گفته شد اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربرانش قرار نداده‌است.

در این مقاله ترفندی را به شما آموزش می‌دهیم که به راحتی می‌توانید عکس پروفایل اینستاگرام دیگر اکانت‌ها را دانلود کنید:

ناگفته نماند که برخی از سایت‌ها راه‌های متنوع دیگری را آموزش داده‌اند، اما ما راحت‌ترین و کاربردی‌ترین آن‌ها را انتخاب کردیم و آن را به شما آموزش دادیم.

سایت دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

ابتدا وارد مرورگر مورد نظرتان شوید و آدرس instadp.com را وارد کنید. برای استفاده از این سایت نیاز به VPN دارید.

در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود در قسمت Search Username آدرس پیجی که می‌خواهید عکس پروفایل آن را بردارید، وارد کنید. پس از آنکه آدرس پیج را وارد کردید، سایت برای امنیت، گزینه‌ای تحت عنوان I am human را پیش‌ روی شما قرار می‌دهد. با انتخاب این گزینه می‌توانید مراحل بعدی را طی کنید.

پس از انتخاب گزینه‌ی I am human صفحه‌ی اینستاگرام شخص مورد نظر نمایش داده می‌شود. با انتخاب گزینه‌ی Full Size عکس در سایز واقعی برایتان نمایش داده می‌شود. بر روی گزینه‌ی Download که زیر عکس قرار دارد، بزنید.

نحوه‌ی دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

حال شما به راحتی و بدون استفاده از نرم افزار و یا ابزار دیگری، می‌توانید عکس پروفایل پیج مورد نظرتان را دانلود کنید و از این تصویر هر جا که می‌خواهید استفاده کنید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها