ورود به جانویس

آموزش پین کردن پست‌ها در اینستاگرام

چگونگی پین کردن پست‌ها در اینستاگرام
چگونگی پین کردن پست‌ها در اینستاگرام

پین کردن پست‌ها در اینستاگرام قابلیت جدیدی است که این پلتفرم در اختیار کاربرانش قرار داده است.

چیزهای زیادی برای ایجاد یک پست در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؛ به همین دلیل است که ما چندین بار پس از ارسال، بازدید و تعامل پست را بررسی می‌کنیم. اینستاگرام این را تشخیص می‌دهد، بنابراین راهی پیدا کرده است که به شما کمک می‌کند سه پست برتر خود را بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار دهید. این ویژگی اینستاگرام Grid Pinning نام دارد. در ادامه‌ی مقاله همراه من باشید تا نحوه‌ی پین کردن پست‌ها را یاد بگیرید:


اینستاگرام Grid Pinning را راه اندازی کرد!

اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که حداکثر سه پست را در پروفایل خود پین کنید. این ویژگی توسط موسری، رئیس اینستاگرام در توییتر اعلام شد و او آن را به عنوان راهی برای کنترل بیشتر پروفایل‌تان معرفی کرد.

برخلاف هایلایت‌های استوری اینستاگرام؛ هر بار که استوری‌های جدیدی هایلایت و اضافه می‌کنید، ترتیب تغییر می‌کنند، پست‌های پین‌شده تا زمانی که آن‌ها را جایگزین یا حذف نکنید، در بالای جدول شما باقی می‌مانند. اینستاگرام همراه با پین کردن شبکه، ویژگی‌های جدید Reels اینستاگرام مانند توانایی آپلود صدای خود، افزودن استیکر و موارد دیگر را نیز در اختیار کاربرانش قرار داد.


نحوه‌ی پین کردن پست‌ها در اینستاگرام

برای استفاده از قابلیت پین شبکه اینستاگرام، مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه را روی گوشی خود نصب دارید. می‌توانید در چند مرحله سریع پست‌ها را در شبکه پروفایل اینستاگرام خود پین کنید:

  1. اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید.
  2. روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین صفحه بزنید.
  3. اکنون روی پستی که می‌خواهید پین کنید بزنید و سپس منوی سه نقطه‌ای در گوشه سمت راست بالا را انتخاب کنید.
  4. در نهایت از گزینه‌های ظاهر شده روی Pin to Your Profile بزنید.
  5. این روند را برای دو پست دیگر تکرار کنید.
نحوه‌ی پین کردن پست‌ها در اینستاگرام

هنگامی که پست‌ها را به پروفایل خود پین می‌کنید، اینستاگرام فید شما را مجددا مرتب می‌کند تا پست‌های پین شده شما ابتدا ظاهر شوند.


چگونه می‌توانیم پست‌ها را ‌آن‌پین کنیم؟

برای برداشتن پین پست، همان مراحل را دنبال کنید و در نهایت روی Unpin From Your Profile بزنید. هنگامی که این کار را انجام می‌دهید، پست‌های شما دوباره در جای اصلی خود در شبکه ظاهر می‌شوند.


۳ دلیل برای استفاده از قابلیت پین کردن پست‌ها در اینستاگرام!

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا باید از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنید:

۱) اگر می‌خواهید این پست‌ها بیشتر دیده شوند، استفاده از آن یک کار خوب و موثر است. کار دیگری که می‌توانید برای افزایش تعاملات انجام دهید، ارسال در بهینه‌ترین زمان است.

۲) به عنوان یک سازنده محتوا یا اینفلوئنسر، می‌توانید از این ویژگی برای برجسته کردن بهترین پست خود استفاده کنید. اگر کسب‌وکاری دارید، می‌توانید پست‌های تبلیغاتی، پیشنهادها یا کمپین‌هایی را که ممکن است در آن زمان اجرا کنید، پین کنید.

۳) گاهی اوقات، افراد بدون اینکه بدانند قوانین اینستاگرام را زیر پا می‌گذارند و این امر باعص می‌شود تا در اینستاگرام shadowbaned شوند. این بدان معناست که اینستاگرام پست‌های کمتری را به فالوورهای شما نشان می‌دهد و در نتیجه دسترسی شما را محدود می‌کند.

برای دور زدن و حل این موضوع، می‌توانید هر هفته یا بیشتر سه پست برتر خود را در پروفایل خود پین کنید و آن‌ها را در استوری‌های خود پست کنید تا فالوورهای خود را تشویق به مشاهده و تعامل با آن‌ها کنید. با توجه به اینکه اینستاگرام به شما نمی‌گوید چه زمانی حساب شما را شادوبن می‌کند، ممکن است مدتی طول بکشد تا متوجه شوید که این اتفاق افتاده است. با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، می‌تواند روی حساب شما تأثیر منفی بگذارد، بنابراین این روشی‌‌ست که می‌توانید جلوی این تاثیرات منفی را بگیرد.


اجازه دهید پست‌های مهم اینستاگرام‌تان بیشتر دیده شوند!

قابلیت پین کردن شبکه اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا مهم‌ترین پست‌های پروفایل خود را برجسته کنید تا توجه بازدیدکنندگان پروفایل‌تان را به خود جلب کنید. چه یک کاربر اینستاگرام باشید که به دنبال مشاهده پست‌های مورد علاقه خود هستید، یا خالقی باشید که می‌خواهد مهارت‌های خود را به نمایش بگذارد، این ویژگی می‌تواند به شما در رسیدن به آن کمک کند.

نظر خودتان را درباره‌ی این قابلیت با ما به اشتراک بگذارید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها