ورود به جانویس

برندهای بزرگ چطور از پینترست ایده می‌گیرند؟

برندهای بزرگ چطور از پینترست ایده می‌گیرند؟ + ۱۰ مثال
برندهای بزرگ چطور از پینترست ایده می‌گیرند؟ + ۱۰ مثال

در سال ۲۰۲۱، پینترست ویژگی جدیدی به نام Idea Pins را معرفی کرد. Idea Pins پینترست شامل ویدیوها یا عکس‌هایی است که در قالبی شبیه به استوری اینستاگرام گروه‌بندی شده‌اند. این پین‌ها در فید Watch برنامه Pinterest ظاهر می‌شوند، تقریبا مانند For Your Page در TikTok.

Idea Pins نیز در بخش ایجاد پروفایل پینترست یک برند نمایش داده می‌شوند. Pinterest در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که Idea Pins انتشار محتوای با کیفیت بالا، ماندگار و قابل ذخیره را برای سازندگان محتوا ساده می‌کند.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: «با این به‌روزرسانی‌ها، ما افراد پشت محتوا را برجسته می‌کنیم و Pinners را تشویق می‌کنیم که سازندگان را دنبال کنند و با ایده‌هایی که پیدا می‌کنند درگیر شوند». همانطور که در مورد برندهای زیر مشاهده خواهید کرد، از Idea Pins می‌توان برای روایت داستان، تبلیغ محصولات، ارائه آموزش و تعامل با کاربران استفاده کرد. در ادامه نحوه‌ی استفاده ۱۰ برند از Idea Pins را بررسی کردیم:

۱۰ برند که از Id پینترست ایده می‌گیرند!

۱) Fenty Beauty

Fenty Beauty یکی از برند‌هایی است که از  Idea Pins پینترست استفاده می‌کند

برند آرایشی Fenty Beauty از Idea Pins برای تبلیغ محصولات برند و نشان دادن فراگیر بودن برند استفاده می‌کند. این شرکت این کار را با نشان دادن عکس‌هایی از محصولات و نحوه ظاهر آن‌ها در رنگ‌های مختلف پوست انجام می‌دهد. Fenty همچنین شامل ویدیوهایی در Pins خود از افراد رنگین پوست است که آرایش و ظاهری متفاوت ایجاد می‌کنند.

یکی از بزرگترین نگرانی‌هایی که صنعت لوازم آرایشی با آن مواجه است، عدم فراگیری است. بسیاری از افراد رنگین پوست با رنگ‌های تیره‌تر، اغلب برای یافتن آرایشی که با رنگ پوستشان مطابقت یا تکمیل کننده باشد، در تلاش هستند. با استفاده از Idea Pins برای نشان دادن تنوع و ظاهر POC در محصولات فنتی، این شرکت خود را از سایر شرکت‌های آرایشی متمایز و خود را به عنوان یک راه حل معرفی می‌کند.


۲) Oh Joy

برند سبک زندگی و شرکت طراحی Oh Joy با ۱۵.۲ میلیون فالوور بیشترین فالوور را در پینترست دارد. موسس آن، جوی چو، از Idea Pins به عنوان راهی برای صحبت مستقیم با مخاطبان شرکت و ارائه مشاوره در مورد مد و دکوراسیون خانه استفاده می‌کند.

به عنوان مثال، در یک پین، چو جواهرات Jared را تبلیغ می‌کند. او مستقیما در مقابل دوربین صحبت می‌کند و به مخاطبانش می‌گوید که چگونه توانسته جواهرات را با لباس خود هماهنگ کند.

سپس چو مخاطبان را تشویق می‌کند تا روی پین‌های او کلیک کنند تا قطعات مورد علاقه‌اش Jared و لباس‌هایی را که با آن‌ها هماهنگ کرده است ببینند.

در دیگر Idea Pins، چو مخاطبانش را به گشتی در خانه‌اش می‌برد و روند فکری پشت دکور خود را توضیح می‌دهد. این یک راه عالی برای ایجاد تعامل بینندگان و ایجاد لینک با بینندگان است.


۳) Food My Muse

Food My Muse

Food My Muse یک حساب کاربری غذایی است که دستور العمل‌ها و نظرات رستوران‌ها را پست می‌کند. این حساب توسط نادیا آیدی صاحب رستوران سابق اداره می‌شود.

در حالی که آیدی انواع محتوای مرتبط با غذا را پست می‌کند، از Idea Pins به طور خاص برای ارسال ویدیوها با دستورالعمل‌های گام به گام برای دستورهای مختلف استفاده می‌کند.

او همچنین دستور کامل را در توضیحات هر پین قرار می‌دهد. این نوع محتوا برای یادگیرندگان بصری عالی است و تخصص او را به عنوان سرآشپز نشان می‌دهد.


۴) Mejuri Jewelry

Mejuri Jewelry برند دیگری که از Idea Pins پینترست استفاده می‌کند

جواهرات Mejuri از Idea Pins برای ارسال عکس از جواهرات خود و دسته‌بندی محتوای خود بر اساس موضوع استفاده می‌کند. به نوعی، Mejuri از Idea Pins برای ایجاد لوک‌بوک‌های مختلف بهره می‌گیرد. به عنوان مثال، Mejuri در یک Idea Pin یک لوک بوک ایجاد می‌کند که به کاربران Pinterest روش‌های مختلفی را نشان می دهد که می توانند دستبندها را روی هم قرار دهند.

لوک‌بوک دیگری شامل ترندهای پاییز ۲۰۲۱ است و یکی دیگر از Idea Pins از عکس‌ها استفاده می‌کند تا نشان دهد که چگونه می‌توان جواهرات طلا و نقره را با هم ترکیب کرد.

این روش استفاده از pin جواهراتی را نشان می‌دهد که Mejuri به خریداران بالقوه اطلاعات عملی در مورد نحوه استایل کردن آن‌ها برای هر مناسبتی می‌دهد.


۵) Etsy

برای Idea Pins آن. Etsy به شدت به محتوای ویدیویی متمایل است که نگاهی پشت صحنه به مشاغل کوچک در وب سایت Etsy می‌دهد. One Idea Pin شامل مجموعه‌ای از کلیپ‌ها است که نشان می‌دهد چگونه یکی از فروشندگان Etsy به نام توری لین یک لیوان سرامیکی را رنگ و لعاب می‌کند.

پین دیگر یک ویدیوی تایم لپس از فروشنده دیگری به نام Veruschka است که بخش‌هایی از خانه خود را به فضای کاری تبدیل می‌کند که در آن محصولات خود دست ساز می‌سازند و ارسال می‌کنند.

این نوع محتوا فقط محصولات موجود در Etsy را تبلیغ نمی‌کند، بلکه بسیاری از مشاغل و هنرمندانی را که کالاهای خود را در سایت می‌فروشند، برجسته می‌کند. با انجام این کار، Etsy هم خریداران بالقوه و هم صاحبان مشاغلی را که به دنبال یک پلتفرم هستند جذب می‌کند.


۶) Vogue Magazine

مجله Vogue از Idea Pins برای تبلیغ ستاره ‌ای جلد مجله خود از طریق ویدیوهای صادقانه از عکسبرداری استفاده می‌کند. برای مثال، آخرین Idea Pin این مجله، عکس‌ها و تصاویری از سرنا ویلیامز و دخترش است که برای جلد مجله ژست گرفته و در ساحل بازی می‌کنند. سایر پین‌ها شامل افراد مشهوری مانند ریحانا هستند که برآمدگی نوزاد خود را نشان می‌دهند و همچنین عکس‌هایی از مت گالا.

پین‌های ایده ووگ، علاقه مخاطبانش به افراد مشهور و مد را جلب می‌کند و آن‌ها را در مرکز فرهنگ پاپ قرار می‌دهند.


۷) Bustle

بیشتر پین‌های ایده Bustle از محتوای تغییر کاربری‌دهی شده از پلتفرم‌های دیگر مانند YouTube، Instagram و TikTok تشکیل شده‌اند.

این روش مفید است زیرا به محتوای قدیمی‌تر در Pinterest زندگی دوم می‌بخشد. TikToks از مصاحبه‌های افراد مشهور و حکایت‌های کوتاه از YouTube اغلب به‌عنوان Idea Pins آپلود می‌شود که تنوع محتوای فرهنگ عمومی Bustle را نشان می‌دهد.


۸) Free People

بیشتر پین‌های Free People با ویدیویی از یک مدل شروع می‌شود که لباس‌های خرده‌فروشی مد را پوشیده و روش‌های مختلفی را برای استایل دادن به اقلام لباس نشان می‌دهد. Idea Pins پینترست این برند شامل ویدیوهایی از عکس‌های محصولاتش در رنگ‌های مختلف می‌باشد. این روش باعث می‌شود همه پین‌های ایده شبیه و یکنواخت شوند، بنابراین دنبال کنندگان می‌دانند که چه انتظاری دارند.


۹) The Little Bazaar

The Little Bazaar یک فروشگاه اینترنتی است که لباس‌هایی به سبک بوهو می‌فروشد. مانند بسیاری از حساب‌های مد در Pinterest، تمام ایده‌های The Little Bazaar’s Idea Pins شامل عکس‌هایی از مدل‌هایی است که لباس‌هایشان را پوشیده‌اند. با این حال، برخی از مدل‌ها نیز مشتریانی هستند که عکس‌ها و فیلم‌های خود را با پوشیدن محصولات ارسال کرده‌اند.

این شکل از محتوای تولید شده توسط کاربر عالی است زیرا به کاربران Pinterest نشان می‌دهد که لباس‌ها در افراد واقعی چگونه به نظر می‌رسند و مردم را تشویق می‌کند تا محتوای خود را نیز ارسال کنند.


۱۰) Lulu’s

تمام ایده‌های LuLu شامل دستورالعمل‌های مد و سبک زندگی است، مانند چگونه به یک کراپ بسازیم!

با این حال، چیزی که در مورد پین‌های ایده لولو بیشتر از همه جذاب می‌باشد، تصاویر روی جلد است. هر تصویر جلد شامل لوگوی لولو و همچنین متن‌های بزرگ است که توضیح سریعی درباره موضوع پین ارائه می‌دهد.

این استفاده از Idea Pins از نظر زیبایی شناسی دلپذیر می‌باشد و سازماندهی شده است و به کاربران Pinterest کمک می‌کند تا به نوع محتوای مورد نظر خود پیمایش کنند.


جمع‌بندی…

Idea Pins فرصت‌های بیشتری را برای برندها فراهم می‌کند تا محتوای خود را در فیدهای کاربران Pinterest دریافت کنند و آگاهی از برند را گسترش دهند. با این حال، برندها باید این پین‌ها را به عنوان فرصتی برای ایجاد محتوای جذاب که داستانی را بیان می‌کند و ارزش ارائه می‌دهد، ببینند.

شما از این اپلیکیشن جذاب استفاده می‌کنید؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها