ورود به جانویس

۱۰ نکته بازاریابی محتوایی برای رشد کسب وکار

بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی برای کسب‌وکارهای مختلف می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد. برخی به پلتفرم‌های اجتماعی مانند اینستاگرام متکی هستند درحالی‌که برخی وبلاگ‌نویسی و ساخت ویدئو را انتخاب می‌کنند. این مقاله با جمع‌آوری نکات مهم از منابع مختلف به شما کمک می‌کند تا در ایجاد استراتژی مناسب برای معرفی برند خود از آنها استفاده کنید.

۱. تعداد مخاطبان خود را در اینستاگرام افزایش دهید و مخاطب را درگیر کنید.

اینستاگرام فرصت‌های بی‌نظیری را برای تعامل با مخاطبان ارائه می‌دهد. پست‌های فید، داستان‌ها، ریلز و حتی پیام‌های مستقیم همه‌وهمه راه‌های برقراری ارتباط با مخاطبان است. برای اینکه بدانیم چگونه کسب‌وکارها می‌توانند با افزایش مخاطب، تمام این گزینه‌ها را به کار ببرند به جزئیات بیشتر در این مورد یعنی بررسی شبکه‌های اجتماعی توسط Corinna keefe می‌پردازیم.


۲. از سایتهای شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکار خود استفاده کنید.

هزاران پلتفرم شبکه اجتماعی برای افراد با سنین و علایق مختلف وجود دارد؛ بنابراین، کسب‌وکارها باید تصمیم بگیرند که از کدام سایت استفاده کنند. بعد از انتخاب پلتفرم، شناختن مخاطبان هدف بسیار مهم است. در پست Michelle Ofiwe ،SEMRus شش سایت را به که می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد به اشتراک می‌گذارد.


۳. هویت برای وب‌سایت یا وبلاگ خود ایجاد کنید.

وقتی مردم از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند یا وبلاگ شما را می‌خوانند، باید به محتوای شما اعتماد کنند. این بدان معناست که شما باید در حوزه تخصصی خود دارای قدرت باشید و حرفی برای گفتن داشته باشید. برای نکاتی در مورد دستیابی به این هدف، مقاله Folajomi Ballo در سایت BizSugar را بررسی کنید. سپس به/ بروید تا نظر اعضا را بخوانید.


۴. محتوای خود را در قسمت جستجو سرچ کنید.

روش جستجوی مردم در اینترنت تغییر کرده است. امروزه این سبک اغلب محاوره‌ای است؛ بنابراین کسب‌وکارها باید محتوای خود را جوری با این مسئله تطبیق دهند تا با استفاده از این اصطلاحات به‌راحتی بتوان آنها را پیدا کرد. مقاله مؤسسه بازاریابی محتوا توسط Romy Catauta به بررسی این موضوع می‌پردازد.


۵. با آخرین ترفندهای بازاریابی محتوایی آشنا شوید.

هر کسب‌وکاری باید تصمیمات بازاریابی محتوایی را اتخاذ کند که برای برندش مفید باشد. بااین‌حال، دانستن اطلاعات به روز دنیا می‌تواند در برخی از تصمیمات شما برای بازاریابی محتوایی، راهنمایی باشد. مقاله‌ای توسط Adam Connell آمار و حقایقی را ارائه می‌دهد که ممکن است برای بازاریابان محتوایی مفید باشد.


۶. بهترین قالب وردپرس را برای سئو بهتر سایت خود انتخاب کنید.

عوامل زیادی در سئوی یک سایت نقش دارند. یکی از مواردی که اغلب نادیده گرفته می‌شود، موضوع وب‌سایت یا وبلاگ شما است. در این مقاله مجله موتور جستجو، Maddy Osman نکاتی را برای انتخاب بهترین قالب وردپرس به اشتراک می‌گذارد.


۷. محتوای ویدئویی چشمگیر ایجاد کنید تا مخاطبان خود را جذب کنید.

مردم اغلب وقتی به بازاریابی محتوایی فکر می‌کنند، مستقیماً به وبلاگ‌نویسی و پست‌های اجتماعی می‌پردازند. اما ویدئو یک عنصر مهم دیگر است. در مقاله‌ای از Adeyemi Adisa، برخی از بهترین ابزارها برای ایجاد ویدئوهای چشمگیر شرح داده شده است.


۸. تعامل با مخاطبان خود را افزایش دهید.

یکی از مزایای اصلی بازاریابی محتوایی، توانایی تعامل با فالوورها است. چه در حال وبلاگ‌نویسی، ایجاد ویدئو یا پست کردن در رسانه‌های اجتماعی باشید،تعامل نکته کلیدی است. نکاتی که در این مقاله Biz Epic، توسط Ivan Widjaya ارائه شده است، مطالعه کنید.


۹. بهترین روش‌های برنامه‌ریزی برای محتوا را دنبال کنید.

قبل از اینکه بتوانید محتوای مؤثر ایجاد کنید، باید استراتژی محتوایی خود را برنامه‌ریزی کنید. Lee Jackson در مقاله‌ای نکاتی را ارائه می‌دهد و بقیه افراد نظرات خود را در مورد این موضوع مطرح کرده اند.


۱۰. احساسات افراد را برای افزایش فروش تحریک کنید.

بازاریابی محتوایی می‌تواند به شما کمک کند تا احساسات را در مشتریان و دنبال‌کنندگان خود برانگیزید. ترکیب مناسبی از احساسات همچنین متقاعد کردن آنها باعث می‌شود که محصول شما را بخرند. برای راهنمایی در مورداستفاده از احساسات برای افزایش فروش، مقاله Hamas Hassan را بخوانید.

اگر مایل هستید محتوای کسب‌وکار موردعلاقه‌تان، برای نظرسنجی توسط انجمن roundup در نظر گرفته شود، لطفاً به آدرس sbtips@gmail.com ارسال کنید.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها