ورود به جانویس

فعال کردن چند حساب کاربری در توییتر

تعویض اکانت توییتر
تعویض اکانت توییتر

اگر به فکر گرفتن یک حساب کاربری دوم در توییتر هستید، یعنی یکی برای کار و دیگری برای استفاده شخصی، نگران نباشید؛ زیرا این فرایند بسیار آسان است. هنگامی که حساب دوم خود را ایجاد کردید، می‌توانید با چند کلیک ساده بین اکانت‌های خود جابه‌جا شوید. در این مقاله جانویس ما نحوه انجام این کار را آموزش داده‌ایم. پس با ما همراه باشید.


یک حساب دوم در نسخه وب توییتر اضافه کنید

برای شروع، ابتدا باید یک حساب کاربری جدید در توییتر ایجاد کنید تا بتوانید آن حساب را به اکانت موجود خود اضافه کنید. اگر می‌خواهید حساب جدید خود را به اکانت فعلی خود اضافه کنید، به نمایه توییتر خود بروید و روی نماد خود در گوشه سمت چپ پایین مرورگر کلیک کنید. وقتی منو را باز می‌کنید، می‌توانید گزینه افزودن یک حساب موجود را ببینید.

توییتر

سپس از شما خواسته می‌شود با تلفن، ایمیل یا نام کاربری خود وارد سیستم شوید. اگر نگران داشتن دو حساب کاربری و به‌طورکلی حریم خصوصی خود هستید، راه‌هایی برای محافظت از در برابر تهدیدات رسانه‌های اجتماعی در توییتر وجود دارد. یکی از این راه‌ها این است که حساب توییتر خود را خصوصی کنید.

به‌خاطر داشته باشید که هر حساب به یک آدرس ایمیل خود نیاز دارد. این بدان معناست که اگر یکی از حساب‌های شما مسدود شود، نمی‌توانید به‌سادگی از آن آدرس ایمیل استفاده مجدد کنید. همچنین نباید فعالیت‌های خود را در آن حساب‌ها تکرار کنید، زیرا ممکن است توییتر آن را مشکوک ببیند و فکر کند که محتوای حساب‌های خود را به‌صورت خودکار انجام می‌دهید.


از یک حساب ثانویه در برنامه موبایل توییتر استفاده کنید

به طور مشابه، اضافه‌کردن یک حساب اضافی به‌حساب توییتر خود از طریق برنامه موبایل نیز آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به منوی بالایی بروید، جایی که یک منوی ناوبری یا نماد نمایه خود را خواهید دید. روی موردی که دارید کلیک کنید.

پس از این، روی نماد فلش روبه‌پایین در هدر ضربه بزنید و از بین «Create a new account یا Add» موجود حساب را انتخاب کنید.


بین چندین حساب توییتر جابه‌جا شوید

وقتی حساب اضافی خود را اضافه کردید، می‌توانید به‌راحتی با کلیک‌کردن روی فلش روبه‌پایین در هدر بین حساب‌های خود جابه‌جا شوید. اگر به هر دلیلی مطمئن نیستید که در حال حاضر از کدام حساب وارد شده‌اید، روی نماد خود کلیک کنید و می‌توانید تیکی را در کنار نام کاربری که در حال حاضر فعال است مشاهده کنید.


چرا از چندین حساب توییتر استفاده کنید؟

داشتن چندین حساب توییتر مزایای زیادی دارد. داشتن یک حساب توییتر اضافی به شما امکان می‌دهد آنها را برای اهداف خود بهینه کنید. اگر یک برند تجاری دارید یا در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار هستید، یک حساب کاربری اضافی می‌تواند برای شما مفید باشد.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها