ورود به جانویس

۱۱ مورد از بهترین امضا سازهای ایمیل

۱۱ مورد از بهترین امضا سازهای ایمیل
۱۱ مورد از بهترین امضا سازهای ایمیل

آیا برای ایمیل‌های خود امضا طراحی کرده‌اید؟ از اهمیت امضای ایمیل آگاه هستید؟ می‌دانید چطور باید امضا درست کنید؟

امضا‌ی ایمیل، اطلاعات مهمی درباره برند شما و اینکه افراد چطور می‌توانند با شما در ارتباط باشند، به دریافت‌کنندگان ایمیل می‌دهد و همینطور به شما کمک می‌کنند تا خیلی حرفه‌ای و خفن ظاهر شوید!

اما قسمت مهم ماجرا اینجاست که اگر یک امضا بد داشته باشید، بیشتر از فوایدش، ضرر نصیب‌تان می‌شود؛ برای مثال یک امضا بد می‌تواند برعکس عمل کند و شما را یک شخص غیرحرفه‌ای نشان دهد یا دریافت‌کننده‌های ایمیل برای پیدا کردن راه‌های ارتباطی با شما دچار مشکل شوند و نتوانند برند شما را به راحتی پیدا کنند!

این موارد علت‌هایی شدند که ما تصمیم بگیریم این مقاله را بنویسیم. در این مقاله به شما لیستی از بهترین امضا سازهای ایمیل، که کارشان طراحی و ساخت امضاهای با کیفیت می‌باشد معرفی می‌کنیم تا دغدغه‌های یک امضا بد را نداشته باشید.

اما در ابتدا بیایید توضیحاتی کلی درباره امضای ایمیل بدهیم:

امضای ایمیل چیست؟

امضای ایمیل، شبیه به یک فایل اطلاعاتی عمل می‌کند و در انتهای ایمیل شما قرار می‌گیرد. این مجموعه از اطلاعات شامل: نام شما، نام برند و راه‌های ارتباطی (مثل آدرس وب‌سایت، شماره تماس، آدرس محل کار و…) می‌باشد. علاوه بر این‌ها، امکان اضافه کردن عکس به امضا نیز وجود دارد.

امضا ساز چیست؟

امضا ساز ابزاری جهت طراحی و ساخت امضای منحصر به فرد برای شما می‌باشد. تعداد کمی از این امضا سازها رایگان هستند که ما در اینجا برخی از بهترین‌های آن‌ را به شما معرفی می‌کنیم.

مزایای داشتن امضا ایمیل

در ابتدای مقاله دو مورد از اساسی‌ترین مزیت‌های داشتن یک امضای ایمیل خوب را معرفی کردیم، اما اگر دوست دارید بیشتر درباره آن بدانید، ما در اینجا تعدادی از مزایای آن را نام می‌بریم:

یک امضای ایمیل که با مهارت و به خوبی طراحی شده باشد:

  • حرفه‌ای بودن شما را نشان می‌دهد.
  • اعتماد مخاطبان را جلب می‌کند.
  • برند شما را بهتر به مخاطبان معرفی می‌کند.
  • با داشتن امضا، اعتبار کسب‌وکار شما بیشتر می‌شود.
  • یک جورایی تبلیغ برند نیز محسوب می‌شود.
  • راهی آسان برای ارتباط مخاطبان با شماست.

چطور یک امضای ایمیل حرفه‌ای بسازیم؟

قبل از آن که به لیست بهترین تولیدکنندگان امضای ایمیل بپردازیم، بیایید کمی هم درباره روش ایجاد امضا برای ایمیل صحبت کنیم. برای ساخت یک امضا شما باید اطلاعات زیر را وارد کنید (چه از طریق امضا ساز و چه بدون آن):

  • نام خود، نام برند، شغل خود و راه‌های ارتباطی را وارد کنید.
  • یک فونت و رنگ برای اطلاعاتی که می‌نویسید در نظر بگیرید. (ترجیحا بهتر است با سبک برند شما هم‌خوانی داشته باشد)
  • به آدرس وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود لینک بدهید تا با کلیک روی آن‌ها مخاطب مستقیما به صفحه شما وصل شود.
  • مطمئن شوید که امضای ایمیل شما در هر دستگاهی خوب به نظر می‌رسد. (چه کسی که با تلفن همراه ایمیل شما را می‌بیند و چه با لپ‌تاپ)

۱۱ مورد از بهترین امضا سازهای ایمیل

بسیاری از اینفلوئنسرها، بازاریاب‌ها و مشاغل مختلف، برای طراحی و ساخت یک امضا حرفه‌ای از امضا سازها استفاده می‌کنند. در اینجا ۱۱ مورد از بهترین‌ها را آورده‌ایم:

۱- HubSpot

HubSpot یکی از امضا سازهای محبوب که رایگان است.

HubSpot تنها یکی از ابزارهایی‌ست که توسط شبکه‌های بازاریابی ارائه شده است. HubSpot رایگان است و شما می‌توانید بعد از وارد کردن مشخصات و انتخاب فونت و رنگ، عکس مد نظرتان را به آن اضافه کنید و به آدرس شبکه‌های اجتماعی که وارد می‌کنید، لینک اختصاص دهید. به کمک HubSpot می‌توانید کمتر از پنج دقیقه یک امضای ایمیل عالی درست کنید.

هزینه: رایگان

۲- MySignature

MySignature دومین امضا ساز از لیست بهترین امضا سازهای ایمیل که رایگان نیست اما قابلیت‌های زیادی مثل سازگاری با gmail و apple mail دارد.

اگر قصد دارید برای برند خود امضا درست کنید، MySignature گزینه‌ی مناسبی می‌باشد. یکی از مزیت‌های MySignature داشتن قالب‌های متنوع است که می‌توانید متناسب با برند خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. زمانی که انتخاب کردید، با سفارشی کردن آن می‌توانید امضایی داشته باشید که با Gmail ،Apple Mail و Outlook هم سازگار باشد.

هزینه: این ابزار رایگان نیست.

۳- Gimm.io

Gimm.io سومین امضا ساز لیست

Gimm.io به لطف تعداد قالب‌های رایگانی که دارد (بیش از ۴۰ قالب رایگان)، یکی از پر طرفدارترین تولیدکنندگان امضای ایمیل است. با توجه به نوشته‌های وب‌سایت‌شان، بسیاری از طراحان وب‌سایت‌ها از این ابزار برای درست کردن امضای مشتری‌های خود استفاده می‌کنند.

هزینه: این ابزار هم رایگان نیست و برای شروع، هزینه‌ای معادل ۴ دلار به ازای هر ماه و تنها برای استفاده یک کاربر دارد.

۴- Designhill

Designhill چهارمین امضا ساز لیست که یک سایت ارائه خدمات طراحی‌های چاپی و غیر چاپی نیز می‌باشد.

Designhill در اصل یک سایت فریلنسری‌ست که خدمات طراحی‌های مختلف گرافیکی به مشتریان عرضه می‌کند، اما دلیل اینکه در لیست محبوب‌ترین‌های ما قرار گرفته، ارائه خدمات ساخت امضای ایمیل به صورت رایگان است. کافی‌ست اطلاعات خود را وارد کنید، تم مورد نظر را انتخاب کنید و تمام! امضای ایمیل تو مشتتونه!

هزینه: کاملا رایگان فقط تعدادی از تم‌ها برای حساب کاربری Pro موجود است (نیاز به ثبت نام دارد).

۵- Newoldstamp

Newoldstamp پنجمین امضا ساز لیست ما که مزیت آن ساخت بنر تبلیغاتی برای امضا می‌باشد.

Newoldstamp هم مانند بقیه تولیدکنندگان امضا عمل می‌کند با این تفاوت که می‌توانید بنر تبلیغاتی هم به امضای خود اضافه کنید.

هزینه: رایگان نیست. (۵۹ دلار برای یک سال و برای ۵ نفر)

۶- Si.gnatu.re

Si.gnatu.re برای ساخت امضا HTML نیز استفاده می‌شود.

استفاده از Si.gnatu.re نسبت به سایر ابزارهایی که معرفی کردیم آسان‌تر می‌باشد. Si.gnatu.re یک مهلت ۳۰ روزه برای استفاده رایگان دارد و بعد از آن احتیاج به پرداخت هزینه برای استفاده از آن دارید.

هزینه: تا ۳۰ روز استفاده از آن رایگان می‌باشد.

۷- WiseStamp

wisestamp هفتمین امضا ساز لیست می‌باشد. برخی از تنظیمات آن رایگان است.

یکی دیگر از محبوب‌ترین سازندگان امضا، WiseStamp می‌باشد. به کمک این ابزار می‌توانید امضایی داشته باشید که با Gmail ،Apple Mail و Outlook هم سازگار باشد.

هزینه: در کل هزینه دارد اما گزینه‌های رایگان نیز دارد.

۸- Signature Creator

Signature Creato برای ایجاد یک امضای ایمیل HTML5 عالی‌ست.

Signature Creator یکی دیگر از ساده‌ترین تولیدکنندگان امضای ایمیل در لیست ماست. برای ایجاد یک امضای ایمیل HTML5 که در مرورگرهای جدید کار کند، عالی‌ست.

هزینه: رایگان

۹- Signature.email

Signature.email نهمین امضا ساز محبوب لیست که رایگان است و تنها برای دسترسی‌های بیشتر باید هزینه پرداخت کنید.

کار با Signature.email بسیار راحت است. تمام گروه‌های شغلی مثل طراحان حرفه‌ای، مدیران و حتی افراد مبتدی می‌توانند از آن استفاده کنند و امضا دلخواه‌شان را درست کنند. تنها کافی‌ست یک الگو انتخاب کنید، فونت و رنگ مورد نظرتان را تایید کنید، اطلاعات را وارد کنید و همانطور که دوست دارید نمایش داده شود بچینید و تمام. نسخه رایگان این ابزار دسترسی محدودی دارد اما کار راه بنداز است!

هزینه: دسترسی محدود برای قسمت رایگان. برای دسترسی‌های بیشتر باید هزینه پرداخت کنید.

۱۰- Email Signature Rescue

Email Signature Rescu دهمین امضا ساز لیست بیش از ۶۰ قالب قابل تنظیم دارد و رایگان نیست.

Email Signature Rescue یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان امضای ایمیل در لیست ما، با بیش از ۶۰ قالب قابل تنظیم ۱۲۰ هزار آیکون می‌باشد. این ابزار، پشتیبانی نیز دارد و قسمت جالب‌تر اینکه می‌توانید امضای خود را از طریق داشبورد ایمیل خود به روز کنید!

هزینه: برای شروع، باید ۶۰ دلار به ازای یک سال پرداخت کنید و حداکثر سه کاربر می‌توانند با این مبلغ، امضای خود را بسازند.

۱۱- MailSignature by CodeTwo

MailSignature by CodeTwo آخرین امضا ساز لیست که رایگان می‌باشد.

MailSignature by CodeTwo یک مولد ساده امضاست که این امکان را به شما می‌دهد علاوه بر مشخصاتی مثل: نام، نام شرکت، آدرس، شغل و…، اطلاعاتی مربوط به شرکت خود را نیز وارد کنید. در حال حاضر ۴۲ الگو در این امضاساز وجود دارد.

از این قسمت قطعا خوش‌تان می‌آید: امضای جدید شما با Outlook ،Outlook365 ،Thunderbird ،Gmail ،Exchange Server و Exchange Online سازگار می‌باشد.

هزینه: رایگان

خب در این لیست ۱۱ تا از بهترین امضا سازهای ایمیل را معرفی کردیم، ابزارهایی که فکر می‌کردیم کار کردن با آن‌ها ساده‌تر است و قابلیت‌های بیشتری دارند. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر کسب‌وکاری دارید و می‌خواهید آن را در فضاهای مجازی گسترش دهید، حتما از این لینک برای خواندن مطالب مرتبط با شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها