ورود به جانویس

۳ ترفند برای باز کردن قفل گوشی اندروید

بازکردن قفل گوشی اندروید
بازکردن قفل گوشی اندروید


آیا تا به حال اتفاق افتاده که رمزگوشی خود را فراموش‌کرده باشید؟
این اتفاق ممکن است برای هر کسی پیش بیاید و راه‌حل این مشکل را فقط در دست تعمیرکاران موبایل بداند. اما اگر گوشی اندروید دارید و دنبال جواب برای باز کردن گوشی اندروید هستید، مطالب زیر را از دست ندهید.

ترفند اول: باز کردن قفل گوشی اندروید با گزینه رمز فراموش شده

طرفداران اندروید بر این باور هستند که اندروید ویژگی‌های زیادی را بالاتر از سطح انتظارات ما دارد. در میان این ویژگی‌ها یک ویژگی خاص به نام «رمز عبور فراموش شده» وجود دارد، که به برگرداندن کد قفل فراموش شده کمک می‌کند. این ویژگی مانند گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید» در گوگل کار می‌کند.

  1. سعی کنید قفل دستگاه خود را چندین بار زیر یک دقیقه (حدود ۳۰ ثانیه اگر دستگاه کار نمی‌کند) باز کنید. براساس تنظیمات قفل، «رمز فراموش شده»، «الگوی فراموش شده» یا «پین فراموش شده» را مشاهده خواهید کرد.
  2. روی دکمه یا گزینه « رمزفراموش‌شده»، ضربه بزنید.
  3. آدرس ایمیل و گذرواژه حساب گوگل خود را که برای ورود به سیستم دستگاه اندروید خود استفاده کرده‌اید وارد کنید.
  4. الگوی قفل صفحه را بازنشانی کنید و حالا شما به همین راحتی صاحب یک قفل جدید شده‌اید.

ترفند دوم: باز کردن قفل گوشی اندروید با کمک ابزارهای Dr.fone و Phonerescuse

بله درست است!
ابزار Dr.fone به شما کمک می‌کند تا کارهای متعددی را با تلفن هوشمند خود انجام دهید. شما می‌توانید داده‌های خود را بازیابی کنید و قفل دستگاه خود را نیز با کمک این اپلیکیشن باز کنید.
تنها نکته مهم در استفاده از Dr.fone این است که از هر دستگاهی پشتیبانی نمی‌کند. در ابتدا باید لیست دستگاه‌های پشتیبانی شده را بررسی کنید تا دستگاه خود را در آنجا پیدا کنید. اگر مدل تلفن همراهتان در این لیست است، این برنامه را بارگیری و نصب کنید و از ابزار باز کردن قفل آن استفاده کنید.

اپلیکیشن دکترفون برای بازکردن قفل گوشی اندروید
اپلیکیشن دکترفون


Phonerescue
یک ابزار بازیابی اطلاعات برای تلفن‌های همراه است که حتی می‌تواند قفل تلفن هوشمند قفل‌شده را بدون از دست دادن داده‌ها بازکند. اما این ابزار نیز مانند Dr.fone هر دستگاهی را پشتیبانی نمی‌کند. اگر دستگاه شما توسط Phonerescue پشتیبانی می‌شود، این ابزار را تهیه کرده و اجرا کنید و از ابزار «حذف قفل» استفاده کنید.

اپلیکیشن فون رسک برای بازکردن قفل گوشی اندروید
اپلیکیشن فون رسک

ترفند سوم: ریست Reset تلفن همراه، برای بازکردن قفل گوشی اندروید

گوشی تلفن خود را به صورت دستی تنظیم مجدد کنید.
در این روش کافیست دستگاه اندروید خود را با فشار دادن دکمه پاور و انتخاب گزینه «خاموش‌کردن»، خاموش کنید. اگر نمی‌توانید این گزینه‌ها را با فشار دادن دکمه مشاهده کنید، دکمه پاور را برای ۳۰ تا ۶۰ ثانیه فشار دهید و نگه دارید و سپس آن را خاموش کنید.

اگر همه راه حل‌های بالا جواب نداد، باید دستگاه خود را ریست کنید و به اصطلاح به حالت کارخانه بازنشانی کنید. اما مطمئناً با این روش، همه داده‌های شما پاک می‌شود، اگر بک آپ‌گیری را در دستگاه خود فعال نکنید ممکن است مشکلی برای اطلاعات تلفن همراهتان پیش بیاید.
نکات و ترفندهای امنیتی:
این روشها برای باز کردن قفل تلفن همراهتان به صورت رمز عددی و الگوی قفل صفحه است. برای امنیت بیشتر و اینکه اگر روزی رمزتان را فراموش کردید نخواهید از روشهای بالا استفاده کنید، بهتر است از اثر انگشت یا شناسایی چهره هم استفاده کنید تا در صورت فراموش کردن رمز عددی و الگوی صفحه، بتوانید از این دو روش استفاده کنید.

برای قفل گوشی اندروید از اثرانگشت و شناسایی چهره  حتما استفاده کنید.
قفل گوشی با اثرانگشت و شناسایی چهره


و به خاطر داشته باشید:

در صورت برگرداندن رمز فراموش شده‌تان ممکن است مجبور شوید اطلاعات گوشی تلفن همراهتان را پاک کنید، پس سعی کنید همیشه از داده‌های خود بک آپ بگیرید تا اطلاعات گوشی خود را از دست ندهید.


امیدوارم که این مقاله به شما در باز کردن قفل گوشی اندروید کمک کرده باشد.

منبع: hongkiat.com

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها