ورود به جانویس

راهنمای کسب و کار در پینترست منتشر شد!

راهنمای کسب و کار در پینترست منتشر شد!
راهنمای کسب و کار در پینترست منتشر شد!

Pinterest در تلاش است تا بستری برای تجارت الکترونیک، در این شبکه اجتماعی ایجاد کند و به یک مرکز کلیدی برای خریدهای آنلاین تبدیل شود.  این هدف بزرگ، در ابتدا نیاز به فراهم‌سازی بستری مناسب دارد، تا برندها و کسب‌ و کارهای متنوع، این پلتفرم را به سایر شبکه‌های اجتماعی ترجیح دهند.

در این مقاله کوتاه، راهنمای کسب و کار در پینترست که به تازگی منتشر شده است را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

اولین قدم، آسان‌سازی بارگذاری کاتالوگ‌هاست تا طیف وسیعی از عکس‌های مربوط به محصولات، به راحتی آپلود شده و امکان خرید آن‌ها به کمک پین فراهم شود.

طی تحقیقات و تلاش‌های بسیار تیم پینترست در طول ۱۲ ماه گذشته، بالاخره راهنمای کامل ۵۷ صفحه‌ای این پلتفرم، در رابطه با چگونگی داشتن یک کسب و کار عالی در این شبکه اجتماعی منتشر شد. این راهنما، صفر تا صد بارگذاری یک محصول و هم‌چنین نکات کلیدی برای بهره‌وری بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این راهنما، بیشتر از هر بخش دیگر، بر روی بهبود کیفیت اطلاعاتی که از محصولات‌تان در اختیار کاربران قرار می‌دهید تاکید و تمرکز دارد. راهنمای جدید، به شما یاد می‌دهد که چه اطلاعاتی از محصول‌تان و به چه صورت در این ابزار قرار دهید تا برای مخاطب جذاب باشد و برند شما را به خوبی به مخاطبان معرفی کند.

سازمان‌دهی فیدها، از جمله مطالب موجود در راهنمای کسب و کار در پینترست

درباره فهرست کردن محصولات در فید پینترست صحبت می‌کند و اطلاعاتی برای بهینه‌سازی پین‌های خرید در اختیارتان قرار می‌دهد.

اطلاعات راهنمای جدید درباره فهرست کردن محصولات در فید پینترست

هم‌چنین به شما یاد می‌دهد که چطور از multi-feed برای دریافت چندین فید از کاتالوگ‌های محصولات متنوع استفاده کنید.

multi-feed در پینترست

اگر دنبال راه ‌اندازی صفحه‌ای برای برندتان در پینترست هستید یا صفحه‌ای ساخته‌اید و می‌خواهید آن را گسترش دهید، نیم نگاهی به این راهنما بیندازید! قطعا ارزش یک بار مطالعه را دارد! اطلاعات مفیدی که در رابطه با پین‌های قابل خرید در اختیارتان قرار می‌دهد، به شما درجهت نمایش هرچه بهتر محصولات‌تان در این پلتفرم کمک می‌کند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها