ورود به جانویس

از تغییرات فصل ۲۰ بازی Axie Infinity راضی هستید؟

از تغییرات فصل ۲۰ بازی Axie Infinity راضی هستید؟
از تغییرات فصل ۲۰ بازی Axie Infinity راضی هستید؟

حتما پلیرهای اکسی اینفینیتی در جریان هستند که چند روز پیش به صورت رسمی فصل بیستم این بازی عرضه شد و با تغییراتی که به دنبال داشت، حسابی پلیرها را شوکه کرد. عمده این تغییرات در سیستم دریافت SLP رخ داده است و شاید همین موضوع به‌تنهایی بتواند، خیلی از پلیرهای اکسی اینفینیتی را از این بازی زده کند. حالا در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی از این و دلیل رخ دادن آن‌ها به شما بدهیم.

حذف SLP دریافتی از بخش Adventure

بله درست خواندید، دیگر خبری از دریافت SLP برای پیروز شدن در بخش Adventure یا همان PVE نخواهد بود. در زمان عرضه Axie Infinity، شما می‌توانستید به صورت روزانه ۱۰۰ عدد توکن SLP از طریق بخش داستانی دریافت کنید؛ اما با گذشت زمان و افزایش پلیرهای این بازی، سازندگان آن تصمیم گرفتند این عدد را به ۵۰ توکن در روز کاهش دهند و این موضوع تا اواخر فصل ۱۹ اکسی اینفینیتی نیز ادامه داشت. اما با شروع فصل جدید این بازی، دیگر شما به هیچ وجه نمی‌توانید از طریق بخش ادونچر، توکن SLP دریافت کنید و عملا دیگر تفاوتی بین بودن یا نبودن این بخش در بازی وجود نخواهد داشت.

بعد از حذف SLPهای دریافتی از بخش Adventure، میزان درآمد بازیکن‌ها به صورت ماهیانه حداکثر ۱۵۰۰ توکن SLP کاهش پیدا کرده است که واقعا عدد بزرگی است؛ اما این پایان کار سازندگان اکسی برای کاهش درآمد پلیرها نبود.

با ماموریت‌های روزانه خداحافظی کنید

تا قبل از انتشار فصل بیستم، شما می‌توانستید با کسب پنج برد در بخش Arena و ۱۰ برد در بخش Adventure، ۲۵ عدد SLP اضافه تحت عنوان ماموریت‌ روزانه به دست بیاورید. اما در حال حاضر بخش دریافت ماموریت روزانه خالی است و دیگر خبری از این ۲۵ اس‌ال‌پی اضافه نخواهد بود.

در حالی که انتظار می‌رفت به زودی، علاوه بر بخش ماموریت‌ روزانه، ماموریت‌های هفتگی و ماهانه نیز به بازی اضافه شود، سازندگان Axie Infinity نه‌تنها ماموریت‌های هفتگی و ماهانه را به بازی اضافه نکردند، بلکه همان ماموریت روزانه را نیز از دسترس پلیرها خارج کردند.

با حذف این بخش، در بدترین حالت ۷۵۰ عدد SLP از درآمد بازیکن‌ها به صورت ماهیانه کم شده است.

تیر آخر، کاهش SLP دریافتی در بخش Arena

سازندگان Axie Infinity به قطع کردن درآمد پلیرها از بخش داستانی و ماموریت‌های روزانه بسنده نکردند و با کاهش سطح درآمد از بخش Arena، تیر آخر را بر پیکره بی‌جان بازیکن‌ها زدند. در ادامه می‌توانید به صورت کامل، نرخ جدید SLP دریافتی به ازای هر برد در بخش PVP را ببینید.

  • رنک ۰ الی ۹۹۹ = ۱ عدد SLP
  • رنک ۱۰۰۰ الی ۱۰۹۹ = ۳ عدد SLP      
  • رنک ۱۱۰۰ الی ۱۲۹۹ = ۵ عدد SLP (دریافتی در فصل قبل = ۶ عدد SLP)
  • رنک ۱۳۰۰ الی ۱۴۹۹ = ۶ عدد SLP (دریافتی در فصل قبل = ۹ عدد SLP)
  • رنک ۱۵۰۰ الی ۱۷۹۹ = ۸ عدد SLP (دریافتی در فصل قبل = ۱۲ عدد SLP)
  • رنک ۱۸۰۰ الی ۱۹۹۹ = ۱۰ عدد SLP (دریافتی در فصل قبل = ۱۵ عدد SLP)
  • رنک ۲۰۰۰ به بالا = ۱۲ عدد SLP (دریافتی در فصل قبل = ۱۸ عدد SLP)

تا قبل از فصل ۲۰، اگر رنک شما زیر ۸۰۰ بود، نمی‌توانستید از طریق برد در بخش آرنا یا ادونچر SLP دریافت کنید، اما با شروع فصل جدید، پلیرهایی که رنک آن‌ها زیر ۸۰۰ است نیز می‌توانند با کسب هر برد، یک عدد اس‌ال‌پی دریافت کنند؛ برای کسانی که صرفا Axie Infinity را برای کسب درآمد بازی می‌کنند، این موضوع، تنها نکته مثبت فصل جدید است.

دلیل کاهش درآمد پلیرها چیست؟

طبق گفته توسعه‌دهندگان اکسی اینفینیتی، میزان تولید یا همان استخراج SLP نسبت به خرج کردن آن خیلی خیلی بیشتر می‌باشد و همین موضوع یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که موجب شده، سازندگان Axie Infinity، میزان کسب SLP را کاهش دهند. از سوی دیگر این گروه قصد دارد با اضافه کردن محتوا‌هایی مانند قابلیت تغییر نام اکسی‌ها، استفاده از اسکین‌های خاص برای اکسی‌ها، ارتقا دادن بخش‌های بدن اکسی‌ها، ایموجی‌های مخصوص بازی و رویداد‌های مخصوص Breed کردن، پلیرها را مجبور سازد بخشی از درآمد کسب شده را داخل خود بازی خرج کند.

اکسی اینفینیتی را دور نندازین

درست است که میزان SLP دریافتی در حال حاضر نسبت به فصل‌های قبلی حسابی کاهش پیدا کرده اما هنوز هم این بازی می‌تواند منبع خوبی برای داشتن یک درآمد دلاری مطمئن باشد. از سوی دیگر با کاهش تولید یا همان استخراج SLP و از طرفی اضافه شدن محتواهای پولی به بازی، احتمالا قیمت توکن SLP افزایش پیدا کند و اگر این پیشبینی درست باشد، شاید درآمد شما از فصل‌های قبل هم بیشتر شود.

پس بهتر است ناامید نشوید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها