ورود به جانویس

۴ ابزار برای فروش در اینستاگرام

ابزارهایی برای فروش در اینستاگرام
ابزارهایی برای فروش در اینستاگرام

شاید تجارت الکترونیک در اینستاگرام کمی سخت به نظر می‌رسد اما امروزه با ابزارهایی برای فروش در اینستاگرام، می‌توانیم روش خرید را برای کاربران آسان کنیم و به فروش در اینستاگرام دست یابیم.

ابزارهای مناسب می‌توانند پیج اینستاگرام شما را به یک مرکز خرید تبدیل کنند. همچنین فالوورهای شما می‌توانند ویژگی‌های خاص محصولات شما را ببینند و پس از تصمیم‌گیری با چند کلیک آسان خرید کنند.

بنابراین برای فروش در اینستاگرام لازم است که از این ابزارها برای فروش در اینستاگرام‌تان استفاده کنید.


ابزار اول) BazzarVoice

ابزار BazzarVoice به شما کمک می‌کند تا پیج اینستاگرام‌تان را با ارائه ویژگی‌هایی به ویترین یک فروشگاه تبدیل کنید.

با استفاده از یک لینک خاص در بخش بایو اکانت اینستاگرام خود، فالوورها می‌توانند گالری از عکس‌های محصولات فروشی را ببینند و همچنین برای خرید محصولات در وب‌سایتتان کلیک کنند. این روش به شما کمک می‌کند تا از این اطلاعات برای فهمیدن پرفروش‌ترین محصولات در صفحه خود استفاده کنید.

ابزار فروش در اینستاگرام

همچنین این ابزار زمان‌بندی پست‌ها، ایجاد کمپین‌های جدید و موارد دیگر را نیز آسان‌تر می‌کند. بااین‌حال، BazzarVoice برای مشاغل بزرگ‌تر است و عملاً برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال نتیجه فوری هستند، گزینه ایده آلی نیست زیرا برای استفاده از آن باید مبلغ زیادی در ماه هزینه کنید.


ابزار دوم) Like2Have.it

ابزار Like2Have.it به شما کمک می‌کند تا یک صفحه از لینک‌هایی که دنبال‌کنندگان را به صفحات محصول هدایت می‌کند را درست کنید. همچنین می‌توانید تصاویر مشتریان خود را که نحوه استفاده از محصولتان را نشان می‌دهند را نیز نمایش دهید.

با این روش پیج اینستاگرام خود را به فالوورهای بیشتری نمایش می‌دهید وآنها را برای خرید از محصولات‌تان تشویق می‌کنید.

شرکت سوئدی Neckwear که پیراهن و لوازم جانبی برای مردان تهیه می‌کند، از Like2Have.it برای نمایش محصولات که حاوی عکس‌هایی از کاربران اینستاگرامش است، استفاده می‌کند.

فروش بیشتر در اینستاگرام

ابزار Like2Have.it برای برندهای کوچک‌تر مناسب است زیرا قیمت آن برای کسب‌وکارهای کوچک اینستاگرامی بسیار مناسب است.


ابزار سوم) Linkin.bio

به غیر از Like2Buy و Like2Have.it، می‌توانید به Linkin.bio از شرکت Later ، به عنوان یک “ابزار فروش عالی در اینستاگرام” نگاه کنید.

Linkin.bio یک صفحه فرود است که شبیه به پیج اینستاگرام‌تان است و تصاویر شما را قابل کلیک نشان می‌دهد. هنگامی که هر فالووری از صفحه شما بازدید می‌کند، می‌تواند روی پست اینستاگرام شما کلیک کند تا به صفحه فروش محصول در سایتتان برود و این کار منجر به فروش در اینستاگرام می‌شود.

فروش بیشتر در اینستاگرام با ابزارهای دیجیتال

با انتخاب یک ابزار مناسب برای فروش در اینستاگرام و تشویق مشتریان به خرید بیشتر باید خرید را برای فالوورهای خود آسان کنید.


ابزار چهارم) Shopping Instagram

ابزارهایی که در بالا معرفی کردیم، توسط مجموعه‌های دیگر برای فروش راحت‌تر در اینستاگرام پیاده‌سازی شده‌اند اما خود اینستاگرام نیز برای راه‌اندازی فروشگاه در این اپلیکیشن یک ابزار رسمی در اختیار کاربرانش قرار داده است.

فروش بیشتر در اینستاگرام چیست

از این ابزار برای افزودن تبلیغات به تصاویر خود، افزودن لینک به محصولات در ریلز اینستاگرام و تگ کردن ویدئوها استفاده کنید. با استفاده از هشتگ‌های مرتبط با محصول‌تان، کاربران می‌توانند به‌راحتی محصولاتتان را در اینستاگرام مشاهده و خریداری کنند و این به فروش در اینستاگرام کمک زیادی می‌کند.


نتیجه گیری:

فروش در اینستاگرام محدود به بازارهای خاص و همچنین محصولات خاص نیست. در واقع تنها کافیست ترفندهای فروش در اینستاگرام و ابزارهای فروش در اینستاگرام را به خوبی بشناسید. اگر قصد دارید به فروش بالا در اینستاگرام برسید، حتماً ابزارهای بالا را امتحان کنید.

تجربه شما از فروش در اینستاگرام چیست؟ آیا ابزار دیگری را می‌شناسید که به فروش در این پلتفرم محبوب کمک کند؟ اگر جوابتان بله هست حتماً در کامنت‌ها نظراتتان را به ما بگویید.

سوالات متداول

پست‌های قابل‌خرید اینستاگرام چیست؟

پست‌های قابل‌خرید اینستاگرام قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد روی تصاویر کلیک کرده و اطلاعات بیشتری در مورد محصولات مشاهده کنند و حتی خرید را تکمیل کنند. آنها را می‌توان در تصاویر، فیلم‌ها و ریلزاستفاده کرد.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها