ورود به جانویس

حذف یک عکس یا ویدیو از پست آلبومی در اینستاگرام!

اینستاگرام گزینه‌ای برای حذف یک عکس/ویدیو از پست آلبومی قرار داد!
اینستاگرام گزینه‌ای برای حذف یک عکس/ویدیو از پست آلبومی قرار داد!

اینستاگرام گزینه‌ای برای حذف یک عکس یا ویدیو از پست آلبومی قرار داده‌است. وجود این گزینه اطمینان خاطر بیشتری به مخاطبان می‌دهد، مثلا اگر زمانی یک عکس یا ویدیو در پست آلبومی خطایی داشته‌باشد به راحتی می‌توانید همان محتوایی که اشتباه است را حذف کنید. در ادامه‌ی این مطلب به صورت مختصر با این قابلیت آشنا می‌شویم:

چگونگی حذف یک عکس یا ویدیو از پست آلبومی در اینستاگرام!

همانطور که مدیر اینستاگرام آدام موسری توضیح داده‌است، اکنون پس از آپلود محتوای آلبومی در اینستاگرام می‌توانید به صورت زیر عکس یا ویدیویی را پاک کنید:

ابتدا سه نقطه‌ی بالای صفحه را انتخاب کنید. سپس گزینه‌ی Edit لمس کنید و در آخر روی آیکون سطل زباله کوچک در سمت چپ بالای تصویر یا ویدیویی که می‌خواهید حذف کنید، بزنید.

حذف یم عکس یا ویدیو از پست آلبومی

مطالعه اخیر Mention/Hubspot نشان می‌دهد پست‌های آلبومی به‌ عنوان جذاب‌ترین نوع پست شناخته می‌شوند. پس با توجه به امکانی که این قابلیت در اختیارمان قرار می‌دهد مدیریت پست‌های اینستاگرام بسیار راحت‌تر می‌شود.

آشنایی با قابلیت rage shake!

همچنین آدام موسری اشاره کرده‌ اینستاگرام علاوه بر این ویژگی، قابلیت دیگری تحت عنوان rage shake اضافه کرده‌است. این قابلیت برای زمانی می‌باشد که شما با مشکلی در این اپلیکیشن روبه‌رو شده‌اید. برای استفاده از این ویژگی کافیست در زمانی که اینستاگرامتان فعال است گوشی‌تان را تکان دهید تا یک گزارش برای رفع مشکل به این پلتفرم ارسال شود.

دیگر برنامه‌ها از جمله فیس‌بوک دارای عملکردهای مشابه «rage shake» هستند، که اشتراک‌گذاری سریع مشکلات فنی را آسان‌تر می‌کند.

ناگفته نماند که هم اکنون می‌توانید از این قابلیت در iOS استفاده کنید ولی اگر اندرویدی هستنید نگران نباشید! به زودی این قابلیت در دسترس شما هم قرار می‌گیرد.

با توجه به آپدیت‌های اخیر اینستاگرام، به نظر شما آپدیت بعدی چه خواهد بود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها