ورود به جانویس

استیکر Add Yours قابلیت جدید و جذاب استوری‌ اینستاگرام!

استیکر جدید Add Yours قابلیت جذاب جدید استوری‌ اینستاگرام!
استیکر جدید Add Yours قابلیت جذاب جدید استوری‌ اینستاگرام!

اینستاگرام استیکر جدیدی را در قسمت استوری به نام «Add Yours» اضافه کرده‌است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با یک‌دیگر بیشتر در این پلتفرم تعامل داشته‌باشند. البته به خاطر داشته باشید که این ویژگی در حال حاضر در حال گسترش است، بنابراین ممکن است هنوز در اینستاگرام شما قابل مشاهده نباشد.

برای استفاده از این ویژگی کافیست استوری جدید بگذارید، از استیکر Add Yours در آن استفاده کنید و با انتخاب موضوعی، از دیگر کاربران بخواهید روند شما را ادامه دهند. همچنین با انتخاب استیکر می‌توانید ببینید چه کسانی این روند را ادامه داده‌اند و پاسخ‌های این دسته از استوری‌ها به صورت عمومی قابل مشاهده می‌باشد. همچنین اگر می‌خواهید به این زنجیره بپیوندید کافیست روی Add Yours بزنید و سپس استوری خود را آپلود کنید.

اینستاگرام در توییت خود گفت: «با درخواست‌های سفارشی و پاسخ‌های عمومی، می‌توانید استیکر را به اشتراک بگذارید و ببینید چه کسی در استوری خودش به آن پاسخ می‌دهد.

توییت اینستاگرام درباره‌ی قابلیت Add yours

هدف اینستاگرام از ارائه این قابلیت چیست؟

به نظر می رسد استیکر جدید اینستاگرام راهی برای تعامل بیشتر بین کاربران با ایجاد یک موضوع بصری می‌باشد. همچنین از آن جا که پاسخ‌ها به صورت عمومی قابل مشاهده هستند می‌تواند راهی برای کشف کردن حساب‌های کاربری بیشتر توسط کاربران باشد.

طبق تحقیقی در ایالات متحده برنامه‌هایی مانند TikTok و Snapchat محبوبیت بیشتری نسبت به اینستاگرام در بین جوانان پیدا کرده‌اند، در نتیجه منطقی است که اینستاگرام به دنبال راه‌هایی برای جذب مجدد مخاطبان جوان‌تر باشد.

با توجه به اینکه اینستاگرام بیشتر بودجه بازاریابی سالانه خود را برای جذب نوجوانان اختصاص می‌دهد، به نظر می‌رسد که ویژگی Add Yours قطعه جدیدی از این استراتژی است.

نظر شما درباره‌ی این قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها