ورود به جانویس

چگونه عکس پروفایل اینستاگرام خود را تغییر دهیم؟

عکس پروفایل اینستاگرام
عکس پروفایل اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام شما چگونه است؟ آیا چند سالیست بدون تغییر آن را گذاشته‌اید، اگر این‌طور است باید بدانید که وقت آن رسیده تا عکس قدیمی‌تان را با یک آواتار جدید عوض کنید.

بله درست است، از یک آواتار استفاده کنید و مهم نیست که از چه دستگاهی استفاده می‌کنید.

امروزه سایت‌های رسانه‌های اجتماعی آنقدر شلوغ هستند که به سختی می‌توان اکانتتان را در بین آنها برجسته کرد. خود اینستاگرام به تنهایی بیش از یک میلیارد کاربر فعال در ماه و ۵۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد. این عدد باعث می‌شود که جلب توجه در این برنامه کمی سخت و حتی چالش برانگیز شود. با این حال، راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید این سختی را کم کنید.

به غیر از محتوای جالب و باکیفیت، شما می‌توانید بر روی قسمت بیوگرافی خود تمرکز کنید تا آن را برای افراد جذاب کنید. یک راه سریع برای رسیدن به این روش، آپلود یک تصویر پروفایل خوب است.

این مقاله به شما نشان می‌دهد که چگونه یک عکس پروفایل را در اینستاگرام خود را تغییر دهید، فرقی ندارد چه یک کاربر جدید باشید و چه یک کاربر قدیمی در اینستاگرام.


چگونه عکس پروفایل اینستاگرام خود را در موبایل تغییر دهیم؟

اگر از اینستاگرام در آیفون یا دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید، مراحلی که باید برای تغییر عکس پروفایل خود دنبال کنید یکسان است.

عکس پروفایل اینستاگرام

این روشی است که باید در تلفن خود انجام دهید:

  1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی نماد پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.
  2. اکنون روی «Edit profile» در بالای صفحه ضربه بزنید.
  3. روی تغییر عکس پروفایل ضربه بزنید.
  4. در این مرحله، می‌توانید برای گرفتن عکس سلفی یا «Choose from library» ضربه بزنید. اگرروش دومی را انتخاب کنید، اینستاگرام شما را به کتابخانه تلفنتان می‌برد، جایی که باید یک تصویر مناسب را انتخاب کنید.
  5. در نهایت روی گزینه «Done» در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. اینستاگرام اکنون شروع به نمایش تصویر جدید شما می‌کند.

این تمام چیزی است که لازم است برای تغییر عکس پروفایل اینستاگرامتان انجام دهید. این روش یکی از کارهایی است که کاربران جدید اینستاگرام باید ابتدا برای تکمیل پروفایل خود انجام دهند. با این حال، اگر برای مدتی در اینستاگرام بوده‌اید هم می‌توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که نیاز به تغییر شرایط دارید و اگر می‌خواهید چیز متفاوتی را امتحان کنید، می‌توانید به جای سلفی قدیمی، از یک آواتار به عنوان عکس پروفایل اینستاگرام خود استفاده کنید.

یک آواتار منحصربه‌فرد راهی مطمئن برای متمایز کردن پروفایل اینستاگرام و جلب توجه مردم است، زیرا اکثر مردم از عکس‌های واقعی خود به عنوان عکس پروفایل استفاده می‌کنند. پس از ایجاد یک آواتار، مراحل بالا را دنبال کنید و روی استفاده از آواتار ضربه بزنید تا آن را به عنوان عکس نمایه خود تنظیم کنید.


چگونه عکس پروفایل اینستاگرام خود را در وب تغییر دهیم؟

تغییر عکس پروفایل در وب

تغییر پروفایل اینستاگرام در وب کمی متفاوت است اما به همین سادگی. در اینجا چه باید کرد:

  1. در مرورگر خود وارد حساب اینستاگرامتان شوید.
  2. روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
  3. اکنون روی گزینه «Profile» و سپس «Edit profile» کلیک کنید.
  4. حالا روی «Change profile photo» در بالای صفحه کلیک کنید و سپس آپلود عکس را در منوی پاپ آپ کلیک کنید.
  5. با این کار کاوشگر فایل در رایانه شما ظاهر می‌شود و می‌توانید از آن برای پیدا کردن تصویری که دوست دارید استفاده کنید و سپس روی گزینه Open در گوشه سمت راست پایین پنجره کلیک کنید.

همه چیز تمام شد! حالا، شما می‌دانید که چگونه می‌توانید یک عکس پروفایل را بدون توجه به دستگاه خود در حساب اینستاگرامتان آپلود کنید. به خاطر داشته باشید که هر زمان که می‌خواهید عکس پروفایل خود را در اینستاگرام تغییر دهید، این روش را تکرار کنید.


نکاتی برای انتخاب یک عکس پروفایل خوب در اینستاگرام

عکس پروفایل در اینستاگرام چگونه انتخاب کنیم

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، عکس پروفایل شما یکی از عواملی است که می‌تواند به پروفایل اینستاگرام شما یا هر پلتفرم رسانه اجتماعی کمک کند. به همین دلیل است که باید در مورد عکسی که آپلود می‌کنید با دقت و هوشمندانه عمل کنید.

اول از همه، جایگاه خود را در نظر بگیرید. مگر اینکه حیوان خانگی، طبیعت یا چیز کاملاً متفاوتی باشد، در غیراینصورت باید عکسی از خود آپلود کنید. همچنین به سایر کاربران اینستاگرام کمک می‌کند تا با شما ارتباط برقرار کنند و بدانند چه کسی پشت اکانتی است که با آن روبرو هستند.

از آنجایی که پروفایل اینستاگرام شما به عنوان یک نماد کوچک در پروفایلتان ظاهر می‌شود، آپلود یک عکس از تمام بدن اصلاً منطقی نیست. شما می‌توانید آن را برای شبکه اینستاگرام خود رزرو کنید. در واقع، شما می‌توانید سه عکس برتر خود را به پروفایل اینستاگرامتان پین کنید.

در عوض از گردن به بالا عکس واضحی از خود بگیرید. عکسی را انتخاب کنید که در آن لبخند می‌زنید و خونگرم و خوشحال به نظر می‌رسید. اگر از پروفایل اینستاگرام خود برای اهداف کاری یا تجاری استفاده نمی‌کنید، سعی کنید عکسی را انتخاب نکنید که در آن جدی یا غیرقابل دسترس به نظر می‌رسید.

عکس پروفایل اینستاگرام

در پایان، از آپلود عکس پروفایلی که به شدت ویرایش شده یا دارای فیلتر است، خودداری کنید، مگر اینکه با موضوع نمایه شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، اگر پروفایل شما دارای عناصر سیاه و سفید است، آپلود عکس پروفایل سیاه و سفید منطقی است؛ در غیر این صورت، آن را روشن و شفاف نگه دارید.


با یک عکس پروفایل عالی در اینستاگرام متمایز شوید

هر روز میلیون‌ها پروفایل برای جلب توجه مردم در اینستاگرام رقابت می‌کنند. عکس پروفایل شما اغلب اولین چیزی است که مردم هنگام پیمایش در فید خود یا زمانی که در اکانت شما قرار می‌گیرند متوجه آن می‌شوند. در واقع شما فقط چند ثانیه فرصت دارید که توجه آنها را به خودتان جلب کنید و آنها را حفظ کنید، بنابراین آنها را با یک عکس پروفایل تمیز و واضح وادار کنید که فالویتان کنند.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها