ورود به جانویس

فرستادن عکس و ویدیو مخفی در اینستاگرام

فرستادن عکس و ویدیو مخفی در اینستاگرام
فرستادن عکس و ویدیو مخفی در اینستاگرام

یاد گرفتن ترفند فرستادن عکس و ویدیو مخفی در اینستاگرام در این روزگار ناامن خالی از لطف نیست!

این دسته از عکس و فیلم‌ها به محتواهای یکبار مصرف معروف هستند. محتواهای یکبار مصرف زمانی قابلیت استفاده دارند که شما بخواهید عکس یا فیلمی‌ را برای فالوورهای خودتان، هم به صورت تکی و هم به صورت گروهی، بفرستید و نخواهید آن‌ها بیشتر از یکبار محتوای ارسالی را ببینند. جالب اینجاست اگر طرف مقابل از عکس ارسالی توسط شما اسکرین شات بگیرد، برای شما پیامی مبتنی بر اینکه از تصویر شما عکس گرفته شده‌است، ارسال می‌شود. همچنین شما می‌توانید در جزئیات فایل ارسالی که به صورت یکبار مصرف است، ساعت و تاریخ بازدید فایل را مشاهده کنید.

در نهایت پس از اینکه شخص و یا اشخاص مورد نظر محتوای ارسالی را دیدند، فایل برایشان ناپدید می‌شود و دیگر در قسمت دایرکت برایشان قابل مشاهده نیست. اما اگر شما اجازه پخش مجدد را داده باشید، فایل برای طرف مقابل، قابل رویت است.

در ادامه‌ی مقاله نحوه‌ی استفاده از عکس و ویدیو یکبار مصرف را به شما آموزش می‌دهیم:

آموزش فرستادن عکس و ویدیو مخفی در اینستاگرام

ابتدا وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. در صفحه‌ی Home و یا اصلی، در بالا سمت راست، آیکون دایرکت که به صورت موشک است را انتخاب کنید و وارد دایرکت خود شوید. سپس وارد چت فالوور مورد نظرتان که می‌خواهید فایل یکبار مصرف برایش ارسال کنید، شوید. در پایین صفحه آیکونی به شکل دوربین مشاهده می‌کنید. روی آیکون دوربین بزنید و فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در پایین گزینه‌ی Send سه گزینه‌ی دیگر را مشاهده می‌کنید. گزینه‌ی View Once را انتخاب کنید و سپس Send را بزنید و شما موفق به ارسال فایل یکبار مصرف شدید.

آموزش فرستادن عکس و یا فیلم مخفی در اینستاگرام

حال برای دیدن جزئیات فایل ارسال شده باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا روی فایلی که به صورت یکبار مصرف ارسال کرده‌اید، نگه دارید. یک نیم پنجره برایتان باز می‌شود. در این نیم پنجره گزینه‌ی Details را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه شما قادر به دیدن جزئیات پیام ارسال شده مانند ساعت و تاریخ مشاهده‌ی پیام و یا اسکرین شاپ گرفته شده، خواهید بود.

جزئیات  فرستادن عکس و یا فیلم مخفی در اینستاگرام

استفاده از قابلیت گفته شده تا حد زیادی می‌تواند مخاطب شما را محدود کند.

به نظر شما قابلیت فرستادن عکس و یا فیلم یکبار مصرف تا چه حدی امنیت را افزایش می‌دهد؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها