ورود به جانویس

۴ روش برای اینکه ریلز‌های بهتری در اینستاگرام بسازید!

۴ روش برای اینکه ریلز‌های بهتری در اینستاگرام بسازید!
۴ روش برای اینکه ریلز‌های بهتری در اینستاگرام بسازید!

ریلز‌های بهتری در اینستاگرام بسازید! اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را برای Reels ارائه کرده است تا کاربران را از ارسال مجدد محتوای TikTok در پلتفرم خود منصرف کند.

همچنین ریلزها یک راه عالی برای تولید محتوای اصلی هستند تا اینستاگرام آن را به افراد بیشتری نشان دهد، که این امر می‌تواند مخاطبان شما را افزایش دهد. همانطور که می‌دانید یک Reel خوب می‌تواند تعامل و فالوورهای بیشتری را نسبت به یک عکس برای شما به ارمغان آورد؛ در نتیجه اینستاگرام راه‌های بیشتری برای جذب مخاطب با استفاده از Reels اضافه کرده است.

این برنامه ویژگی‌های بیشتری را برای ارتقای ریلزهای شما به سطح بعدی اضافه کرده است. بنابراین، به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید اینستاگرام چه ویژگی‌هایی را برای بهبود Reels اضافه کرده و از آن‌ها استفاده کنید:


اینستاگرام ابزارهای جدیدی را به ریلز‌ها اضافه کرد!

اینستاگرام هر روزه برنامه‌ی خود را آپدیت می‌کند تا کاربران تجربه‌ی بهتری داشته باشند. این بار به سراغ ریلزها رفته تا به شما کمک کند ریلزهای بهتری ایجاد کنید. ابزارهای جدیدی ارائه کرده که می توانید از آن‌ها برای ایجاد محتوای اصلی استفاده کنید که الگوریتم اینستاگرام آن‌ها را در اولویت قرار می‌دهد.

در ۲ ژوئن ۲۰۲۲، اینستاگرام شروع به عرضه ویژگی‌های جدید به Reels کرد. ویژگی‌های جدید به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما را از ارسال مجدد ویدیوهای TikTok در اینستاگرام منصرف کنند.

اگر طرفدار محتوای ویدیویی کوتاه‌مدت هستید، ممکن است بخواهید از ریلزهای اینستاگرام، TikTok یا هر دو استفاده کنید. اگر انتخاب می‌کنید از هر دو برنامه استفاده کنید، راه‌هایی پیدا کنید که محتوای خود را در دو پلتفرم متفاوت نگه دارید تا فالوورهای شما مجبور نباشند یک پلتفرم را انتخاب کنند.

اینستاگرام می‌خواهد به شما کمک کند تا ریلز‌های شگفت‌انگیزی در برنامه‌اش ایجاد کنید. به همین دلیل است که به آپدیت ویژگی Reels خود ادامه می‌دهد تا همه ابزارهایی را که برای ایجاد محتوای ویدئویی با کیفیت بالا و جذاب نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.


۴ روش برای ایجاد ریلز‌های بهتری در اینستاگرام

در ادامه‌ این ۴ روش را بررسی می‌کنیم:

۴ روش برای ایجاد ریلز‌های بهتری در اینستاگرام

۱) ریلزهای ۹۰ ثانیه‌ای را آپلود کنید!

اینستاگرام محدودیت زمانی خود را برای Reels از ۶۰ ثانیه به ۹۰ ثانیه افزایش داده است. این امر به این معناست که شما فضای (و زمان) بیشتری برای خلاقیت دارید. با این حال، همچنین به این معنی است که شما ۳۰ ثانیه بیشتر برای درگیر نگه داشتن مخاطبان خود دارید؛ با این حال اگر نمی‌خواهید مجبور نیستید از ۹۰ ثانیه کامل استفاده کنید.


۲) از صدای خود استفاده کنید!

اینستاگرام دیگر شما را به استفاده از صدا در برنامه برای ریلزهای خود محدود نمی‌کند. در عوض، به شما اجازه می‌دهد تا صدای خاصی را آپلود کنید. این یک مشکل بزرگ است زیرا گاهی اوقات ممکن است صدایی که برای Reel در نظر گرفته اید در کتابخانه اینستاگرام موجود نباشد.

همچنین به شما کمک می‌کند تا با صداهایی که سایر سازندگان ممکن است به آن دسترسی نداشته باشند را به ریلزهای خود اضافه کنید. همچنین اگر صدای شما برای سازندگان دیگر جذاب است، ممکن است آن‌ها نیز آن را ذخیره و استفاده کنند، که این مسئله ریلز شما را در معرض مخاطبان بیشتری قرار می‌دهد.


۳) افکت‌های صوتی را اضافه کنید!

وقتی صحبت از Reels می‌شود، زمان‌بندی همه چیز است. افزودن صدای مناسب در زمان مناسب می‌تواند محتوای شما را برجسته کند. اینستاگرام با افزودن افکت‌های صوتی به کتابخانه موسیقی خود گزینه‌های بیشتری را برای انجام این کار در اختیار شما قرار داده است.

این‌ها می‌توانند هر چیزی باشند، از صداهای حیوانات گرفته تا صداهایی که تعلیق را افزایش می‌دهند. برای یافتن افکت‌های صوتی مورد نظر خود، کافی است آن را در کتابخانه موسیقی جستجو کنید، درست مانند زمانی که یک آهنگ را هنگام ایجاد یک حلقه جستجو می‌کنید.


۴) استیکرهای تعاملی را اضافه کنید!

استیکرها برای اینستاگرام جدید نیستند شما قبلا از آن‌ها در استوری‌های خود استفاده کرده‌اید؛ حال می‌توانید از آن‌ها در ریلزهای خود نیز استفاده کنید.

کلی ایده پشت استیکرهای اینستاگرام این است تا بتوانید از طرفداران یا مخاطبان خود تعامل بیشتری کسب کنید. یک مثال خوب برای این موضوع، استیکر «Add Yours» اینستاگرام در استوری است. دقت داشته باشید که باید از استیکرها عاقلانه استفاده کنید.


جمع‌بندی…

اگر می‌خواهید حساب اینستاگرام‌تان پیشرفت و رشد کند، تعامل باید بالاترین اولویت شما باشد. دلیل آن این است که معیارهای تعامل مانند نظرات، کلیک‌ها و لایک‌ها به شما نشان می‌دهند که مخاطب شما چگونه به محتوای شما پاسخ می‌دهد.

این می‌تواند به شما کمک کند تا نوع محتوایی که مخاطبان از آن لذت می‌برند را بهبود بخشیده یا دو برابر کنید. ویژگی‌های جدید Reels اینستاگرام به شما کمک می‌کند ریلز اینستاگرام بهتری ایجاد کنید که به نوبه خود می‌تواند تعامل بیشتری را از سوی مخاطبان شما به همراه داشته باشد.

شما از ریلز اینستاگرام استفاده می‌کنید؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها