ورود به جانویس

چطور در اینستاگرام پیام بی‌صدا بفرستیم؟

نحوه ارسال پیام‌های بی‌صدا در اینستاگرام!
نحوه ارسال پیام‌های بی‌صدا در اینستاگرام!

با اینستاگرام، اشتراک گذاری عکس‌ها و ویدیوها با دوستان و فالوورها آسان می‌باشد و می‌توانید پیام‌های خود را بدون ارسال نوتیفیکیشن به شخص مورد نظر ارسال کنید. در ادامه‌ی این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چطور در اینستاگرام پیام بی‌صدا بفرستید:

نحوه ارسال پیام‌های بی‌صدا در اینستاگرام

هنگام ارسال پیام می‌توانید با استفاده از یک ترفند ساده پیام‌های بی‌صدا در اینستاگرام ارسال کنید. کافیست مراحل زیر را انجام دهید:


۱) به اکانت اینستاگرام خود بروید!

برای ارسال هر پیامی در اینستاگرام، باید یک حساب کاربری در دسترس داشته باشید. با استفاده از برنامه اینستاگرام در گوشی هوشمند یا مرورگر دلخواه خود در لپ تاپ یا دسکتاپ وارد اکانت‌تان شوید. پس از ورود موفقیت آمیز باید به لندینگ پیج فید اینستاگرام خود بروید.


۲) شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید!

روی آیکون پیام در کنار گزینه‌ی ایجاد پست جدید بزنید. این آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه‌ی شما قرار دارد. گیرنده پیام سایلنت خود را از چت‌های قبلی انتخاب یا روی گزینه‌ی پلاس (+) در گوشه سمت راست بالا بزنید تا برای اولین بار یک پیام مستقیم (DM) به یک کاربر اینستاگرام ارسال کنید.

شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید!

چندین ویژگی مفید وجود دارد که می‌توانید در DMهای اینستاگرام از آن‌ها استفاده کنید.


۳) پیام خود را با Silent/ شروع کنید!

در کادر ادیت پیام که معمولا پیام خود را تایپ می‌کنید، با Silent/ و سپس با یک فاصله پیام خود را تایپ کنید. معمولا به محض تایپ/ در ابتدای پیام، نوتیفیکیشن پیام خاموش ظاهر می‌شود. سپس می‌توانید همین عبارت را تایید یا پیام خود را در ادامه‌ی silent/ تایپ کنید.

 پیام خود را با /Silent شروع کنید!

پس از اتمام کار، پیام را به صورت عادی ارسال کنید.


جمع‌بندی…

پیام‌های بی‌صدا اینستاگرام را برای دوستان خود ارسال کنید! بهترین چیز در مورد ویژگی پیام‌های بی‌صدا اینستاگرام این است که به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. افزودن Silent/ در جلوی پیام تضمین می‌کند که گیرنده برخلاف یک پیام معمولی نوتیفیکیشن دریافت نمی‌کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که silent/ را تایپ کنید، یک فاصله وارد کنید و پیام مورد نظر خود را تایپ کنید، و شما آماده هستید!

شما این ترفند رو بلد بودین؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها