ورود به جانویس

۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان UI/UX

۳۰ گروه لینکدین رای طراحان و توسعه دهندگان
۳۰ گروه لینکدین رای طراحان و توسعه دهندگان

لینکدین تنها یک شبکه اجتماعی برای پیدا کردن شغل یا دانستن آخرین اخبار صنایع و مشاغل نیست! در حقیقت، اتفاقات بهتری در گروه‌های لینکدین می‌افتد، گروه‌هایی که احتمالا تا الان خیلی راحت از کنار آن‌ها گذشته‌اید و توجهی به کارکردهای آن‌ها نداشته‌اید!

اما گروه‌های لینکدین چه نفعی برای ما دارند؟ در بیشتر مقاله‌هایی که تا اینجا نوشتیم، تعامل با سایرین را یکی از اساسی‌ترین عوامل رشد معرفی کردیم و افزایش تعاملات در لینکدین هم جهت گسترش کسب و کار امری ضروری‌ست.

در این مقاله قصد داریم ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب و اپلیکیشن‌ها معرفی کنیم. با عضویت در این گروه‌ها می‌توانید از تجربیات دیگران در زمینه‌ای که فعالیت دارید استفاده کنید و مطالبی بیاموزید که در هیچ کلاس آموزشی و وب‌سایتی پیدا نمی‌شود. آماده‌اید؟

۱- Designers Talk

Designers Talk از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

Designers Talk بستری برای طراحان ایجاد کرده تا ایده‌هایشان را به اشتراک بگذارند و از یکدیگر مطالب جدید بیاموزند. در این گروه، اطلاعاتی پیرامون طراحی، اخبار صنایع مرتبط و کارهای فریلنسری در زمینه‌های UX/UD و IA ارائه می‌شود. گرافیست‌ها و طراحان وب از سراسر جهان در آن حضور دارند و گاهی اوقات، پیشنهاد کارهای پاره وقت و تمام وقت هم به اعضای مختلف می‌شود.

پس این گروه می‌تواند همانند یک جامعه فعال عمل کند که طراحان بسیاری از سراسر جهان در آن حضور دارند و فرصتی مناسب برای شماست تا از آن‌ها مطالب بسیاری بیاموزید و حتی تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار دهید.

۲- Web Design

Web Design از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

Web Design نسبت به Designers Talk محیطی صمیمی‌تر دارد و این امکان به تمام طراحان با هر سطحی از دانش و تجربه داده می‌شود تا درباره آخرین فعالیت‌های خود صحبت کنند. در عین حال، حرفه‌ای‌های بسیاری هم وجود دارند که با به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و دانش خود، به پیشرفت سایر اعضا کمک می‌کنند.

۳- UX Pros

UX Pros از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

UX Pros به طور اختصاصی به بحث درباره UX و موضوعات ترند شده‌ در این زمینه می‌پردازد. علاوه بر این، در این گروه، یک سری تمرین کاربردی UX از سمت طراحان کار کشته‌ نیز ارائه می‌شود.

۴- Web Design and Development, UX/UI

Web Design and Develop از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

همانطور که می‌دانید، UI (طراحی رابط کاربری)، طراحی بخشی از وب‌سایت یا اپلیکیشن می‌باشد که کاربر، آن را در سیستم خود مشاهده می‌کند و طراحی UX در واقع بیشتر با راحتی کاربر حین کار با وب‌سایت یا اپلیکیشن سروکار دارد. (مثلا امکان ثبت نظر شما در زیر این مقاله فراهم شده تا در کمترین زمان و به راحت‌ترین شیوه بتوانید نظرتون رو به اشتراک بگذارید و ما رو خوشحال کنید 😁)

پس در این گروه: بحث درباره صفر تا صد طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن، نظر خواستن از بقیه اعضا جهت بهبود سایت یا اپلیکیشنی که طراحی شده و هر مطلب دیگری که به طراحی و بهبود عملکرد وب‌سایت یا اپلیکیشن کمک کند را خواهیم داشت.

این گروه صرفا برای آموزش اعضا ساخته شده و به نظر میاد اینجا نمی‌شود دنبال شغل گشت!

۵- Creativity in Graphic Design, Logo Design, Web, UI/UX Design, Advertising & Art Direction

 Creativity in Graphic Design, Logo Design, Web, UI/UX Design, Advertising & Art Direction از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

خب، آدم یاد پکیج محصولات تخفیفی در فروشگاه‌ها می‌افتد! (روغن، برنج، رب گوجه و… همه و همه تنها اینقدر تومان!!!)

اینجا هنرمندان فعال در زمینه‌های مختلف طراحی جمع شده‌اند. طبیعتا علاقه‌مندان به طراحی‌های گرافیکی، طراحی وب و به طور کلی هنر، می‌توانند از عضویت در این گروه لذت ببرند.

در این گروه، قرار دادن آگهی و درخواست شغل نیز آزاد است.

۶- Web Standards Design + Development

Web Standards Design + Development از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

اگر دنبال محلی برای یادگیری طراحی وب و توسعه وب هستید، Web Standards Design + Development می‌تواند مفید باشد. در این گروه می‌توانید استانداردها و اطلاعات به روز شده‌ را ببینید.

۷- UI/UX User Experience Interactive Designer / Wireframes

 UI/UX User Experience Interactive Designer / Wireframes از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

یک گروه پر جمعیت که می‌تواند برای شما حکم گوگل اختصاصی را داشته باشد، می‌توانید جواب بسیاری از سوالات خود در رابطه با طراحی‌های وب را در این گروه بیابید. اینجا امکان شغل‌یابی نیز فراهم است و کاربران سعی می‌کنند اطلاعات به روز شده به اشتراک گذارند.

۸- UX Professionals

UX Professionals از لیست ۳۰ گروه لینکدین برای طراحان و توسعه‌دهندگان

گروهی متشکل از افراد مشتاق به طراحی و توسعه، که تجربیات خود را با سایرین به اشتراک می‌گذارند. این گروه نیز بیشتر جنبه آموزشی دارد.

۹- UX Strategy: Smarter Product Design

UX Strategy: Smarter Product Design

در این گروه بحث‌های متفاوت‌تری وجود دارد. اینجا سعی می‌شود استراتژی‌های به روز در زمینه‌های مختلف طراحی، مثل: طراحی محصولات و طراحی وب ارائه شود. این استراتژی‌ها بر اساس داده‌های بازار، تحقیقات کاربران و تجزیه و تحلیل نتایج ارائه می‌شوند و به این طریق، طراحان می‌توانند تصمیمات بهتری در کار خود بگیرند.

۱۰- Agile UX

Agile UX

این گروه برای علاقه‌مندان در زمینه‌های مختلف، از جمله: طراحی‌ و توسعه وب و روش توسعه چابک (Agile Development) مفید خواهد بود.

۱۱- UX Practitioners

UX Practitioners

در این گروه، کاربران اجازه دارند تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. اگر دنبال ایده‌های ناب می‌گردید، این گروه می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

۱۲- UI/UX Design Inspiration

UI/UX Design Inspiration

UI/ UX Design Inspiration اطلاعات مفیدی در خصوص طراحی رابط کاربری (UI) یا طراحی تجربه‌ی کاربر (UX) در اختیار اعضا قرار می‌دهد.

۱۳- UI/UX Design, Front End & Full Stack Developers

UI/UX Design, Front End & Full Stack Developers

در این گروه افراد حرفه‌ای نیز وجود دارند، اگر می‌خواهید خودی نشان دهید و بگویید چه در چنته دارید، اینجا محل مناسبی می‌باشد.

۱۴- Creative Directors & Art Directors Worldwide

 Creative Directors & Art Directors Worldwide

در این گروه، افراد علاقه‌مند به خلاقیت، برخی کارگردانان هنری و مدیران نوآوری جمع می‌باشد. (مدیران نوآوری، اشخاصی هستند که بر تبلیغات، محصولات و یا لوگوهایی که در یک شرکت طراحی می‌شوند نظارت می‌کنند. هدف آن‌ها بررسی نوآوری در طراحی‌ها و داشتن ایده‌های جذابی‌ست که دل مخاطبان را بدست آورد.)

در واقع علاقه‌مندان در هر زمینه هنری و کسب‌وکار، از تئاتر گرفته تا بازاریابی و مد می‌توانند از این گروه، مطالب دست اولی یاد بگیرند که به پیشرفت آن‌ها در کاری که انجام می‌دهند کمک خواهد کرد.

۱۵- User Experience

User Experie

همانطور که از اسم گروه هم مشخص است، قرار است کلی تجربه رد و بدل بشود! اطلاعات این گروه علاوه بر طراحان UI، برای هنرمندان، محققان، طراحان محصول و حتی معماران نیز مناسب است.

۱۶- Web Designer and UI Developer

Web Designer and UI Developer

تمام کسانی که در زمینه طراحی و توسعه وب فعالیت می‌کنند یا مشتاق به یادگیری هستند، این گروه خوراکشونه!

۱۷- Full-stack web developer

Full-stack web developer

Full-stack web developer بیشتر از ۲۱ هزار عضو دارد؛ بسیاری از افراد، مبتدی هستند، اما حرفه‌ای‌ها هم برای تبادل نظرات و تجربیات خود حضور دارند.

۱۸- Developers – Android, iOS developer, Blockchain, Ethereum, Java, Ruby, net, php, django, etc

 Developers – Android, iOS developer, Blockchain, Ethereum, Java, Ruby, net, php, django, etc

یک گروه پر جمعیت دیگر که طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های توسعه را پشتیبانی می‌کند. توسعه‌دهندگان وب، نرم‌افزار، بلاک چین، اندروید و iOS و حتی مدیران تولید و مشاوران فناوری اطلاعات (IT) نیز در این گروه عضو هستند.

۱۹- Web Professionals Connect

Web Professionals Connect

۲۰- Front-end Developer Network

Front-end Developer Network

Front-end Developer Network گروه مناسبی برای مشاوران و توسعه‌دهندگان وب می‌باشد تا تخصص و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. هم‌چنین محیط مناسبی برای فعالان این زمینه است تا درباره آخرین استانداردها و روندهای موجود در صنعت با یکدیگر گفت‌وگو داشته باشند و مشورت بگیرند.

۲۱- Full Stack Developer – Java technologies, UI & Microservices

 Full Stack Developer – Java technologies, UI & Microservices

یک گروه جمع و جور برای برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان فول استک و جاوا کارها

۲۲- JavaScript Developer

JavaScript Developer

۲۳- Android Programming

Android Programming

اگر در زمینه توسعه یا برنامه نویسی اپلیکیشن‌های اندرویدی فعالیت دارید، گروه Android Programming مناسب شماست.

۲۴- The Swift Programming Language

The Swift Programming Language

اگر برنامه نویسی اپلیکیشن‌ برای دستگاه‌های اپل برای شما جذاب است، می‌توانید با عضویت در این گروه از اخرین آپدیت‌ها و اخبار در این زمینه مطلع شوید. علاوه بر این، می‌توانید با فعالان برنامه نویسی اپلیکیشن‌ها ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را از آن‌ها بپرسید.

۲۵- Agile and Lean Software Development

Agile and Lean Software Development

۲۶- Angular Developers

Angular Developers

اگر در فریمورک angular فعالیت دارید، این بزرگ‌ترین گروه لینکدین در این زمینه است.

۲۷- React Developers

React Developers

درست مانند گروه قبل، React Developers نیز بزرگ‌ترین گروه برای کسانی‌ست که از چهارچوب React برای کار و توسعه برنامه‌های خود استفاده می‌کنند. در این گروه می‌توانید از کاربران بخواهید برنامه شما را تست کنند تا به کمک آن‌ها باگ‌ها را برطرف کنید و در این زمینه پیشرفت داشته باشید.

۲۸- Freelancers, Remote, Full Stack, Frontend, Backend developers, DevOps with IT Outsourcing Jobs

Freelancers, Remote, Full Stack, Frontend, Backend developers, DevOps with IT Outsourcing Jobs

در این گروه برای کسانی که وب‌سایت یا اپلیکیشنی دارند و به دنبال توسعه و به روز رسانی آن هستند، اطلاعات مفیدی پیدا می‌شود و هم‌چنین با قرار دادن آگهی در این گروه می‌توانند فرد مورد نظرشان را جهت انجام کار انتخاب کنند.

افرادی که در زمینه‌‌های مختلف توسعه و طراحی وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و موضوعات مشابه، دنبال کار هستند، می‌توانند از طریق آگهی‌هایی که در گروه قرار داده می‌شود، پروژه قبول کنند.

۲۹- Graphic Design Jobs – High Profile Careers for Creative Designers (Freelance and Full-Time)

 Graphic Design Jobs – High Profile Careers for Creative Designers (Freelance and Full-Time)

یک گروه دیگر برای پیدا کردن کارهای فریلنسری و تمام وقت در حوزه طراحی‌های گوناگون مثل: طراحی سایت، لوگو و … .

۳۰- CSS Designers & Developers

CSS Designers & Developers

توسعه دهندگان Front-end و Back-end، طراحان حرفه‌ای وب مسلط بر HTML، CSS، JavaScript و سایر متخصصان در زمینه‌های مرتبط، می‌توانند از گروه CSS Designers & Developers به عنوان مکانی برای مشورت از سایرین و کسب تجربه بیشتر استفاده کنند.

خب این هم ۳۰ گروه برای طراحان، امیدوارم مطالب این مقاله مفید بوده باشند و به پیشرفت شما در زمینه‌ای که فعالیت دارید کمک کنند. اگر شما هم گروه دیگری در زمینه طراحی و توسعه وب و اپلیکیشن‌ می‌شناسید که می‌تواند در لیست گروه‌های برتر برای طراحان قرار گیرد، حتما به ما معرفی کنید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها