ورود به جانویس

۱۰ ترفند برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

نکات و ترفندهای زیادی برای جلب توجه کاربران در اینستاگرام وجود دارد که باعث افزایش فالوور اینستاگرام می‌شود.

ما در ادامه ۱۰ ترفند برای افزایش فالوور اینستاگرام را برای شما لیست کرده‌ایم.

معمولاً تا اسم افزایش فالوور اینستاگرام به‌میان می‌آید، همه به یاد هشتگ‌های عالی یا تعامل با کاربران اینستاگرام می‌افتند، اما دلیلی وجود ندارد که شما تنها با این نکات متوقف شوید. زیرا راه‌های زیادی برای افزایش لایک و تعداد فالوورهای شما وجود دارد! در ادامه چند نکته آورده‌ایم که ارزش امتحان کردن را دارد.


۱. یک ارزش واقعی به‌کاربران ارائه دهید.

یک قانون ساده در مورد ایجاد مخاطب وجود دارد. به‌طورمثال، آموزش دهید یا سرگرمی ایجاد کنید. افراد باید دلیلی برای دنبال کردن حساب شما داشته باشند.

اگر یک سلبریتی نباشید، ممکن است فالوورهای شما علاقه‌ای به شامی که می‌خورید یا آخر هفته خود را کجا می‌گذرانید، نداشته باشند. ساختن اکانت اینستاگرام با ارائه ارزش واقعی راهی افزایش فالوور اینستاگرام است.

افزایش فالوور اینستاگرام

سعی کنید، روی ارسال محتوای باکیفیت تمرکز کنید که باعث می‌شود فالوورهای شما از پیمایش دست بردارند و با شما درگیر شوند. دانش خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. اگر به امور مالی علاقه دارید، به مردم آموزش دهید که چگونه می‌توانند با پول خود سازماندهی بیشتری داشته باشند.

اگر اهل تناسب اندام هستید، برخی از بهترین نکات خود را در مورد کاهش وزن یا عضله سازی به اشتراک بگذارید.

اما دانش تنها چیزی نیست که تعداد فالوورها را افزایش می‌دهد. ایده‌های محتوای مرتبط می‌تواند شامل نقل قول‌های الهام‌بخش، عکس‌ها یا آثار هنری یا حتی الگوهای رفتاری برای یک تغییر خوب باشد.


۲. یک انجمن ایجاد کنید.

پیوستن به یک انجمن همیشه جذاب بوده است، اما رویکرد دیگر این است که خودتان یک انجمن ایجاد کنید. کار سختی است، اما می‌تواند کاربران اینستاگرام را به فالوورهای فعال تبدیل کند.

اگر در حال تلاش برای ایجاد یک انجمن در اینستاگرام هستید، باید زمینه‌های مشترکی را پیدا کنید. دلیلی که مردم به حساب شما باز می‌گردند. اگر یک حساب تجاری دارید، از سایر کاربران بخواهید محتوا را برای اشتراک گذاری از طریق حساب شما ارسال کنند.

برای ایجاد انجمن خود، یکی از مهمترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که با سایر کاربران درگیر شوید. به طور مداوم نظر دهید، لایک کنید، به نظرات پاسخ دهید و همیشه مراقب سایر کاربران باشید تا آن‌ها نیز شما را دنبال کنند. هنگامی که انجمن خود را ایجاد کردید، می‌توانید به استفاده از اینستاگرام برای کسب درآمد فکر کنید.


۳. با مشاوره از مطالعات اینستاگرام، آزمایش کنید.

تحقیقات زیادی در مورد اینکه چه چیزی، چه زمانی و چگونه در اینستاگرام پست کنیم، وجود دارد. آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای شما مفید است. به خاطر داشته باشید که برخی از تحقیقات در واقع ممکن است، تناقض داشته باشدبنابراین؛ موضوع هر آزمایش را بادقت بررسی کنید.

  • براساس یک مطالعه، محبوب‌ترین رنگ‌ها آبی اثیری، سفید، طلایی است که برداشت از رنگ‌های اعماق اقیانوس هستند. این مطالعه همچنین مشخص کرد که رنگ‌های پرطرف‌دار تحت تأثیر عکس‌های مسافرتی و تصاویر با رنگ آبی هستند زیرا این رنگ غالب، ۲۴ درصد بیشتر از تصاویر قرمز لایک می‌گیرد.
افزایش فاللور اینستاگرام
  • تعداد زیادی نظریه در مورد بهترین زمان برای پست‌کردن وجود دارد. یک مطالعه در سال ۲۰۲۱ پیشنهاد کرد که صبح زود (۳ صبح تا ۶ صبح) و عصر (۷ بعدازظهر تا ۱۱ شب) و برای پست‌های مهم روزهای هفته را مثل پنج‌شنبه و جمعه، رعایت کنید. هرچه تعداد لایک‌های بیشتری دریافت کنید، احتمال اینکه در پست‌های برتر هشتگ‌های انتخابی خود قرار بگیرید، بیشتر می‌شود. درواقع به معنای قرار گرفتن در اکسپلوورر.

۴. از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید.

اگر از هشتگ‌ها استفاده نمی‌کنید یا هنگام ارسال پست به آن‌ها توجه زیادی نمی‌کنید، فرصت جذب فالوورهای واقعی را از دست می‌دهید. هشتگ‌ها برای فیلتر کردن و مرتب‌سازی محتوای اینستاگرام عالی هستند.

در حال حاضر، اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا حداکثر ۳۰ هشتگ برای یک پست معمولی و ۱۰ هشتگ در هنگام ارسال یک استوری اضافه کنید. با این حال، نباید کپشن‌های خود را با هشتگ‌های نامربوط پر کنید.

به عنوان مثال، love# و instagood# دو تا از محبوب‌ترین هشتگ‌ها هستند، بنابراین محتوای شما هنگام استفاده از آن‌ها در جمعیت زیادی گم می‌شود و به‌احتمال زیاد نادیده گرفته می‌شوید.

در عوض، روی هشتگ‌های خاص‌تر تمرکز کنید. در مورد نحوه استفاده از هشتگ برای رویدادها، مشاغل، ملل و غیره خوب بیاموزید تا بتوانید به افزایش فالوور اینستاگرام خود کمک کرده باشید.


۵. آمار خود را تجزیه و تحلیل کنید.

بعد از اینکه تمام این روش‌های مختلف را امتحان کردید، یک قدم به عقب برگردید و ببینید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند. چندین ابزار تجزیه و تحلیل مناسب برای اینستاگرام وجود دارد که می‌توانید از آنها برای ردیابی این‌که کدام یک از تصاویر، بهترین عملکرد را دارند استفاده کنید.

به زمان‌های ارسال شده، انواع عکس‌ها و کپشن‌های خود نگاهی بیندازید تا درک بهتری از آنچه منجر به یک تصویر اینستاگرامی موفق می‌شود، داشته باشید.

  • اگر حساب اینستاگرام خود را به پروفایل تجاری یا سازنده تغییر دهید و به تجزیه و تحلیل رایگان اینستاگرام دسترسی خواهید داشت. به Settings > Switch to Business/Creator Profile بروید و اینستاگرام خود را از طریق مراحلی که شامل اتصال به حساب فیسبوک راهنمایی می‌کند. تجزیه و تحلیل در مورد استوری‌ها، پست‌ها و دکمه‌های فراخوان برای اقدام (CTA) خود دریافت خواهید کرد.

به طور کلی، یک حساب کسب‌وکار به شما کمک می‌کند تا فالوورهای خود را بهتر بشناسید.


۶. افراد دیگر را در عکس‌های خود تگ کنید.

دلایل زیادی برای تگ کردن افراد دیگر در عکس‌هایتان وجود دارد: آنها (یا محصولاتشان) در عکس شما هستند. اگر به یک رویداد رفته‌اید، برگزارکنندگان یا عوامل نمایش را تگ کنید. این قطعاً ترفندی است که باید از آن استفاده کنید.

کاربران دیگر را اسپم نکنید. آنها را فقط زمانی تگ کنید که تصویر واقعاً مربوط به آنها باشد و به طور مداوم همان کاربران را دائماً تگ نکنید.


۷. عکس‌های خود را برچسب گذاری جغرافیایی کنید.

افزودن موقعیت مکانی خود به عکس‌ها یک راه عالی برای جلب توجه در جامعه محلی شما است. هنگام آپلود تصویر، می‌توانید مکان عکس را اضافه کنید. می‌توانید عکس‌هایتان را در مکان‌هایی تگ کنید، حتی اگر آنجا نباشید یا برچسب‌های جغرافیایی منحصربه‌فردی ایجاد کنید.

هنگام ایجاد یک برچسب جغرافیایی، به مخاطب و اینکه کجا محتوا مرتبط‌تر است فکر کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

۸. در مشارکت اینستاگرام شرکت کنید.

جستجوی فرصت‌های پست مهمان می‌تواند راه خوبی برای به دست آوردن نمایش بیشتر باشد. این تجربه که به عنوان مشارکت در اینستاگرام شناخته می‌شود که می‌تواند یک یا چند روز طول بکشد و می‌تواند برای هر دو طرف مفید باشد. پس چگونه این فرصت ها را پیدا می کنید؟

بهترین راه برای به دست آوردن مشارکت اینستاگرام این است که حساب‌هایی را پیدا کنید که قبلاً میزبان آن‌ها هستند و در مورد اینکه چرا باید به شما فرصت داده شود تا با حساب آن‌ها شراکت کنید، صحبت کنید. برخی از نکات دانا نیکول که این روش را آزمایش کرده است عبارتند از:

  • حسابی را انتخاب کنید که دارای محتوا در موضوع شما باشد.
  • در طرح خود توضیح دهید که چرا برای برند آنها مناسب هستید، شراکت شما چگونه خواهد بود و فالوورهای آن‌ها چه چیزی می‌توانند از این تجربه به دست آورند.
  • سعی کنید با ارسال سؤالات در کپشن با فالوورهای حساب ارتباط برقرار کنید. تعامل با آنها باعث می‌شود که تمایل بیشتری به دنبال کردن حساب شخصی شما داشته باشند، بنابراین می‌توانند اطلاعات بیشتری از شما ببینند.

از طرف دیگر، می‌توانید خودتان میزبان یک شراکت اینستاگرام باشید. اگر بتوانید یک کاربر پرمخاطب را وادار کنید تا حساب شما را تبلیغ کند و آن را به فالوورهای خود اعلام کند.


۹. بایوگرافی خود را فراموش نکنید.

در حالی که تمرکز شما بدون شک بر روی عکس‌هایی است که پست می‌کنید و به دلایل مهم، فراموش نکنید که یک بایو قوی اینستاگرام بسازید. اطلاعاتی را بگنجانید که فالوورها با شما ارتباط برقرار کنند. شما فقط ۱۵۰ کاراکتر دارید، پس حواستان باشد که نکات خوبی بگنجانید.

حداکثر یک یا دو هشتگ را برای درج در بایو خود انتخاب کنید تا در نتایج جستجو ظاهر شوید.

فراموش نکنید که از لینک وب‌سایت هوشمندانه استفاده کنید. از آنجایی که اینستاگرام به شما اجازه نمی‌دهد پیوندهای قابل کلیک را در زیرنویس عکس به اشتراک بگذارید، این تنها جایی است که می‌توانید محتوای خارجی خود را تبلیغ کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

۱۰. خارج از برنامه فکر کنید.

در حالی که تمرکز بر روی کارهایی که می‌توانید در برنامه اینستاگرام انجام دهید بسیار مهم است، باید به این موضوع هم فکر کنید که کجا می‌توانید حساب خود را به صورت متقابل تبلیغ کنید. پیوندهایی را به حساب اینستاگرام خود در بایو شبکه‌های اجتماعی دیگر وارد کنید و در صورت امکان، حساب‌های خود را به هم متصل کنید.

به Settings > Linked Accounts بروید تا حساب اینستاگرام خود را به فیس‌بوک، توییتر و موارد دیگر مرتبط کنید. وقتی تصویری را در اینستاگرام پست می‌کنید، می‌توانید به طور خودکار آن تصاویر را در شبکه اجتماعی دیگری به اشتراک بگذارید. اتصال اکانت اینستاگرام به فیس‌بوک به دوستان شما اطلاع می‌دهد و با این روش می‌توانید کمی بیشتر در معرض دید قرار بگیرید.

ایمیل یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند برای در نظر گرفتن تبلیغ اکانت اینستاگرام شماست: تنها با قرار دادن پیوندی به حساب اینستاگرام خود در ایمیل خود، احتمالاً تعدادی فالوور اضافی برای شما به دست می آورد که احتمال جذب آنها بیشتر است. اگر خبرنامه شخصی دارید که برای مشترکین ارسال می‌کنید، لینک را در آنجا نیز قرار دهید.


در اینستاگرام مخاطب بسازید.

قبل از اینکه بتوانید یک اینفلوئنسر شبکه‌های اجتماعی شوید، باید برند و جامعه هدف خود را بسازید. جذب فالوورهای بیشتر و تعامل با آن‌ها یکی از راه‌های رسیدن به آن است. اکنون دانش کافی برای به دست آوردن فالوورهای واقعی اینستاگرام را دارید پس از این مقاله برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

نظر شما در مورد افزایش کاربران در اینستاگرام چیست؟ آیا راهی را امتحان کرده‌اید که جواب دهد؟ لطفاً نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها