ورود به جانویس

چطور در اینستاگرام استوری کلوز فرند بگذاریم؟

چطور در اینستاگرام استوری کلوز فرند بگذاریم؟
چطور در اینستاگرام استوری کلوز فرند بگذاریم؟

اگر شما هم نمی‌دانید چطور در اینستاگرام استوری کلوز فرند بگذارید و می‌خواهید استوری‌ها را با مخاطبان محدودتری به اشتراک بگذارید، در ادامه‌ی این مقاله نحوه‌ی این کار را آموزش می‌دهیم:

احتمالا استوری‌های اینستاگرام را دیده‌اید که با یک حلقه سبز روشن در اطراف تصویر پروفایل علامت‌گذاری شده‌اند و فکر کرده‌اید که این درباره چیست. این بدان معناست که کاربر، آن استوری را با لیست “کلوز فرند” خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.


کلوز فرند در اینستاگرام چیست؟

«کلوز فرند» یک گروه ویژه از کاربران اینستاگرام است که می‌توانید استوری‌ها را به طور انحصاری با آن‌ها به اشتراک بگذارید. وقتی استوری را با لیست کلوز فرند خود به اشتراک می‌گذارید، فقط آن‌ها می‌توانند آن را ببینند.

این فهرست زمانی مفید است که می‌خواهید برخی از محتوای استوری‌های خود را خصوصی‌تر نگه دارید و از چشمان کنجکاو پنهان نگه دارید.

جدا از به اشتراک گذاری استوری‌ها به صورت کلوز فرند، می‌توانید تنظیمات اینستاگرام خود را به طور کلی خصوصی‌تر کنید تا کنترل بیشتری بر تجربه خود در این اپلیکیشن داشته باشید.


نحوه اضافه کردن کاربران به لیست کلوز فرند در اینستاگرام

قبل از اینکه بتوانید یک استوری را با لیست کلوز فرند خود به اشتراک بگذارید، ابتدا باید افراد را به آن لیست اضافه کنید. برای اضافه کردن افراد به لیست کلوز فرند باید مرحل زیر را طی کنید:

  • اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید.
  • نماد پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین صفحه را انتخاب کنید.
  • روی نماد منوی سه نواری در گوشه سمت راست بالای صفحه بزنید، سپس Close friends در پایین لیست انتخاب کنید.
  • اکانتی را که می‌خواهید به این لیست اضافه کنید در نوار جستجو تایپ یا می‌توانید حساب را در لیست پیشنهادات پیدا کنید، سپس روی دایره کنار آن بزنید.
  • وقتی کارتان تمام شد، Done در پایین صفحه را انتخاب کنید.
نحوه اضافه کردن کاربران به لیست کلوز فرند در اینستاگرام

اکنون می‌توانید شروع به آپلود و اشتراک‌گذاری استوری‌های اینستاگرام خود به طور انحصاری با مخاطبانی که خودتان انتخاب کرده‌اید، بپردازید.


چگونه یک استوری را با کلوز فرند خود در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم!

اشتراک‌گذاری استوری با لیست کلوز فرند تفاوت چندانی با اشتراک‌گذاری یک استوری با همه دنبال‌کنندگانتان ندارد. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

  • روی نماد پروفایل خود در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی یا پروفایل خود بزنید.
  • برای گرفتن عکس، نماد را انتخاب کنید یا برای ضبط ویدیو، ضربه بزنید و نگه دارید. همچنین، می‌توانید عکس یا ویدیویی را از گالری گوشی خود پیدا و انتخاب کرده و سپس آپلود کنید.
  • اکنون برای آپلود روی Close Friends در پایین صفحه بزنید.
چگونه یک استوری را با کلوز فرند خود در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم!

از اینجا، استوری شما فورا در لیست کلوز فرند شما منتشر می‌شود. همچنین می‌توانید فهرست خود را مرور کنید و افراد را با مشاهده استوری خود و سپس ضربه زدن روی بلوک سبز رنگ در گوشه سمت راست بالای صفحه، به آن اضافه کنید.

راه‌های زیادی برای جذاب‌تر کردن استوری‌هایتان وجود دارد. سعی کنید یک لینک به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید یا دوستان نزدیک خود را به وب سایتی که ذکر می‌کنید، هدایت کنید تا تعامل بیشتری داشته باشید.

جمع‌بندی…

گاهی اوقات شما فقط می‌خواهید محتوای خاصی را با گروهی از افراد، شاید افرادی که در سطح شخصی می‌شناسید، به اشتراک بگذارید. لیست کلوز فرند اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که این کار را انجام دهید و محتوای استوری خود را فقط با افرادی که انتخاب می‌کنید به اشتراک بگذارید تا خیالتان راحت باشد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها