ورود به جانویس

چگونه سابسکرایبر بیشتری در یوتیوب بدست آوریم؟

یوتیوب
یوتیوب

یک کانال یوتیوب موفق می‌تواند به یک منبع درآمد خوب تبدیل شود، به خصوص زمانی که تعداد مشترکین زیادی دارید. وقتی تعداد مشترکین بیشتری داشته باشید، کانال شما بهتر عمل می‌کند.

الگوریتم یوتیوب اغلب می‌تواند برای بسیاری شکل یک راز سر پوشیده باشد، اما قطعاً کانال‌هایی با تعداد اشتراک بیشتر را در اولویت قرار می‌دهد و می‌تواند مزایای زیادی برای کانال یوتیوب شما داشته باشد. ما دقیقاً آنچه را که برای بدست آوردن مشترکین بیشتر در یوتیوب باید بدانید، با این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا باید بینندگان خود را تشویق کنید تا مشترک شما شوند؟

تشویق کاربران یوتیوب برای عضویت در کانال شما می‌تواند برای کانال و برند یوتیوب شما بسیار مفید باشد. برخی از این مزایا عبارتند از:

  1. نمایان بودن در جستجوی یوتیوب: الگوریتم یوتیوب به کانال‌هایی با تعداد اشتراک بالاتر، شانس بیشتری در دیده‌شدن در نتایج جستجو می‌دهد.
  2. افزایش تعامل: افزایش تعداد مشترکین می‌تواند منجر به تعامل بیشتر و بهبود چشمگیر در تجزیه و تحلیل یوتیوب شود.
  3. برندینگ بیشتر: تعداد سابسکرایبر بیشتر به معنای دیده شدن بیشتر برای حضور شما در یوتیوب است و به بهبود استراتژی بازاریابی برند شما کمک می‌کند.

چگونه ۱۰۰۰ سابسکرایبر در یوتیوب به دست آورید؟

افزایش تعداد سابسکرایبر شما ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما غیرممکن نیست. به دست آوردن ۱۰۰۰ مشترک برای کانال یوتیوب شما در درجه اول بر اساس انواع ویدئوهای یوتیوب شما است که ایجاد می‌کنید، از جمله کیفیت ویدئو، محتوا و تبلیغ ویدئو و با افزایش تعداد مشترکین، افزایش میزان درآمد کاربران یوتیوب قدم بعدی است.

میانگین زمان رسیدن به ۱۰۰۰ مشترک متفاوت است، برخی در عرض یک یا دو ماه شاهد رشد هستند و برای برخی دیگر ممکن است بیشتر طول بکشد، اما قابل دستیابی است. برخی از روش‌های مورد نیاز برای افزایش مشترکین یوتیوب برای کانال شما را بررسی می‌کنیم.


۱۲ راه برای به دست آوردن مشترکین YouTube: بینندگان خود را تشویق کنید که دکمه اشتراک را بزنند.

می‌توانید از چند مسیر مختلف برای افزایش مشترکین یوتیوب برای ویدئوهای خود استفاده کنید، از جمله رشد ارگانیک و تبلیغات پولی. با این حال، در ابتدا زمانی که به دنبال مشترکین رایگان یوتیوب هستید، بهترین استراتژی که می‌توانید اتخاذ کنید صبر و داشتن یک روند ثابت است.

رشد پایدار کانال یوتیوب به ایجاد و آپلود منظم محتوا، داشتن استراتژی بازاریابی ویدئویی و حفظ سطح تعامل با کاربران در کانال شما مربوط می‌شود. در اینجا چند نکته برای کمک به موفقیت کانال یوتیوب شما وجود دارد که به آن می‌پردازیم.


۱.در هر ویدئو بینندگان را تشویق کنید تا مشترک شوند.

در هر ویدئوی جدیدی که آپلود می‌شود، باید نوعی اعلان برای تشویق بینندگان به لایک کردن، نظر دادن و مشترک شدن وجود داشته باشد. این اعلان می‌تواند در ابتدای یک ویدئوی جدید یا انتهای آن باشد و می‌توانید یک تصویر گرافیکی معمولی دکمه اشتراک یوتیوب را به عنوان نشانه‌ای برای بازدیدکنندگان برای کلیک و اشتراک اضافه کنید.

۲. یک تریلر کانال ایجاد کنید.

پیش‌پرده‌های کانال یک ویدئوی کوتاه است که شامل یک نمای کلی است که درباره شما می‌گوید و به بینندگان کمک می‌کند بفهمند که چه نوع محتوایی ایجاد می‌کنید. می‌توانید تریلر کانال را در کانال‌های یوتیوب خود آپلود کرده و پین کنید تا اولین چیزی باشد که بینندگان هنگام ورود به صفحه کانال شما می‌بینند.

۳. عناوین ویدئو را بهینه کنید.

برای به دست آوردن مشترکین بیشتر در یوتیوب، اطمینان از اینکه بینندگان هنگام جستجوی موضوعات خاص، ویدئوی شما را پیدا می‌کنند بسیار مهم است. به همین دلیل است که بهینه سازی عناوین ویدئوی شما تأثیر زیادی بر رشد کانال دارد زیرا به سئو یوتیوب کمک می‌کند و به بینندگان یوتیوب کمک می‌کند تا محتوای شما را راحت‌تر پیدا کنند.

۴. توضیحات کانالتان را هدفمند بنویسید.

یکی دیگر از بخش‌های کلیدی سئوی یوتیوب توضیحات کانال است. در توضیحات کانال خود، مشخص کنید که چه نوع محتوایی ایجاد می کنید، برای چه کسانی بهتر است و بینندگان از تماشای ویدئوی شما چه چیزی می‌توانند به دست آورند. هرچقدر هنگام نوشتن توضیحات کانال خود در مورد کلمات کلیدی و محتوا دقیق‌تر باشید، موقعیت بهتری در نتایج جستجوی یوتیوب خواهید داشت.

۵. ویدئوهای یوتیوب را در پست‌های وبلاگ تبلیغ کنید.

با تبلیغ ویدئوهای خود در پلتفرم‌های دیگر برای افزایش مشترکین خلاق باشید. شما می‌توانید ویدئوها را در یک پست وبلاگ در وب‌سایت و سایر پلتفرم‌ها به عنوان راهی برای تبلیغ ویدئوها قرار دهید و هنگام ایجاد یک ویدئوی جدید، بینندگان بیشتری روی محتوای شما بیایند.

۶. در تجزیه و تحلیل یوتیوب عمیق شوید.

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند یوتیوب داده‌های زیادی را جمع‌آوری می‌کنند و این ابزار مفیدی برای درک چگونگی رشد کانال شما است. شما می‌توانید از طریق حساب یوتیوب خود به تجزیه و تحلیل دسترسی داشته باشید و بینش ارزشمندی در مورد اینکه چگونه الگوریتم یوتیوب محتوای شما را تبلیغ می‌کند به دست آورید. بر اساس فعالیت کاربر و مشارکت در سایر ویدئوها، می توانید استراتژی بهینه سازی برای موتور جستجو برای ویدئوی بعدی خود را ایجاد کنید.

۷. ویدئوهای یوتیوب خود را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید.

یکی دیگر از استراتژی‌های برای بیشترشدن سابسکرایبر یوتیوب این است که اطمینان حاصل کنید که برای بازاریابی ویدئویی موفق در یک شبکه اجتماعی دیگر هم حضور دارید. در کنار پلتفرم یوتیوب، سایر کانال‌های شبکه‌های اجتماعی را نیز در نظر بگیرید، این روش به تقویت حضور شما در نتایج جستجو و افزایش تعامل در سایر شبکه‌های اجتماعی دیگر برای درخشش بیشتر برند شما کمک می‌کند.

۸. یک برنامه زمان بندی برای آپلود ایجاد کنید.

داشتن یک برنامه منظم برای ارسال پست، بینندگان را تشویق می‌کند تا به کانال شما نگاه کنند و به ایجاد مخاطبان یوتیوب شما کمک می‌کند. به خصوص برای یک کانال جدید یوتیوب، داشتن یک برنامه ضروری است تا بینندگان بدانند چه زمانی ویدئوهای جدید را آپلود خواهید کرد و همچنین بینندگان بتوانند مشترک شوند تا ویدئوی بعدی را از دست ندهند. این روش نیز باعث افزایش تعامل و تعداد کاربران می‌شود.

۹. انواع مختلفی از ویدئو بسازید.

تغییر انواع ویدئوهایی که می‌سازید می‌تواند مشترکین یوتیوب شما را افزایش دهد. ایجاد یک ویدئوی کوتاه در کنار ویدئوهای طولانی‌تر برای طیف وسیع‌تری از مخاطبان جذاب است و آنها می‌توانند بر اساس علایق خود ویدئوهای جذاب را تنظیم کنند. برای جذاب نگه داشتن کانال می‌توانید ویدئوهای طولانی و کوتاه منتشر کنید. ویدئوهای طولانی همچنین زمان تماشای شما را افزایش می‌دهند و معیاری است که الگوریتم یوتیوب از آن برای افزایش دیده شدن در نتایج جستجو استفاده می‌کند.

۱۰. محتوای جذاب و ارزشمند را هدف قرار دهید.

برای به دست آوردن مشترکین بیشتر کانال و بازدیدهای یوتیوب، باید مطمئن شوید که همیشه محتوای جذاب و ارزشمندی ایجاد می‌کنید. برای درک بهتر چیزی که بینندگان دوست دارند به داده‌ها و تجزیه و تحلیل کانال یوتیوبتان نگاه کنید. معیارهایی مانند بازدیدها، نظرات، لایک‌ها و زمان تماشای یوتیوب بر اساس طول ویدئو برای درک زمان آپلود ویدئوها برای حداکثر تعامل و اینکه کدام نوع ویدیوها بهترین عملکرد را با مخاطبان شما دارند، می‌تواند به ساخت محتوای جذاب کمک زیادی کند.

۱۱. لیست پخش ویدئویی برای کانال یوتیوب خود ایجاد کنید.

فهرست‌های پخش ویدئویی روشی عالی برای سازماندهی محتوای مرتبط و یافتن آن برای کاربران یوتیوب آسان‌تر است. کنار هم قرار دادن ساده ویدئوها در یک کانال، کانال شما را ساده می‌کند و به کاربران نشان می‌دهد که چقدر محتوا ایجاد کرده‌اید. فهرست‌های پخش به تشویق کاربران برای مشترک شدن در کانال شما کمک می‌کنند زیرا می‌توانند ببینند که شما مرتباً محتوایی را پست می‌کنید که پیدا کردن آن نیز آسان است.

۱۲. تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی روش مهم دیگری برای کمک به کاربران برای یافتن محتوای شما و اشتراک در کانال شما است. به ویدئوهای خود نگاه کنید تا ببینید که آیا عناوین ویدئو، توضیحات ویدئو و توضیحات کانال شامل کلمات کلیدی مناسبی برای تقویت ویدئوهای شما در نتایج جستجو هستند یا خیر. همچنین به سایر کانال‌های یوتیوب که محتوای مشابهی را ایجاد می‌کنند نگاهی بیاندازید تا متوجه شوید که چگونه به سئوی یوتیوب خود توجه می‌کنند.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها