ورود به جانویس

راهنمای جامع استفاده از هشتگ‌ها در لینکدین

هشتگ در لینکدین
هشتگ در لینکدین

وقتی صحبت از شبکه‌های اجتماعی می‌شود، هیچ کس نمی‌تواند اهمیت هشتگ‌ها را انکار کند. یکی از این شبکه‌های اجتماعی محبوب لینکدین است که پایگاهی برای جمع‌آوری متخصصان رشته‌های مختلف است، لینکدین یک پلتفرم عالی برای بالا بردن سطح اطلاعات و کاریابی نیز است، به همین دلیل لازم است که یاد بگیرید چگونه با استفاده از هشتگ‌ها رشد بیشتری در لینکدین داشته باشید.

موفقیت در لینکدین به داشتن یک بیوگرافی خوب و یک نمایه جذاب ختم نمی‌شود؛ برای اینکه در معرض دید و مشارکت برای رشد حرفه خود قرار بگیرید، لازم است از یکی از مهم‌ترین ابزارهای لینکدین استفاده کنید که کمتر در مورد آن صحبت شده است؛ ابزاری به نام هشتگ.

استفاده از هشتگ‌های مرتبط برای قرار گرفتن بیشتر در معرض دید دیگران و جذب مخاطبان هدف، حیاتی است. اما چگونه باید از هشتگ‌ها در لینکدین استفاده کنید و همچنین کجا از آنها استفاده کنید، موضوعی است که در این مقاله جانویس قرار است به آن بپردازیم، پس با ما همراه باشید.


نحوه اضافه کردن هشتگ به پروفایل لینکدین:

اگر می‌خواهید در جستجوهای لینکدین برای موضوعات خاصی پیدا شوید، افزودن هشتگ‌های مرتبط با موضوع یکی از راه‌هایی است که می‌توانید پروفایل لینکدین خود را برای جذب مشتریان بیشتر بهینه کنید. برای اینکه بتوانید هشتگ را به عنوان خود اضافه کنید، ابتدا باید حالت «LinkedIn Creator» را فعال کنید. این حالت به شما این امکان را می‌دهد تا محتوا را به اشتراک بگذارید و برای موضوعات خاص در این پلتفرم دیده شوید.

وقتی افراد موضوعات مرتبط با تخصص شما را جستجو می‌کنند، شانس شما برای نمایش نتایج جستجو افزایش می‌یابد. برای روشن کردن LinkedIn Creator مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. از طریق دسکتاپ، لینکدین خود را باز کنید و روی نماد Home در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی لینکدین خود کلیک کنید.

۲. از منوی بازشو روی View Profile کلیک کنید.

هشتگ در لینکدین

۳. به بخش با عنوان Resources بروید و روی Creator mode کلیک کنید.

هشتگ در لینکدین چیست

۴. در منوی بازشو که در مرکز صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود، روی Next کلیک کنید.

هشتگ در لینکدین چگونه است

۵. روی افزودن موضوعات کلیک کنید تا حداکثر ۵ هشتگ را که می‌خواهید با آنها مرتبط شوید وارد کنید و روی روشن کردن کلیک کنید.

از این پس هشتگ‌ها در پروفایل شما قرار می‌گیرند و برای کاربران در پلتفرم قابل مشاهده خواهند بود.


روش اضافه کردن هشتگ به پست‌ لینکدین:

همچنین شما می‌توانید با استفاده از هشتگ‌ها، دیده شدن پست خود را افزایش دهید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. روی کادر متنی Start a post post در بالای صفحه اصلی LinkedIn خود کلیک کنید.

. سپس، پست خود را در کادر ویرایشگر که روی صفحه ظاهر می‌شود تایپ کنید.
۳. با تایپ علامت «#» و سپس کلمه یا عبارت کلیدی، یک هشتگ را مستقیماً در پست خود اضافه کنید و یا روی افزودن هشتگ در پایین کادر ویرایشگر کلیک کنید. همان‌طور که هشتگ‌های خود را تایپ می‌کنید، لینکدین به طور خودکار گزینه‌های پرطرف‌دار را ایجاد می‌کند.

۴. پس از افزودن تمام هشتگ‌های مرتبط، روی ارسال کلیک کنید.


روش افزودن هشتگ به مقاله لینکدین:

افزودن هشتگ به مقاله لینکدین، آن را به افراد بیشتری در این پلتفرم نشان می‌دهد، به خصوص اگر از یک هشتگ محبوب یا ترند استفاده کنید.

با این حال، هنگامی که مقاله خود را منتشر می‌کنید، نمی‌توانید هشتگ‌ها را ویرایش یا حذف کنید. فقط ویرایش محتوای مقاله مجاز است، بنابراین باید هشتگ‌های مربوطه را با دقت انتخاب کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را اضافه کنید:

۱. روی نوشتن مقاله در زیر فیلد به‌روزرسانی وضعیت در صفحه اصلی LinkedIn کلیک کنید.

۲. مقاله خود را در ابزار انتشار پیش نویس کنید.
۳. هشتگ‌های مرتبط را در انتها یا بدنه مقاله خود اضافه کنید و روی انتشار در قسمت سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

هشتگ های لینکدین برای چیست

۴. در پاپ آپ صفحه اشتراک گذاری، محتوا را برای معرفی مقاله بنویسید. هشتگ‌ها را مستقیماً وارد کنید یا برای استفاده از هشتگ‌های پیشنهادی خودکار، روی افزودن هشتگ کلیک کنید.

هشتگ در لینکدین

۵. روی گزینه Publish را کلیک کنید.


بهترین روش هشتگ‌گذاری در لینکدین:

در اینجا نکاتی وجود دارد که لازم است برای استفاده از هشتگ در لینکدین به خاطر بسپارید:

۱. در استفاده از هشتگ‌ها زیاده‌روی نکنید. اگرچه محدودیت مشخصی وجود ندارد، اما لینکدین استفاده از ۳ هشتگ را توصیه می‌کند زیرا افراط در آن ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

۲. از ترکیبی از هشتگ‌های عمومی و خاص در پست‌های خود برای بیشتر دیده شدنتان استفاده کنید. هشتگ‌های عمومی، کاربران با علاقه عمومی جذب می‌کند، در حالی که هشتگ‌های خاص افرادی را که در جستجوی موضوعات خاص هستند جذب می‌کند. به عنوان مثال، فرض کنید به عنوان یک کپی رایتر ایمیل برای شرکت‌های SaaS کار می‌کنید، شما می‌توانید هشتگ‌های عمومی مانند Marketing ،#CopyWriting# و Copywriter# را با موارد خاصی مانند SaaSCopyWriting# و EmailCopywriter# ترکیب کنید.

۳. اولین حرف هشتگ خود را با حروف بزرگ بنویسید و قبل از هر کلمه یا عبارت کلیدی علامت # را اضافه کنید. همچنین از فاصله‌ها، ایموجی‌ها و نمادهای خاص خودداری کنید زیرا هشتگ‌ها را بی‌ربط می‌کنند.

۴. از هشتگ‌ها به طور طبیعی استفاده کنید. هشتگ را در انتهای پست خود قرار دهید تا محتوای شما روان شود. اگر شما می‌خواهید مخاطبانتان ازکنار پستتان جم نخورند، هشتگ‌های لینکدینتان را در انتها قرار دهید زیرا قرار دادن آنها در بالای صفحه حواس خوانندگان را پرت می‌کند و بر دیده شدن شما تأثیر می‌گذارد.


لینکدین، بهشت متخصصان

صرف نظر از شغل شما، هشتگ‌ها می‌توانند چراغ چشمک زنی برای جذب مخاطب شما باشند. لینکدین یک جامعه بزرگ، پر از افراد متخصصی است که می‌تواند برای حرفه شما بسیار ارزشمند باشد اما به شرطی که از هشتگ‌های درست و مرتبط در پست‌ها، مقالات و عنوان خود استفاده کنید.

حالا نوبت شماست که تجربه خود از هشتگ‌گذاری در لینکدین را برای ما زیر این مقاله بنویسید.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها