ورود به جانویس

چگونه در تیک تاک فالوور بیشتری به دست آوریم؟

فالوور در تیک تاک
فالوور در تیک تاک

اگر سؤال شما هم این است که چگونه دنبال‌کنندگان بیشتری در تیک تاک (Tik Tok) به‌دست آورید، باید به شما این مژده را بدهیم که جای درستی آمده‌اید. در این مقاله، در مورد چگونگی به دست آوردن فالوورهای بیشتر در تیک تاک و مزایای آن برای رشد کسب‌و‌کارتان و موارد دیگر صحبت کنیم. پس با ما شروع کنید!

مزایای به‌ دست آوردن فالوورهای زیاد تیک تاک برای کسب‌وکار:

یادگیری نحوه استفاده از تیک تاک برای کسب‌وکار فرصتی منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند.

سازندگان محتوا در تیک تاک می‌توانند با استفاده از الگوریتم‌های آن طرف‌داران زیادی برای خود ایجاد کنند. در اینجا چهار مزیت افزایش روزانه فالوور تیک تاک آورده شده است:

  • افزایش آگاهی و دسترسی به برند. با افزایش فالوورهای تیک تاک، دسترسی برندتان در این برنامه افزایش می‌یابد. با توجه بیشتر به محتوای خود، فرصت‌های بیشتری برای تبدیل سرنخ‌ها به مشتریان خواهید داشت.
  • رتبه بالاتر در نتایج جستجو. هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، محتوای شما در نتایج جستجو رتبه بالاتری خواهد داشت. بنابراین کسب‌وکار شما برای مشتریان بالقوه بیشتر قابل مشاهده خواهد بود.
  • افزایش ترافیک وب. وقتی کاربران محتوای شما را در تیک تاک می‌بینند، ممکن است روی وب‌سایت شما کلیک کنند تا درباره بیزینستان اطلاعات بیشتری کسب کنند. این روش می‌تواند در طول زمان منجر به فروش و وفاداری مشتری شود.
  • تعامل با مشتری. با تعداد زیادی فالوور، تعامل بیشتر می‌شود. اگر ایده‌های محتوایی زیادی برای تیک تاک دارید و محتوای با کیفیت تولید می‌کنید، دنبال‌کنندگان شما پست‌های شما را لایک می‌کنند، نظر می‌دهند و به اشتراک می‌گذارند.

آیا به‌ دست آوردن فالوورهای بیشتر در تیک تاک آسان است؟

به‌ دست آوردن فالوور در تیک تاک آسان است. با این حال، بین جذب فالوورهای جدید از حساب‌های جعلی و فالوورهای واقعی تفاوت وجود دارد.

گرفتن فالوورهای جعلی آسان است! اما به‌دست آوردن فالوور واقعی سخت‌تر است، ولی به‌هرحال، ارزش تلاش کردن را دارد زیرا آنها در واقع به محتوای شما علاقه‌مند هستند.

چگونه هر روز در تیک تاک فالوور به دست آوریم؟

بیایید نگاهی به لیستی از ۲۰ تا از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن فالوورهای هدفمند روزانه در تیک تاک بیندازیم:

۱. پلتفرم را درک کنید

اگر می‌خواهید فالوور جذب کنید، باید بدانید که تیک تاک چگونه کار می‌کند. دو نوع محتوا در این برنامه وجود دارد: شما فیلم می‌سازید یا پخش زنده انجام می‌دهید.

ویدئوها می‌توانند تا ده دقیقه طول بکشند، در حالی که پخش‌های زنده می‌توانند مدت زمان نامحدودی داشته باشند. هر دو روش می‌توانند به شما کمک کنند تا خیلی سریع دنبال کنندگان تیک تاکی را به دست آورید.

۲. از یک حساب TikTok Pro استفاده کنید

اگر در مورد افزایش دنبال‌کنندگان خود جدی هستید، باید حساب تیک تاک خود را به یک مدل حرفه‌ای ارتقا دهید.

حساب‌های حرفه‌ای به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند لینکی به نمایه تیک تاک خود اضافه کنند و همچنین به تجزیه و تحلیل، دسترسی داشته باشند تا بتوانند ببینند کدام یک از ویدئوهایشان عملکرد خوبی دارد.

۳. با اینفلوئنسرهای اجتماعی کار کنید

شما می‌توانید با مدیران رسانه‌های اجتماعی و بازاریابان برای تبلیغ برند یا محصول خود در هر پلتفرم رسانه اجتماعی همکاری کنید. شما حتی می‌توانید با اینفلوئنسرهای تیک تاک هم همکاری کنید تا مخاطبان خود را افزایش دهید.

۴. محتوای جدید و جذاب ایجاد کنید

کاربران تیک تاک به‌طور مداوم در فید خود برای تماشای ویدئوهای دیگر پیمایش می‌کنند، بنابراین باید مطمئن شوید که پست‌های تیک تاک جذابی را ایجاد می‌کنید.

سعی کنید هر روز ویدئوی جدیدی درست کنید و از هشتگ‌ها و موضوعات پرطرف‌دار استفاده کنید تا بتوانید بازدیدهای بیشتری برای ویدئوی خود کسب کنید. الگوریتم تیک تاک به پست‌هایی که واقعاً جذاب هستند پاداش می‌دهد.

۵. ویدئوهای سرگرم کننده TikTok را به اشتراک بگذارید

اگر می‌خواهید افراد زیادی شما را دنبال کنند، باید دلیلی برای این کار به آنها بدهید. پس سعی کنید تا ویدئوهای سرگرم کننده و پرطرف‌دار را به اشتراک بگذارید که آنها را بخنداند یا سرگرم کند.

هرچه محتوای شما لذت‌بخش‌تر باشد و میانگین زمان تماشای ویدئوهای شما بیشتر باشد، احتمال اینکه افراد جدیدی شما را دنبال کنند بیشتر می‌شود.

۶. از ابزار رشد در تیک تاک استفاده کنید

ابزارهای رشد تیک تاک زیادی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا دنبال‌کنندگان بیشتری داشته باشید. آنها به شما یاد می‌دهند که چندین کار مرتبط با رشد حساب خود انجام دهید، مانند فالو و آنفالو کردن کاربران، لایک کردن و نظر دادن روی پست‌ها و موارد دیگر.

۷. از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید

هشتگ‌ها راهی عالی برای مشاهده محتوای شما توسط افراد بیشتری هستند. از هشتگ‌های محبوب و مرتبط در پست‌های خود استفاده کنید تا زمانی که کاربران آن برچسب‌ها را جستجو می‌کنند در نتایج برتر ظاهر شوید.

۸. از Hashtag Analytics استفاده کنید

از ابزار «Hashtag Analytics» استفاده کنید تا ببینید کدام هشتگ‌ها عملکرد خوبی دارند. این اطلاعات می‌تواند به شما کمک کند تا استراتژی هشتگ‌گذاری خود را تغییر دهید و از مؤثرترین آنها استفاده کنید.

۹. در زمان مناسب آپلود کنید

ساعتی که محتوای تیک تاک خود را پست می‌کنید می‌تواند به اندازه کیفیت محتوای ویدئوییتان مهم باشد. زمانی که پستی را ارسال می‌کنید باید مخاطب هدف شما فعال باشد تا محتوای شما شانس بیشتری برای دیده‌شدن داشته باشد.

۱۰. در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تبلیغ متقابل کنید

اگر در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دنبال‌کنندگانی دارید، می‌توانید حساب تیک تاک خود را برای آنها تبلیغ کنید.

این روش به شما کمک می‌کند تا از افرادی که در سایر رسانه‌های اجتماعی فالوورتان هستند، تعدادی دنبال‌کننده برای تیک تاکتان به دست آورید.

۱۱. با کاربران تیک تاک خود در ارتباط باشید

مطمئن شوید که با دنبال کنندگان تیک تاک خود درگیر هستید. محتوای تولید شده توسط کاربران را لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید و به نظرات آنها در مورد محتوای تیک تاک خود پاسخ دهید.

این تعامل می‌تواند به روابط شما با مشتریان بالقوه و سایر تولید کنندگان محتوای تیک تاکی کمک کند.

۱۲. انواع مختلف موسیقی را آزمایش کنید

انواع مختلف موسیقی را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی بیشترین تعامل را دارد.

۱۳. از ابزار رشد تیک تاک استفاده کنید

امروزه بسیاری از ابزارهای رشد تیک تاک در دسترس هستند تا به شما کمک کنند که فالوورهای بیشتری داشته باشید.

این ابزارها با رشد حساب شما مانند دنبال کردن کاربران، آنفالو کردن آنها، کامنت گذاشتن، لایک کردن پست‌ها و غیره به صورت خودکار عمل می‌کنند.

۱۴. از رسانه‌های اجتماعی برای جذب مخاطب استفاده کنید

پلتفرم های رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای تعامل با مشتریان بالقوه و موجود هستند. به عنوان یک بازاریاب رسانه های اجتماعی، باید از پلتفرم های اجتماعی برای تعامل با مخاطبان هدف خود، ایجاد روابط و تبلیغ برند یا محصول خود استفاده کنید.

۱۵. در چالش‌های Tiktok شرکت کنید

چالش‌های تیک تاک راهی عالی برای رشد صفحه شما است. این کار می‌تواند بازدیدها و فالوورهای بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. آنها همچنین بسیار سرگرم کننده هستند، بنابراین حتماً در چند مورد شرکت کنید.

۱۶. از یک شمارنده تیک تاک استفاده کنید

شمارنده تیک تاک راهی عالی برای پیگیری از پیشرفت شما و دیدن تعداد فالوورهایی است که به دست آورده‌اید. همچنین ابزار مفیدی برای مقایسه رشد شما با سایر کاربران است.

۱۷. از ردیاب فالوور تیک تاک استفاده کنید

ردیاب فالوور تیک تاک ابزاری است که به‌شما این امکان را می‌دهد تا ببینید چه کسی شما را دنبال می‌کند و چه تعداد فالوور در طول زمان به دست آورده‌اید. این اطلاعات می‌تواند برای دیدن پیشرفت و رشد شما بسیار مفید باشد.

۱۸. از تبلیغات TikTok استفاده کنید

تبلیغات درون فید تیک تاک راهی عالی برای مشاهده محتوای شما توسط افراد بیشتری است. با این تبلیغات، یک مدیر حساب اختصاصی و دسترسی به ابزارهای مختلف خواهید داشت. یکی از کلیدهای یک کمپین تبلیغاتی موفق این است که مطمئن شوید که یک دعوت برای اقدام (CTA) قوی دارید.

۱۹. با سایر برندها در تیک تاک همکاری کنید

همکاری با برندهای دیگر در تیک تاک یک فرصت عالی است که می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید. شما فالوورها و مخاطبان بیشتری به دست خواهید آورد و حتی ممکن است مشتریان جدیدی نیز پیدا کنید.

۲۰. حساب تیک تاک خود را تجزیه و تحلیل کنید

TikTok insights یک راه عالی برای مشاهده عملکرد محتوای شما است که با کمک آن می‌توانید ببینید که چه تعداد بازدید، لایک و کامنت دریافت کرده‌اید و کدام پستتان بیشترین تعامل را دارد.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

دیدگاه

  1. با تشکر از شما برای مقاله خوب و مفید
    ما به شما خدمات خرید فالوور تیک توک را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید از طریق فالوورهای واقعی از بهترین تعامل در حساب خود لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها