ورود به جانویس

تبلیغات در تلگرام با استفاده از ابزار جدید Sponsored Messages

تبلیغات در تلگرام با استفاده از ابزار جدید Sponsored Messages!
تبلیغات در تلگرام با استفاده از ابزار جدید Sponsored Messages!

اپلیکیشن تلگرام اعلام کرده که در حال راه‌اندازی قابلیت جدیدی به نام Sponsored Messages است. این ابزار به همه‌ی افراد این امکان را می‌دهد تا کانال‌ها و ربات‌های خود را تبلیغ کند. با این حال قابلیت Sponsored Messages در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد و برای عموم در دسترس نمی‌باشد.

به گفته پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام، Sponsored Messages نمی‌توانند در لیست‌های چت، چت‌های خصوصی یا گروه‌های کاربران ظاهر شوند و از داده‌ها و اطلاعات کاربر برای تبلیغات هدفمند استفاده یا استخراج نمی‌شود.

همچنین تلگرام تصمیم دارد هنگامی که این قابلیت به طور کامل راه اندازی شد و به آن اجازه دادند تا هزینه‌های اصلی خود را پوشش دهد (مانند تجهیزات و مراکز داده که توسط ادمین‌های کانال برای ارائه محتوای خود به صدها میلیون کاربر ما استفاده می‌شود) درآمد حاصل از تبلیغات را با ادمین‌ها به اشتراک بگذارد.

۵ نکته که باید درباره‌ی این قابلیت جدید بدانیم!

  1. از Sponsored Messages فقط در کانال‌هایی با بیش از ۱۰۰۰ عضو می‌توان استفاده کرد. همچنین این پیام‌ها بر اساس موضوعات کانال‌ها نشان داده ‌می‌شوند.
  2. چت‌ها در تلگرام بدون تبلیغات خواهند بود. همانطور که گفته شد Sponsored Messages نمی‌توانند در لیست چت، چت‌های خصوصی یا گروه‌های کاربران ظاهر شوند.
  3. تلگرام در حال اصلاح تبلیغاتی است که از قبل وجود داشته است چرا که برخی از ادمین‌های کانال‌ها در این پلتفرم، تبلیغات را در قالب پیام‌های معمولی ارسال می‌کنند.
  4. این اپلیکیشن درآمدی را که به دست می‌آورد با ادمین‌های کانال‌هایی که از  پیام‌های حمایت شده (Sponsored Messages) استفاده می‌کند به اشتراک می‌گذارد.
  5. تلگرام بیشتر از واتس‌آپ بدون تبلیغات باقی می‌ماند. تبلیغ کنندگان هرگز اطلاعات خصوصی کاربران را دریافت نخواهند کرد. همچنین، کاربران هرگز تبلیغی را در لیست چت‌ها یا چت‌های خصوصی پلتفرم نخواهند دید.

نظر شما درباره‌ی این قابلیت جدید تلگرام چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها