ورود به جانویس

چه کسانی اینستاگرام ما را چک می‌کنند؟

چه کسانی اینستاگرام ما را چک می‌کنند؟
چه کسانی اینستاگرام ما را چک می‌کنند؟

برای همه‌ی شماهایی که از اینستاگرام استفاده می‌کنید حداقل یک‌ بار، این سوال که چه کسانی اینستاگرام ما را چک می‌کنند، پیش آمده است. همانطور که می‌دانید اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و پرطرافدارترین پلتفرم‌های در حال حاضر است. در این مقاله تصمیم‌ گرفته‌ایم به این سوال پاسخ دهیم تا شاید کنجکاوی‌تان در این باره برطرف شود.

در ادامه راه‌هایی را به منظور پاسخ به سوال «چه کسی اینستاگرام ما را چک می‌کند؟» به شما معرفی می‌کنیم:

بیزینسی کردن پروفایل اینستاگرام

متاسفانه اینستاگرام هنوز چنین قابلیتی در این باره ارائه نداده است اما قابلیت‌های دیگری در اختیار کاربرش قرار داده که او می‌تواند تا حد قابل توجهی از مخاطبان پیجش آگاهی پیدا کند.

بیزینس پروفایل برای فهمیدن چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک می‌کنند

استفاده از قابلیت بیزینس پروفایل اینستاگرام امکانات زیادی را برای کسب اطلاعات بیشتر از مخاطبان پیج شما، برایتان فراهم می‌کند که در ادامه به معرفی تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم:

از مهم‌ترین امکانات بیزینس پروفایل اینستاگرام، آنالیز اکانت می‌باشد. با آنالیز اکانت یک آمار مختصر اما دقیق می‌توانید از مخاطبین خود داشته باشید. به عنوان مثال می‌توانید بفهمید مخاطبین شما بیشتر از کدام کشور و شهر هستند، در چه رده‌ی سنی قرار دارند و یا چه جنسیتی دارند.

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک می‌کنند و فهمیدن آمار تعداد اشتراک گذاری و سیو پست و یا استوری

 از دیگر امکاناتی که اینستاگرام با تغییر پروفایل از معمولی به بیزینس در اختیار شما قرار می‌دهد این است که آمار تعداد اشتراک گذاری و سیو پست و یا استوری را نیز می‌توانید ببینید.

امکان دیدن آمارهای هفتگی مانند تعداد افزایش و یا کاهش فالوور در داخل پیج‌تان از دیگر قابلیت‌های حالت بیزینس اینستاگرام است. بررسی آمارهایی که از این طریق به دست می‌آورید، می‌تواند برای شما که اکانت خود را بیزینسی کرده‌اید جذاب و چالش برانگیز باشد.

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک می‌کنند و پست و یا استوری که به اشتراک گذاشته‌اید را دیده‌اند

قابلیت دیگری که اینستاگرام برایتان فراهم کرده است این است که شما تا حد قابل قبولی متوجه خواهید شد که چه کسانی پست و یا استوری که به اشتراک گذاشته‌اید را دیده‌اند.

در ادامه شما را به عنوان کاربر اینستاگرام بیشتر با امکانات گفته شده‌ی این اپلیکیشن آشنا می‌کنیم:

پس از ورود به حساب اینستاگرام خود به قسمت پروفایل پیج‌تان بروید. در این بخش تمامی پست‌هایی که به اشتراک گذاشته‌اید به شما نشان داده می‌شود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در زیر این پست افرادی که این پست شما را لایک کرده‌اند می‌بینید. اینستاگرام نام برخی از این افراد به همراه تصویر کوچکی از آن‌ها را به شما نشان می‌دهد. با لمس این قسمت می‌توانید افراد دیگری که پست شما را دیده‌اند و آن را لایک کرده‌اند، ببینید. اینستاگرام هنوز این قابلیت را فراهم نکرده‌است تا بفهمیم چه کسانی تنها پست ما را دیده‌اند.

برای مشاهده‌ی اینکه چه افرادی استوری شما را دیده‌اند می‌توانید تصویر پروفایل خود در نوار استوری در بالای اینستاگرام را لمس کنید. سپس صفحه را به سمت بالا بکشید، خواهید دید چه کسانی استوری شما را دیده‌اند.

از برنامه‌های بازدید یاب اینستاگرام استفاده کنید!

به طور کلی نمی‌توان فهمید که چه اکانت‌هایی پروفایل اینستاگرام ما را چک کرده‌اند. اما برخی از افراد ادعا کرده‌اند که بعضی اپلیکیشن‌ها با عنوان بازدید یاب اینستاگرام وجود دارند که می‌توانند این اطلاعات را به شما بدهند و بگویند چه کسانی اینستاگرامتان را چک می‌کنند.

یکی از معروف‌ترین اپلیکیشن‌های معرفی شده، اپلیکیشن InMyStalker می‌باشد. ما استفاده از برنامه‌ها را به شما توصیه نمی‌کنیم چرا که هدف این برنامه‌های تنها دادن اطالاعات به شما نمی‌باشد و امکان دارد امنیت پیج و یا گوشی شما را به خطر بیندازند.

سایت‌های پروفایل چکر اینستاگرام گزینه‌ای دیگر!

سایت‌هایی نیز برای بررسی اینکه چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک می‌کنند، با عنوان سایت‌های پروفایل چکر اینستاگرام وجود دارند. ایراد و یا مشکلی که می‌توان به این سایت‌ها نسبت داد این است که سایت‌های گفته شده یا کار نمی‌کنند و یا اگر کار کردند در ازای اطلاعاتی که به شما می‌دهند، هزینه‌ می‌گیرند. به عبارتی ساده‌تر، سایت‌های غیر رایگان هستند.

جمع‌بندی

در سایت‌های مختلف نرم‌افزارهای متفاوتی را معرفی کرده‌اند. برخی از این نرم افزار‌ها تنها برای گول زدن شما می‌باشند. در نتیجه اگر کنجکاو هستید چه کسی اینستاگرام شما را چک می‌کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم از راه‌ اول برای بررسی پیج‌تان استفاده کنید. می‌توان حدس زد اگر اینستاگرام آپدیتی به منظور نشان دادن افرادی که پروفایل ما را چک می‌کنند، ارائه دهد، آن را باید در قسمت بیزینس اکانت بگذارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها