ورود به جانویس

۷ ابزار کپی‌ رایتینگ با کمک هوش مصنوعی

ابزار کپی رایتینگ
ابزار کپی رایتینگ

کپی‌رایتینگ با استفاده از هوش مصنوعی، در واقع نوشتن محتوا با استفاده از نرم‌افزار با قابلیت‌های یادگیری ماشین (ML) و پردازش زبان طبیعی (NLP) است. ۹۸ درصد از بازاریابان محتوای نوشتاری را برای کمپین‌های خود در نظر می‌گیرند و مخاطبان هدف خود را متقاعد می‌کنند تا اقدام خاصی انجام دهند.

اگر از محدودیت نیروی انسانی رنج می‌برید، یا اگر مواقعی وجود دارد که در اواسط کار کپی‌رایتینگ خود به الهام بیشتری نیاز دارید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی را در نظر بگیرید تا ایده‌های جدیدی برای شما ایجاد کند یا به شما شتاب بیشتری بدهد.


هوش مصنوعی کپی رایتینگ چگونه است؟

مانند پلتفرم‌های بازاریابی ایمیلی هوش مصنوعی، نرم‌افزار کپی‌رایتینگ، هوش مصنوعی از فناوری استفاده می‌کند تا ایده شما را که ممکن است فقط چند کلمه یا جمله باشد به یک توضیح کامل محصول یا مقاله تبدیل کند.

برای اینکه این راه‌حل‌های خودکار شروع به «نوشتن» کنند، باید نوع محتوای موردنیاز خود را انتخاب کنید، داده‌هایی مانند عنوان یا جمله ابتدایی را بنویسید، سپس پارامترهایی را که ممکن است شامل محدودیت کلمه، عنوان فرعی و غیره باشد را ارائه کنید.

این ابزار با استفاده از NLP متنی را تولید می‌کند که زبان نوشتاری یا اطلاعات اولیه‌ای که شما ارائه کرده‌اید را تفسیر می‌کند و ML. دومی بر اساس الگوهای آموخته شده از کارهای منتشر شده آنلاین پیش‌بینی می‌کند.

اکثر پلتفرم‌ها دارای نسل سوم مدل زبانی ترانسفورماتور پیش آموزشی (GPT-3) هستند. این پیش‌بینی‌کننده متن پیچیده از ۱۷۵ میلیارد پارامتر و داده اینترنتی برای ایجاد متن استفاده می‌کند. برنامه‌های کاربردی GPT3 شامل ترجمه زبان و تولید متن برای ربات‌های گفتگو است.

نرم‌افزار کپی‌رایتینگ هوش مصنوعی می‌تواند تقریباً بلافاصله یک نسخه تبلیغاتی یا مقاله ایجاد کند و شما می‌توانید بعداً محتوا را ویرایش کنید و جزئیات دیگری را اضافه کنید.

هرچقدر هم که خروجی باکیفیت باشد، باز هم باید آن را بررسی کنید تا با لحن و کلمه انتخابی که محتوای برند شما برای آن شناخته شده است مطابقت داشته باشد.


برترین پلتفرم‌های کپی رایتینگ هوش مصنوعی

برای کمک به شما برای شروع جستجوی ابزار کپی رایتینگ مناسب هوش مصنوعی، ۷ پلتفرم برتر را در زیر فهرست کرده‌ایم.

۱. Anyword

Anyword ادعا می‌کند که اولین ابزار کپی رایتینگ هوش مصنوعی با امتیازدهی عملکرد پیش‌بینی برای محتوایی است که تولید می‌کند. پس از کلیدزدن در قالب، سبک و لحن دلخواه، ابزار تغییراتی از کپی هوش مصنوعی را ایجاد می‌کند که از بالاترین تا کمترین امتیاز مرتب شده‌اند.

بعداً می‌توانید محتوای خود را با جستجوگر سرقت ادبی Anyword اسکن کنید که می‌توانید با استفاده از ابزار بلاگ ابزار به آن دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، ویژگی شخصیت مشتری این پلتفرم به شما امکان می‌دهد تا مخاطبان هدف خود را برای یک نسخه تبلیغاتی مناسب‌تر توصیف کنید. با ذخیره این عبارات و سایر کلمات رایج مرتبط با نام تجاری خود در کتابخانه کلمات کلیدی از پیش تعیین شده، کلمات کلیدی مرتبط با حوزه و نام تجاری خود را در پیشنهادهای متنی Anyword ظاهر کنید.

همچنین، می‌توانید از این پلتفرم برای بهینه‌سازی نسخه تبلیغاتی موجود خود با استفاده از ابزار Paraphrasing آن استفاده کنید. در همین حال، Ad Copy Generator می‌تواند محتوای شما را سفارشی کند تا آن را برای قراردادن در پلتفرم موردنظر شما مانند Facebook ،Google ،Twitter ،LinkedIn ،Pinterest ،Outbrain و Taboola آماده کند.

این پلتفرم از ۲۸ زبان پشتیبانی می‌کند. کاربران آن از زمان استفاده از نرم‌افزار شاهد افزایش ۳۰ درصدی در نرخ تبدیل بودند. نسخه آزمایشی رایگان آن یک اعتبار ۵۰۰۰ کلمه‌ای یا هفت روز را پوشش می‌دهد، هرکدام که زودتر تمام شود. می‌توانید در برنامه‌های پردرآمدتر به امتیازدهی عملکرد پیش‌بینی‌کننده، تجزیه‌وتحلیل و اتوماسیون سفارشی در زمان واقعی دسترسی داشته باشید.

می‌توانید از طریق Power Mode تحت قالب‌های سفارشی، به هوش مصنوعی پلتفرم «آموزش» دهید که مطابق با سبک و لحن برندتان بنویسد. می‌توانید هوش مصنوعی Anyword را برای تولید حداکثر پنج سبک نوشتاری سفارشی آموزش دهید. برای اینکه هوش مصنوعی هر دسته را به طور مؤثر یاد بگیرد، باید متن و نمونه تبلیغات را در Anyword وارد کنید.

نمونه‌هایی که در هر دسته تغذیه می‌کنید باید لحن و سبک مشابهی داشته باشند. آیا می‌خواهید هر صفحه وب‌سایت خود را بهینه کنید؟ شما می‌توانید این کار را انجام دهید و حتی هنگام ثبت‌نام برای بسته وب‌سایت، بسیاری از تغییرات کپی را به طور هم‌زمان آزمایش کنید.


۲. Copy.AI

Copy.AI برای نویسندگان وبلاگ، مدیران رسانه‌های اجتماعی و بازاریابان ایمیل ایدئال است. این برند از برندهای برتر مانند مایکروسافت، eBay، Ogilvy و Nestle در میان ۴ میلیون متخصص و تیمی که از نرم‌افزار آن استفاده می‌کنند نام می‌برد.

مانند Anyword، Copy.AI چندین نسخه از نسخه تبلیغاتی یا هر محتوایی را که سیستم را برای ایجاد آن برنامه‌ریزی کرده‌اید تولید می‌کند. بعداً می‌توانید نسخه‌ای را که می‌خواهید کپی کنید یا از Copy.AI بخواهید محتوای بیشتری از جمله یا پاراگراف دلخواه شما تولید کند.

این پلتفرم همچنین دارای ابزارهای بازنویسی جمله و پاراگراف برای بهبود کپی موجود و یک ابزار بازنویسی است که محتوا را از منابع اصلی شما بازنویسی می‌کند. علاوه بر این، می‌توانید از Copy.AI برای تولید نام محصولات و نام‌های اختصاری مناسب برای کسب‌وکار، رویداد یا تیم خود استفاده کنید.

آیا برای هر مرحله از سفر مشتری نیاز به ایجاد ایمیل مناسب دارید؟ Copy.AI ادعا می‌کند که با الگوهایی برای ایمیل‌های خروجی و تبلیغات رویداد و تخفیف، ۸۰ درصد از زمان نوشتن ایمیل را ذخیره می‌کند. کتابخانه قالب پلتفرم دارای دسته‌های تجاری، مشاغل، منابع انسانی، بازاریابی، شخصی، املاک و مستغلات و فروش است.

Copy.AI با اکثر CMS ها ادغام می‌شود و ۲۵ زبان را می‌شناسد. افزونه گوگل کروم نیز دارد. این ابزار دارای یک پرو پلن رایگان و پولی است که می‌توانید به‌صورت ماهانه یا سالانه آن را پرداخت کنید. طرح رایگان فقط یک کاربر را در خود جای می‌دهد و به شما امکان دسترسی به بیش از ۹۰ ابزار کپی‌رایت و ابزار جادوگر وبلاگ آن را می‌دهد.

بااین‌حال، شما فقط به ۲۰۰۰ کلمه در ماه محدود شده‌اید. در همین حال، کاربران Pro Plan همه چیز را در طرح رایگان دریافت می‌کنند؛ اما از اعتبار کلمه نامحدود و دسترسی ۵ کاربر لذت می‌برند. آنها همچنین از پشتیبانی ایمیل اولویت‌دار و دسترسی به جدیدترین ویژگی‌ها برخوردار می‌شوند. برای اشتراک‌هایی که بیش از ۲۰ حوزه را پوشش می‌دهند، می‌توانید مستقیماً با Copy.AI تماس بگیرید.


۳. Jasper (formerly Jarvis)

Jasper به شما کمک می‌کند «تعقیب تعداد کلمات را متوقف کنید و ایده‌ها را دنبال کنید» از طریق ویژگی‌های Command و Recipe. ویژگی Command که تحت طرح Boss Mode پلتفرم موجود است، می‌تواند دستورالعمل‌هایی را انجام دهد که شامل یک عمل، ساختار و جهت است.

به‌عنوان‌مثال، می‌توانید تایپ کنید: «نوشتن + توضیحات ویدئویی + در مورد نحوه تعمیر لاستیک پنچر دوچرخه». در همین حال، می‌توانید یک‌سری دستورات را برای ایجاد یک دستورالعمل برای اسناد طولانی ایجاد کنید.

گزینه دیگر استفاده از Jasper Chat است که مشترکین Business و Boss Mode می‌توانند از آن لذت ببرند. می‌توانید دستورالعملی را در جعبه چت تایپ کنید و مشاهده کنید که ربات جاسپر آن را اجرا می‌کند. مشابه ساخت یک فرمان، پیام شما باید شامل یک عمل (مثال، خلاصه)، خروجی مورد انتظار شما (این رونوشت) و جهت (در مورد ارتباط مغز و روده) باشد یا می‌توانید از ربات سؤالی بپرسید، مانند: «خدمات حسابداری چگونه می‌توانند به شما در مقابله با تورم کمک کنند؟» پاسخ‌های ربات چت تا تابستان ۲۰۲۱ از مطالب وب می‌آیند.

سپس می‌توانید پاسخ‌های پیشنهادی جا سپر را انتخاب کرده و با دستور دیگری «این پاراگراف را به دو جمله کوتاه کنید»، آن‌ها را بیشتر اصلاح کنید. خبر خوب این است که استفاده از Jasper Chat هیچ یک از اعتبارات کلمه شما را از بین نمی‌برد.

این ابزار دارای ۵۰ قالب ازپیش‌ساخته شده و یک افزونه کروم است. این پلتفرم می‌تواند ۲۴ زبان را درک کند و می‌تواند به ۲۵ زبان محتوا تولید کند. کاربران می‌توانند روی Official Bootcamp کلیک کنند، که به‌عنوان مرکز آموزشی درخواستی Jasper عمل می‌کند و حاوی راهنماها و ویدئوهایی در مورد نحوه استفاده از نرم‌افزار است. در همان زمان، شما همچنین می‌توانید یک مکان برای آموزش ۱۰۱ آنها رزرو کنید.

جاسپر دارای سه بسته اشتراک است. طرح‌های Starter و Boss به‌صورت آزمایشی رایگان ۵ روزه با اعتبار ۱۰۰۰۰ کلمه در دسترس هستند. برنامه شروع از ۲۴ دلار در ماه با اعتبار ۲۰۰۰۰ کلمه شروع می‌شود. این طرح به حداکثر ۵ کاربر امکان می‌دهد به همه قالب‌ها، برنامه افزودنی کروم و پشتیبانی ایمیل دسترسی داشته باشند. طرح Boss Mode از ۴۹ دلار در ماه با اعتبار ۵۰۰۰۰ کلمه شروع می‌شود.

این طرح به شما امکان دسترسی به Jarvis Command and Recipes، ادغام Grammarly و پشتیبانی چت زنده را می‌دهد. کاربران Boss Mode همچنین می‌توانند با Jasper Chat، ربات چت پلتفرم، تعامل داشته باشند. بااین‌حال، اگر از ربات برای تحقیق در مورد داده‌ها استفاده می‌کنید، ممکن است لازم باشد پاسخ‌ها را بررسی کنید. در همین حال، طرح تجاری از ۴۹۹ دلار در ماه شروع می‌شود و می‌تواند بیش از ۵ کاربر را در خود جای دهد.

دارندگان طرح می‌توانند از ویژگی‌های مدیریت فضای کاری، اشتراک‌گذاری اسناد، الگوهای هوش مصنوعی سفارشی، آموزش شخصی‌سازی شده و مدیر حساب اختصاصی لذت ببرند.


۴. Writesonic

Writesonic می‌تواند تنها با پنج کلمه برای توصیف موضوع شما یک محتوای بهینه شده برای سئو برای کمپین شما تولید کند. به طور خاص، مقاله‌نویس آن می‌تواند در عرض چند ثانیه پس از ارائه عنوان، زبان و کیفیت (متوسط، خوب، اکونومیک و ممتاز) سندی با ۱۵۰۰ کلمه بیشتر برای شما تولید کند. این پلتفرم خدمات خود را به انواع مختلفی از تولیدکنندگان محتوای نوشتاری، نویسندگان، تیم‌های بازاریابی، کارآفرینان و فروشگاه‌های تجارت الکترونیک، ارتقا می‌دهد.

بیش از ۶۵ الگوی Writesonic به شما کمک می‌کند تبلیغات، پاسخ‌های Quora، پاسخ‌های بررسی مشتری و موارد دیگر را توسعه دهید. این نرم‌افزار همچنین می‌تواند محتوا (کپی‌های تبلیغاتی، توضیحات محصول و موارد دیگر) را به‌صورت انبوه آپلود کند. آیا یک گزارش ترند تهیه می‌کنید؟

چت ربات هوش مصنوعی Chatsonic این نرم‌افزار با جستجوی گوگل کار می‌کند تا به شما کمک کند تا داده‌ها را سریع‌تر جستجو کنید، چه با دستور نوشتاری یا صوتی. این ربات همچنین می‌تواند متن شما را به یک هنرنمایی بی‌نظیر تبدیل کند.

Writesonic از ۲۴ زبان پشتیبانی می‌کند و با Semrush، Surfer SEO، WordPress.com، WordPress.org و Zapier ادغام می‌شود. این پلتفرم دارای افزونه کروم نیز می‌باشد. این یک آزمایش رایگان شامل اعتبار ۲۵۰۰ کلمه‌ای ارائه می‌دهد. می‌توانید به قالب‌های آن، Chatsonic، Landing Press Generator، AI Article Writer، WordPress Exporter و Zapier یکپارچه دسترسی داشته باشید.

اگر از عملکرد آن راضی هستید، می‌توانید در Long-Form Plan مشترک شوید، که به شما امکان دسترسی به پردازش انبوه، مقاله بازنویسی و ادغام SEO Surfer را می‌دهد. در همین حال، Writesonic به تیم‌های بزرگ‌تر توصیه می‌کند برنامه‌های سفارشی را برای دسترسی تعداد نامحدودی از کاربران به تعداد نامحدودی اعتبار کلمه و توسعه هوش مصنوعی سفارشی امتحان کنند.


۵. Copysmith

Copysmith از آژانس‌های بازاریابی، صاحبان سایت‌های تجارت الکترونیک و تیم‌های سازمانی می‌خواهد تا خدمات آن را برای «راهی بهتر» برای کسب‌وکارشان از طریق محتوای سئوی خوب و تولید توضیحات محصول، موضوعات وبلاگ و موارد دیگر در نظر بگیرند.

این نرم‌افزار امتیازهای خوانایی را نشان می‌دهد تا به شما کمک کند تا تعیین کنید کپی تولید شده توسط هوش مصنوعی چگونه با خوانندگان شما طنین‌انداز می‌شود. در همان زمان، این ابزار از طریق لینک خود با Copyscape که به طور خودکار تمام محتوای تولید شده در Copysmith را اسکن می‌کند، سرقت ادبی را بررسی می‌کند.

همچنین، این ابزار به شما امکان می‌دهد از طریق AI Image Generator، عکاسی محصول را به محتوای نوشته شده خود اضافه کنید. شما می‌توانید از این ویژگی برای ایجاد رندرهای مشابه از محصول خود برای وب‌سایت‌ها یا رسانه‌های اجتماعی در کمترین زمان استفاده کنید. تیم‌های بازاریابی شما مجبور نیستند بستر را برای بازخورد و تأیید محتوای تولید شده ترک کنند.

کارکنان شرکت شما می‌توانند با استفاده از صف گردش کار آن، نسخه تبلیغاتی، ایمیل‌ها و سایر اسناد را مبادله کنند. فایل‌ها در قالب‌های txt ،docx ،pdf و csv قابل اشتراک‌گذاری هستند.

علاوه بر این، Copysmith می‌تواند محتوا تولید کند و بیش از ۵۰ زبان را ترجمه کند. شما می‌توانید از ویژگی زبان در همه قالب‌ها به جز صفحات فرود و پست‌های وبلاگ استفاده کنید. این پلتفرم با Frase ،Google Ads ،Google Chrome ،Google Docs ،Hootsuite ،WooCommerce ،MS Word و Zapier ادغام شده است.

شما می‌توانید مشترک Copysmith شوید که برنامه‌های ماهانه و سالانه زیر را می‌فروشد و با ثبت‌نام به مدت یک سال از دو ماه رایگان و اعتبار rollover استفاده کنید. درحالی‌که سایر ارائه‌دهندگان خدمات کپی ‌رایتینگ هوش مصنوعی قیمت‌ها را بر اساس تعداد اعتبار کلمات تعیین می‌کنند، Copysmith تعداد کپی‌های بازاریابی ایجاد شده را در همه قالب‌هایی که استفاده می‌کنید، شمارش می‌کند.

طرح اولیه آن ۷۵ اعتبار را پوشش می‌دهد و اجازه می‌دهد تا ۲۰ چک سرقت ادبی ماهانه انجام شود. تولید محتوای انبوه فقط به ۵۰ فایل در هر بارگذاری محدود می‌شود. از سوی دیگر، ماهانه ۴۰۰ اعتبار و ۱۰۰ چک سرقت ادبی تحت طرح حرفه‌ای دریافت می‌کنید. تولید انبوه به ۱۰۰ فایل در هر آپلود محدود می‌شود.

Copysmith همچنین یک برنامه Enterprise ارائه می‌دهد. این صادرات و واردات انبوه نامحدود را فراهم می‌کند و شامل اعتبار نامحدود، چک‌های سرقت علمی نامحدود، قالب‌های سفارشی شده و یک مدیر حساب اختصاصی می‌شود.


۶. Rytr

Rytr مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه در لیست تاکنون است و بیش از ۴ میلیون کاربر ادعای رضایت از ویژگی‌های ساده آن را دارند. مشترکین آن عبارت‌اند از Dell ،PWC ،Payoneer ،Ford و IKEA. این پلتفرم بیش از ۴۰ مورد و الگو دارد، از جمله ابزارهای تکمیل‌کننده متن Append Content و Continue Ryting، که جملات و پاراگراف‌ها را برای شما به پایان می‌رساند، طرح داستان و متن آهنگ.

ویژگی Magic Command آن می‌تواند هر نوع محتوایی را تولید کند، به شرطی که زبان، لحن و توضیحات دلخواه خود را در مورد محتوایی که می‌خواهید نرم‌افزار تولید کند، کلید بزنید. در همین حال، با کلیک‌کردن بر روی «reword» و «shortten»، مشاهده کنید که جملات و پاراگراف‌هایتان به طول‌های مختصرتری کوچک‌تر می‌شوند.

Rytr 36 زبان و ۲۲ گزینه تن ارائه می‌دهد. حداکثر سه نوع از محتوا را تولید می‌کند. این پلتفرم همچنین دارای یک تولیدکننده کلمات کلیدی و تجزیه‌وتحلیل SERP است که نشان می‌دهد تعداد دفعاتی که کلمات کلیدی پیشنهادی آن باید در فایل شما ظاهر شود تا متن شما در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد.

همچنین می‌توانید با کلیک روی «تصویر هوش مصنوعی» پس از ارائه مقداری زمینه در کادر توضیحات، تصویری را برای پشتیبانی از کپی خود وارد کنید. آیا مفاهیم جدید کمپین شما تمام شده است؟ اجازه دهید Rytr با ایده‌های تجاری خود، ایده‌های ویدئوی یوتیوب، عناوین و توضیحات متا سئو و تبلیغات جستجوی گوگل به کمک شما بیاید.

طول محتوای نوشته شده و تعداد تصاویر هوش مصنوعی Rytr به اشتراک شما بستگی دارد. نسخه رایگان حداکثر ۲۰۰۰ کلمه و پنج تصویر هوش مصنوعی ماهانه ارائه می‌دهد.

در همین حال، می‌توانید با یک پلن پولی، موارد استفاده و قالب‌های مخصوص برند خود را ایجاد کنید. با دانلود برنامه افزودنی Chrome آن، از Rytr در ایمیل، چت، رسانه‌های اجتماعی، و پلت فرم ایجاد سند یا وبلاگ موردعلاقه خود استفاده کنید. افزونه‌ها نیز در دسترس هستند، بنابراین می‌توانید از Rytr در Shopify ،WordPress و دیگر سیستم‌های مدیریت پروژه یا کار استفاده کنید.


۷. Writecream

Writecream دارای بیش از ۳۱ ابزار است، از جمله مقاله نویس هوش مصنوعی با جستجوگر سرقت ادبی داخلی که می‌تواند قطعات ۱۰۰۰ کلمه‌ای را در نیم ساعت بسازد. همچنین می‌توانید از این پلتفرم برای تبدیل مقالات طولانی به اسکریپت و صداگذاری برای ویدئوها و پادکست‌های YouTube استفاده کنید. یکی از امکانات آن Writecream ChatGenie است.

پایگاه دانش ChatGPT، یک ویژگی رایج در بسیاری از ابزارهای کپی رایتینگ هوش مصنوعی، فقط حقایق و رویدادها را تا سال ۲۰۲۱ پوشش می‌دهد. ChatGenie یک مدل زبان برتر است؛ زیرا حاوی آخرین داده‌های موجود در اینترنت است. برخلاف ChatGPT ،ChatGenie در دستگاه‌های تلفن همراه قابل‌دسترسی است. همچنین از بیش از ۷۵ زبان پشتیبانی می‌کند و تعداد کاربران را بدون توجه به زمان روز محدود نمی‌کند.

از دیگر ویژگی‌های برتر Writecream می‌توان به ایجاد متن، تصویر و صوتی شخصی‌سازی‌شده برای ایمیل‌ها یا دسترسی به لینکدین اشاره کرد. طبق گزارش‌ها، این نرم‌افزار با صدای انسان به برندها کمک کرده‌اند تا ۳۰۰ درصد افزایش پاسخ‌ها را افزایش دهند.

اگر می‌خواهید مهارت بیشتری را به کارهای خود اضافه کنید، از Writecream ART برای تولید تصاویر بر اساس درخواست‌های خود استفاده کنید. همچنین، زمانی که برای بیانیه‌های برند شخصی، ارزش‌های پیشنهادی، عبارات جذاب، شعارها و طرح‌های ایمیلی برای کمپین خود فعال کند.

مانند Writesonic، این ابزار دارای یک تولیدکننده پاسخ Quora است که از هوش مصنوعی برای واکشی پاسخ‌ها از وب استفاده می‌کند. اگر هیچ یک از پیشنهادهای دسته اولیه شما را راضی نکرد یا تا زمانی که خروجی حاوی کلمات کلیدی و عبارات کلیدی موردنظر خود را دریافت نکردید، می‌توانید برای «پاسخ‌های» بیشتر کلیک کنید.

این ابزار که دارای یک برنامه افزودنی کروم و برنامه تلفن همراه است، گسترده‌ترین پشتیبانی چندزبانه را در لیست ما با ۷۱ زبان ارائه می‌دهد. بیش از ۲۵۰۰۰۰ کسب‌وکار به خدمات هوش مصنوعی آن متکی هستند. مانند سایر سرویس‌ها، تعداد و طول محتوای نوشتاری و صوتی (صداگذاری و پادکست) که می‌توانید با این پلتفرم تولید کنید به طرح اشتراک شما بستگی دارد.


معایب کپی ‌رایتینگ با هوش مصنوعی

در میان تمام مزایای ذکرشده، پلتفرم‌های کپی رایتینگ هوش مصنوعی محدودیت‌هایی دارند.

محتوای تولید شده همیشه ۱۰۰٪ بدون خطا نیست، بنابراین ممکن است همچنان به بررسی گر دستور زبان و چک‌کردن کپی نیاز داشته باشید. خروجی ابزار هوش مصنوعی شما نمی‌تواند اعتباری را که منابع انسانی دارند ادعا کند؛ بنابراین، مقالات تولید شده توسط هوش مصنوعی ممکن است در گوگل امتیاز بالایی نداشته باشند. الگوریتم E-A-T موتور جستجو، تخصص، اعتبار، و قابل‌اعتماد بودن را برای ارزیابی محتوا پوشش می‌دهد.

علاوه بر این، پلتفرم‌های هوش مصنوعی می‌توانند محتوای هوشمند منتشر کنند، اما فاقد خلاقیت برای شبیه‌سازی یا داستان‌گویی به شیوه‌ای که نویسندگان انسانی می‌توانند، است.


عواملی که باید هنگام انتخاب ابزار کپی‌ رایتینگ هوش مصنوعی در نظر بگیرید

بهترین نرم‌افزار باید به بازاریابان محتوایی کمک کند تا محتوای اصلی، متنوع و بدون خطا را از طریق مراحل سریع و راحت تولید کنند. برای اطمینان از انتخاب پلتفرم با این ویژگی‌ها، به دنبال موارد زیر باشید:

رابط کاربری ساده

وقتی نظرات و آموزش‌ها را بررسی می‌کنید، مطمئن شوید که نرم‌افزار برای کارکردن آسان است.

فرمت‌های محتوای متنوع

به دنبال پلتفرمی باشید که الگوهایی را برای موارد استفاده مختلف ارائه می‌دهد: توضیحات محصول، پست‌های اجتماعی، نسخه‌های تبلیغاتی، وبلاگ‌ها، محتوای وب‌سایت و موارد دیگر.

ادغام با برنامه‌های شخص ثالث

بررسی کنید که آیا نرم‌افزار بامحتوا یا سیستم‌های مدیریت پروژه و سایر ابزارهای گردش کار شما همگام است یا خیر. بهترین ابزارها همچنین دارای ویژگی صدور محتوا هستند که امکان انتقال خروجی به وبلاگ‌ها، رسانه‌های اجتماعی، ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری تجارت الکترونیک و تبلیغات گوگل را فراهم می‌کند.

بررسی‌کننده محتوای کپی

این ویژگی به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌کس به دلیل بالابردن محتوا از صفحات محصول یا وبلاگ خود شما را تعقیب نخواهد کرد.

گزینه‌های داخلی بهینه‌سازی موتور جستجو

ابزارهایی که به جستجوی کلمات کلیدی و پیشنهاد عبارات مناسب سئو کمک می‌کنند، برای رتبه‌بندی بهتر صفحه نتایج جستجو ضروری هستند.

طرح قیمت‌گذاری انعطاف‌پذیر

اکثر ارائه‌دهندگان خدمات، اشتراک ماهانه و سالانه را ارائه می‌دهند. از این نرم‌افزار با دوره آزمایشی رایگان استفاده کنید. بل از خرید یک طرح از عملکرد آن مطمئن شوید. نکته مهم این است که هوش مصنوعی به این زودی‌ها نمی‌تواند مشاغل تولیدکنندگان محتوایی را تصاحب کند. بااین‌حال، این ابزارها قطعاً می‌توانند ایده‌پردازی و تصحیح را تسریع کنند.


نتیجه‌گیری

در این مقاله جانویس به طور جامع به بررسی ۷ ابزار هوش مصنوعی کپی رایتینگ پرداختیم. اما لازم به ذکر است هیچ ابزاری نمی‌تواند جایگزین مهارت انسانی شود. پس اگر در حوزه تولید محتوا کار می‌کنید، تنها کافیست از این برنامه‌ها به عنوان نیروی کمکی در کنار خود استفاده کنید.

لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

ابزارهای کپی ‌رایتینگ هوش مصنوعی چیست؟

ابزارهای کپی رایتینگ هوش مصنوعی نوعی نرم‌افزار هستند که از ابزارهای پردازش زبان طبیعی (NLP) برای کمک به نوشتن خلاقانه، تولید محتوا و ویرایش استفاده می‌کنند. از آنها می‌توان برای ایجاد انواع محتوا مانند پست‌های رسانه‌های اجتماعی، کپی‌های تبلیغاتی، وبلاگ‌ها، محتوای وب‌سایت و موارد دیگر استفاده کرد. ابزارهای کپی‌ رایتینگ هوش مصنوعی می‌توانند به تسریع فرایند ایده‌پردازی و کاهش اضافه‌کاری در یک نوشته کمک کنند و همچنین عبارات و کلمات کلیدی جایگزین را برای سئوی بهتر پیشنهاد دهند.

بهترین ابزارهای کپی‌ رایتینگ هوش مصنوعی که می‌توانم استفاده کنم چیست؟

تعدادی ابزار عالی برای کپی‌ رایتینگ هوش مصنوعی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند ایده بگیرید و کارایی خود را بهبود ببخشید. برخی از گزینه‌های موجود عبارت‌اند از Jasper که قبلاً با نام‌های Jarvis ،Copy.ai و Rytr شناخته می‌شد که پشتیبانی چندزبانه را به 32 زبان و 22 گزینه آهنگ ارائه می‌دهد.

هنگام انتخاب ابزار کپی‌ رایتینگ هوش مصنوعی چه عواملی را باید در نظر بگیرم؟

هنگام انتخاب ابزاری برای نیازهای کپی رایتینگ خود، به دنبال پلتفرمی باشید که دارای رابط کاربری ساده، قالب‌های محتوای متنوع، ادغام با برنامه‌های شخص ثالث، بررسی محتوای کپی، گزینه‌های داخلی بهینه‌سازی موتور جستجو و یک طرح قیمتی انعطاف‌پذیر باشد.

آیا یک دوره آزمایشی رایگان برای ابزارهای کپی رایتینگ هوش مصنوعی وجود دارد؟

بله بسیاری از ارائه‌دهندگان یک دوره آزمایشی رایگان برای ابزارهای کپی رایتینگ هوش مصنوعی خود ارائه می‌دهند. این یک راه عالی برای درک عملکرد پلتفرم قبل از سرمایه‌گذاری در طرح اشتراک است.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها