ورود به جانویس

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام
آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

رقابت بیزینس‌ها در اینستاگرام بسیار زیاد است و هر ابزاری که در پیشرفت آن‌ها نقش داشته باشد مورد استقبال قرار می‌گیرد. یکی از این ابزارها گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام است و برای کسب‌وکارها بسیار مهم است و شما هم احتمالا عبارت “لینک در بیو” را در اینستاگرام زیاد دیده‌اید.

یکی از اصلی‌ترین دلایل بیزینس‌ها این است که از “لینک در بیو” استفاده می کنند تا افراد را وادار کنند تا پروفایل و بیوگرافی خود را در اینستاگرام بررسی کنند.

در ادامه‌ی این مطلب نحوه‌‌ی قرار دادن و پیدا کردن آن را آموزش می‌دهیم تا شما هم از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنید:


لینک در بیو اینستاگرام به چه معناست؟

وقتی پستی با “لینک در بیو” می‌بینید، بدانید که این یک فراخوان برای اقدام است. این بدان معناست که شخصی که استوری، ویدیو یا عکس را ارسال کرده است از شما می خواهد که به پروفایل اینستاگرام او نگاهی بیندازید. در پروفایل آن‌ها، لینکی به یک وب سایت خارج از اینستاگرام وجود خواهد داشت.

در حالی که قبلا به دلیل سیاست‌های اینستاگرام کلیک کردن روی یک لینک روی یک پست معمولی اینستاگرام تقریبا غیرممکن بود، اکنون چند راه وجود دارد که می‌توانید به پست‌های اینستاگرام خود لینک بگذارید.

به غیر از ارسال لینک در بیو، می‌توانید از کوتاه کننده URL نیز در عنوان پست استفاده کنید. همچنین اکنون می‌توانید به پست‌های حمایت شده اینستاگرام و در استوری با قابلیت استیکر لینک اضافه کنید.


نحوه یافتن لینک در بیو

اینستاگرام رابط وب خود را به‌روزرسانی کرده است، اما همچنان می‌توانید به راحتی، فردی را از هر نقطه در اینستاگرام دنبال کنید. همچنین وقتی به بیوگرافی آن شخص می‌روید، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره آن شخص ببینید. اینفلوئنسرها، افراد مشهور و افرادی که می‌خواهند کسب و کار و خدمات خود را در اینستاگرام تبلیغ کنند، به سادگی عبارت “لینک در بیو” را در پست‌های خود قرار می‌دهند تا دسترسی آن‌ها را برای افراد آسان‌تر شود.

هنگامی که درخواستی مانند لینک در بیو را مشاهده کردید، به سادگی روی عکس پروفایل اکانت شخص کلیک کنید و روی لینکی را که در زیر بیو خود قرار داده است، بزنید. این لینک می‌تواند شما را به صفحه، وب سایت یا نمونه کارها هدایت کند.

اگر کنجکاو هستید روی لینک کلیک کنید:

برخی از کاربران اینستاگرام با دانستن اینکه ممکن است فالوورهایشان در مورد معنای رفتن به بیو برای یک لینک گیج شوند، حتی دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه انجام آن اضافه می‌کنند. اگر کنجکاو هستید که بیشتر بدانید روی آن کلیک کنید.


نحوه‌ی گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

به راحتی می‌توانید در بیو خود لینک بگذارید، برای این کار کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

  1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
  2. سپس در نوار پایینی آیکون پروفایل را انتخاب کنید.
  3. گزینه‌ی Edit Profile را انتخاب کنید.
نحوه‌ی گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام
  1. حال روی Add link بزنید.
  2. در صفحه‌ی جدیدی که برایتان باز می‌شود، روی Add external link بزنید.
  3. سپس لینک و عنوانی که می‌خواهید را وارد کنید و روی آیکون تیک بزنید.
نحوه‌ی گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام (دو مرحله آخر)

جمع‌بندی…

حال دیگر شما کاربرد لینک در بیو چیست، چگونه می‌توانید لینکی در بیو خودتان قرار دهید و کجا می‌توانید آن را پیدا کنید، می‌دانید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها