ورود به جانویس

پچ نوت فصل ۲۰ بازی Axie Infinite منتشر شد

پچ نوت فصل ۲۰ بازی Axie Infinite منتشر شد
پچ نوت فصل ۲۰ بازی Axie Infinite منتشر شد

پلیرهای بازی Axie Infinite حتما در جریان هستند که فصل ۱۹ این بازی چند هفته پیش به پایان رسید؛ حالا با گذشت مدتی از موضوع، پچ نوت فصل جدید آکسی اینفینیتی منتشر شده که در ادامه با توضیحات این پچ نوت همراه شما خواهیم بود.

قبل از شروع توضیحات بیشتر، باید بگیم که این پچ نوت خبر از بالانسینگ و تغییرات زیادی در کارت‌ها می‌دهد و عملا بعد از انتشار فصل ۲۰، اکثر کارت‌ها دچار تغییر می‌شوند. طبق گفته‌های سایت رسمی Axie Infinite، برای اولین بار است که به صورت مستقیم با پلیرهای این بازی، در رابطه با بالانس کردن کارت‌ها مشورت شده است.

این پچ نوت زودتر از زمان انتشار فصل ۲۰ آکسی اینفینیتی در دسترس قرار گرفته تا استودیو سازنده این بازی بتواند همانند فصل‌های پیش، قبل از عرضه بروزرسانی، نظر نسبی پلیرها را در رابطه با تغییرات جدید بداند و اگر تغییری دور از انتظار است یا مناسب بازی نمی‌باشد، قید در دسترس قرار دادن آن را بزند.

بالانس بودن کارت‌ها می‌تواند تجربه همه پلیرها را از بازی بهبود ببخشد و حتی کمک می‌کند تا پلیرهای جدید راحت‌تر با Axie Infinite ارتباط برقرار کنند. در طول فصل‌های اخیر، کارت‌های زیادی، به دلیل داشتن قدرت بالا و نقاط ضعف کم، بین خیلی از پلیرها محبوب شدند و عملا اکسی‌هایی خریداری می‌شوند که این کارت‌ها را داشته باشند. از سوی دیگر برعکس این ماجرا نیز وجود دارد، یعنی بسیاری از کارت‌ها به دلیل ضعیف بودن، هیچ جایی در بازی نداشتند.

حالا این بالانس شدن کارت‌ها باعث می‌شود تا کارت‌های بسیار قوی، به حالت استاندارد خود نزدیک‌تر شوند و از سوی دیگر کارت‌های ضعیف نیز راه خود را به داخل بازی و بخش Arena پیدا کنند. عکسی که در ادامه مطلب قرار گرفته است، تغییرات کارت‌ها را به صورت کامل نشان می‌دهد.

axie-infinite-season-20-pach-note

هدف استودیو سازنده Axie Infinite این است که فصل بیستم بازی را دو هفته دیگر منتشر کنند؛ البته هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این بروزرسانی مشخص نشده است.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها