ورود به جانویس

را‌ه‌های افزایش درآمد توییچ

را‌ه‌های افزایش درآمد توییچ
را‌ه‌های افزایش درآمد توییچ

اگر مقاله‌های ما را دنبال کرده‌ باشید، می‌دانید که در مطلب قبلی، شما را با ۸ راه کسب درآمد از طریق توییچ آشنا کردیم؛ حالا اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در حال حاضر از طریق این ۸ راه، کسب درآمد می‌کنید، اما می‌خواهید مبلغ دریافیتان را افزایش دهید، این مطلب دقیقا همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. در این مقاله می‌خواهیم شما را با راه‌های افزایش درآمد توییچ آشنا کنیم.

۱. حفظ ارتباط با سابسکرایبرها

اگر بخواهیم سابسکرایبرهای توییچ را به صورت خلاصه توضیح دهیم، باید بگوییم که بینندگان عادی می‌توانند با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، به سابسکرایبرها یا مشترکین ویژه شما تبدیل شوند. خب حالا برای حفظ وفاداری سابسکرایبرهاتون، باید با آن‌ها به صورت مداوم ارتباط داشته باشید. اگر برای این افراد یک کانال گفتگو در دیسکورد تاسیس کرده‌اید، بهتر است هر چند وقت یک بار به این کانال سر بزنید و با آن‌ها صحبت کنید. یا اگر بازی‌های آنلاین مانند Call of Duty: Warzone را استریم می‌کنید، بهتر است گاهی هم با سابسکرایبرهایتان بازی کنید. لپ کلام این می‌شود که هواشان را داشته باشید.

۲. به بازخوردها گوش دهید

در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، گوش کردن به بازخوردها بدون شک می‌تواند تاثیر زیادی بر پیشرفت و در نتیجه افزایش درآمد شما داشته باشد و قطعا گوش کردن به بازخوردها در حوزه استریم نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. حتی کار استریمرهای محبوب دنیا مانند نینجا و شرود نیز بدون نقص نیست و همان طور که گفتیم یکی از بهترین راه‌های کاهش این نقص‌ها و پیشرفت کردن گوش دادن به نظرات و انتقادات بینندگان است. با این کار نه‌تنها سطح کار شما بالاترمی‌رود بلکه باعث می‌شود دنبال‌کنندگان شما از این موضوع که به حرف‌هایشان گوش داده‌اید حسابی خرسند و به سابسکرایبرهای شما تبدیل شوند.

۳. از یوتیوب استفاده کنید

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که به سمت درآمد از طریق یوتیوب جذب نشده یا حداقل چیزی در این رابطه به گوشش نخورده باشد. شما هم اگر وقت اضافی برای ادیت ویدیو دارید یا کسی را می‌شناسید که می‌تواند ویدیو ادیت کند، با قرار دادن ویدیوهایی ۱۰ دقیقه‌ای از استریم‌های خود در یوتیوب می‌توانید درآمد قابل قبولی از این طریق داشته باشید. ما یک مقاله تحت عنوان مانیتایز کردن کانال یوتیوب و راه‌های کسب درآمد از آن منتشر کرده‌ایم که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده کنید.

۴. بهینه‌سازی کردن کانال توییچ

منظور از بهینه‌سازی کردن کانال یوتیوب، سروسامان دادن به بخش توضیحات یا همان Description است. اگر این بخش مرتب باشد به صورتی که هر کاربر تازه‌ واردی بتواند به صفحات اجتماعی شما و همچنین لینک‌‌های حمایت مالی بدون هیچ مشکل و دردسری دسترسی داشته باشد، می‌تواند کمک زیادی به افزایش درآمد شما از طریق توییچ بکند. پس به هیچ عنوان بی‌خیال بخش توضیحات کانال خود نشوید.

۵. از دیگر شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید

امروزه خیلی از افراد زمان زیادی را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک سپری می‌کنند و قطعا همین شبکه‌ها یکی از بهترین مکان‌ها برای تبلیغ از هر شلغی می‌باشند. اشتباه برداشت نکنید، منظور ما از تبلیغ تنها این نیست که شما با پرداخت مبالغ زیادی به پیج‌های پرطرفدار، تبلیغ‌های خود را ثبت کنید. بلکه خودتان می‌توانید با ساخت یک پیج و قراردادن ویدیوهایی از استریم‌هایتان، مردم را به سمت خودتان جذب کنید. البته دادن تبلیغ به پیج‌های دیگر هم یک گزینه به حساب می‌آید اما قطعا این کار هزینه‌های سنگینی برای شما به دنبال خواهد داشت.

کلام آخر…

در طی این دو مقاله هر چیزی که شما برای کسب درآمد از توییچ نیاز داشتید به شما آموزش دادیم، حالا دیگر ریش و قیچی دست خودتان است؛ موفق باشید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها