ورود به جانویس

۷ روش استراتژیک برای استفاده از ویژگی پست‌های پین شده اینستاگرام!

۷ روش استراتژیک برای استفاده از ویژگی پست‌های پین شده اینستاگرام!
۷ روش استراتژیک برای استفاده از ویژگی پست‌های پین شده اینستاگرام!

ویژگی پست‌های پین شده اینستاگرام به عنوان راهی برای کاربران است تا بهترین محتوای خود را به نمایش بگذارند.

صرف نظر از آن چه بسیاری از کاربران گفته‌اند، اینستاگرام همچنان یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای رشد حضور آنلاین شماست. اگر مایل به استفاده از این فضا هستید، می‌توانید پتانسیل قابل‌توجهی را در برنامه پیدا کنید.

اینستاگرام چندین ویژگی جدید را بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ منتشر کرده است که بسیاری از آن‌ها حول محتوای ویدیویی پخش می‌شوند. اما ویژگی پین کردن، که مشابه توییتر کار می‌کند، شاید کمتر از سایر ویژگی‌ها ارزیابی شده باشد.

در ادامه، ما هفت روشی را که می‌توانید از این ابزار به عنوان یک کاربر استفاده و کشف کنید و چه تعداد پست را می‌توانید به بالای پروفایل خود پین کنید، بحث خواهیم کرد:


چند پست را می‌توانید در بالای پروفایل اینستاگرام خود پین کنید؟

اینستاگرام در اواسط سال ۲۰۲۲ ویژگی پین کردن را برای کاربران سراسر جهان عرضه کرد،صرف نظر از جایی که زندگی می‌کنید.

اگر می‌خواهید از این ویژگی استفاده کنید، باید بدانید که حداکثر سه پست را در یک زمان می‌توانید پین کنید. قبل از باز کردن قفل ابزار، نیازی به رعایت تعداد فالوورهای خاصی ندارید و می توانید هر زمان که بخواهید پین پست‌ها را بردارید.


ایده‌هایی برای استفاده از ویژگی پست پین شده اینستاگرام

اکنون که می‌دانید چند پست را می‌توانید به بالای پروفایل اینستاگرام خود پین کنید، بیایید ایده‌هایی برای اینکه کدام سه پست باید پین شوند را بررسی کنیم:


۱) خود را به فالورهایتان معرفی کنید!

به عنوان مثال اگر عکاس هستید، احتمالا زمان زیادی را پشت دوربین می‌گذرانید. اما اگر می‌خواهید مخاطبان خود را افزایش دهید یا خود را به مشتریان معرفی کنید، احتمالا باید چهره خود را نشان دهید و به کاربران خود بگویید که  غریبه و فیک نیستید.

مثلا شما قبلا هر نه پست یک بار عکسی از خود آپلود کرده‌اید تا چهره‌تان در شبکه شما قابل مشاهده باشد. خب، دیگر نیازی به انجام این کار ندارید. در عوض، می‌توانید یک عکس از صورت خود را پین کنید و کمی در مورد اینکه چه کسی هستید صحبت کنید.


۲) خدماتی را که به مشتریان احتمالی ارائه می‌دهید به نمایش بگذارید!

اگر می خواهید خدمات خود را به مشتریانی که ممکن است شما را در اینستاگرام پیدا کنند نشان دهید، پین کردن پستی که حاوی محتوایی درباره‌ی خدمات شما می‌باشد، بهترین گزینه است. کارهای اصلی را که انجام می‌دهید و انتظاراتی که از پیج اینستاگرام شما می‌روند را به اشتراک بگذارید.

هنگامی که خدمات خود را به مشتریان بالقوه نشان می‌دهید، باید یک راه تماس برای اقدام (CTA) را در نظر بگیرید. چیزی مانند “برای اطلاعات بیشتر به من پیام دهید!” جواب خواهد داد.


۳) ریلزهای مورد علاقه‌ی خود را پین کنید!

شاید جالب‌ترین چیز در مورد ویژگی پست‌های پین شده اینستاگرام این باشد که شما تنها به عکس‌ها محدود نمی‌شوید و می‌توانید محتوای ویدیویی که به اشتراک گذاشته‌اید را هم پین کنید.

ریلز‌های اینستاگرام به موفقیت بزرگی دست یافته‌اند و می‌توانید چندین نوع محتوای منحصر به فرد را امتحان کنید که شما را متمایز می‌کنند.

اگر ریلزی داشتید که از موفقیت خاصی برخوردار بود یا احساس می‌کنید اطلاعاتی را وارد کرده‌اید که افراد بیشتری باید درباره آن بدانند یا حتی پین کردن پست‌های مورد علاقه‌تان می‌توانند ایده خوبی است.

اگر ریلز اینستاگرام را پین کنید، باید مطمئن شوید که با برند شما مطابقت دارد. به این ترتیب، هرکسی که پروفایل شما را مرور می‌کند، بینشی فوری از شخصیت شما دریافت خواهد کرد و تصمیم برای دنبال کردن بسیار ساده‌تر خواهد شد.


۴) آموزش‌ها و نکاتی را به صورت رایگان در اختیار مخاطبانتان قرار دهید!

بسیاری از کاربران به ریلز اینستاگرام روی می‌آورند زیرا فکر می‌کنند این یک هک سریع برای ایجاد آگاهی بیشتر و در نتیجه افزایش تعداد فالوورهایشان است. اما لزوما اینطور نیست. اگر چیزی که پست می‌کنید ارزش صفر داشته باشد، بینندگان دلیلی برای ادامه پست‌های بیشتر نخواهند داشت.

ارائه نکات و آموزش‌های سریع راهی عالی برای دادن چیزی معنادار به مخاطب است. می‌توانید فرآیند ویرایش، پست‌های قبل و بعد و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.


۵) برای پست‌های با عملکرد بالا توجه بیشتری را جلب کنید!

اگر برای مدت طولانی از توییتر استفاده کرده‌اید، احتمالا حداقل یک پست داشته‌اید که که نیمه ویروسی شده است و هنگامی که متوجه شدید که دیگران آن را دوست دارند، ممکن است آن را به بالای پروفایل خود پین کرده باشید تا محتوا بتواند توجه بیشتری را به خود جلب کند.

در اینستاگرام هم همینطور است. اگر چیزی را پست کرده‌اید که عملکرد خوبی داشته است، پین کردن آن به بالای پروفایل‌تان باعث می‌شود که دیگران وقتی به صفحه شما می‌آیند، آن را ببینند. اگر به دریافت لایک و کامنت ادامه دهید، الگوریتم اینستاگرام ممکن است پست شما را به افراد بیشتری نشان دهد در نتیجه روند رشد سریع‌‌تر خواهد شد.


۶) از تجهیزات خود بگویید!

مثلا اگر بیش از چند سال تجربه به عنوان یک عکاس دارید، احتمالا تجهیزات قابل قبولی را به دست آورده‌اید و به مرور زمان چندین لنز به مجموعه خود اضافه خواهید کرد و همچنین ممکن است از چند بدنه دوربین متفاوت استفاده کنید.

از آن جایی که تجربه فناوری زیادی خواهید داشت، چرا آن را با افرادی که به تلاش‌های خلاقانه‌ی شما علاقه‌مند هستند در میان نگذارید؟

برای این نکته، می‌توانید از ریلز‌ها یا پست‌های آلبومی استفاده کنید. اگر از حالت اول استفاده می‌کنید، می‌توانید اطلاعات کمی در مورد آن چه دوست دارید یا دوست ندارید اضافه کنید همراه با ارائه عکس‌های نمونه. برای حالت دوم، می‌توانید از کپشن استفاده کنید و توضیحات بیشتری را در اختیار فالوور‌هایتان قرار دهید.


۷) مخاطبان را از طریق کل فرآیند خلاقیت خود نشان دهید!

اینستاگرام یک پلتفرم عالی برای ارتباط با دیگران و یادگیری مهارت‌های جدید است، اما بسیاری از کاربران در دام استفاده از پروفایل خود به عنوان مکانیزم لاف زدن می‌افتند. اگر تجربه قابل توجهی به دست آورده‌اید، می‌توانید تجربیات خود را با آن‌ها در میان بگذارید و به این جامعه کمک کنید.

ریلزهای اینستاگرام شاید بهترین راه برای انجام این کار باشد، زیرا می‌توانید محتوای کوتاه و سریع را با تمام مراحل منتشر کنید. با این حال، می‌توانید از پست‌های آلبومی نیز استفاده کنید تا به آرامی در مورد تکامل کار خود صحبت کنید، قبل از نشان دادن نتیجه.


جمع‌بندی…

ویژگی پست‌های پین شده اینستاگرام پتانسیل‌های زیادی دارند. این ویژگی یک افزونه عالی برای این پلتفرم است و اگر کاربران بخواهند پروفایل خود را برجسته‌تر و متفاوت‌تر کنند، آزادی خلاقانه زیادی دارند. می‌توانید از آن برای نشان دادن آنچه می‌توانید به مشتریان ارائه دهید استفاده کنید، همچنین این ابزار برای آموزش دیگران و برجسته کردن بهترین قطعات نمونه کار شما نیز مؤثر می‌باشد. استفاده از این ویژگی چندان دشوار نیست و همیشه می‌توانید در حین رشد با توجه به زمینه‌ای که در آن فعالیت دارید، پست‌های پین شده را تغییر دهید.

شما چه ایده‌های دیگری برای استفاده از این قابلیت دارید؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها