ورود به جانویس

چگونه برنامه‌ها را در گوشی‌های اندرویدی مخفی کنیم؟

چگونه برنامه‌ها را در گوشی‌های اندرویدی پنهان کنیم؟
چگونه برنامه‌ها را در گوشی‌های اندرویدی پنهان کنیم؟

از آنجایی که امروزه گوشی‌های همراه همیشه و در همه زمان همراه ما هستند، ما از این وسیله‌ها علاوه بر استفاده‌های روزمره، به عنوان یک گاوصندوق همراه نیز استفاده می‌کنیم. در همین راستا حفاظت از اطلاعات و برنامه‌های گوشی همراه یکی از مهم‌ترین کارهایی است که شما باید انجام دهید؛ و یکی از بهترین راه‌ها برای حفاظت از این دسته اطلاعات، مخفی کردن آن‌هاست.

در یک سناریو دیگر، شما به جای اطلاعات مهم، برنامه‌هایی روی گوشی دارید که مهم نیستند اما کودک شما نباید به دلیل سن یا هر چیز دیگری به آن‌ها دسترسی داشته باشد. در این زمان است که باز پنهان کردن برنامه‌ها می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

ممکن است گوشی اندرویدی شما به صورت پیش فرض و به لطف رابط کاربری‌اش، قابلیت پنهان کردن اپلیکیشن‌ها را داشته باشد اما اگر به دنبال یه راه حل دیگر هستید یا گوشی شما این امکان را ندارد، ما یه راه کار آماده کرده‌ایم که برای هر گوشی اندرویدی مناسب است.

برنامه  U Launcher Lite

اپلیکیشن U Launcher Lite یکی از بهترین اپ‌های موجود است که می‌تواند رابط کاربری شما را دچار تغییرات زیادی کند که یکی از آن‌ها در دسترس قرار دادن امکان پنهان کردن اپ‌هاست.

بعد از نصب این اپلیکیشن باید آن را به عنوان رابط کاربری پیش‌فرض گوشی‌تان انتخاب کنید؛ برای این کار میسر زیر را دنبال کنید.

۱. وارد قسمت تنظیمات شوید.

۲. سپس از این قسمت با سرچ کردن عبارت “Default Home” وارد این قسمت شوید.

۳. حالا از بخش Default Home App اپلیکیشن U Launcher Lite را به عنوان رابط کاربری پیش‌فرض انتخاب کنید.

آموزش پنهان کردن برنامه‌ها با کمک U Launcher Lite

بعد از نصب و انتخاب U Launcher Lite به عنوان رابط کاربری، کار شما دیگر آسان خواهد بود و فقط کافیست از روش زیر برای پنهان کردن برنامه‌های خود استفاده کنید.

۱. صفحه اصلی را به چپ بکشید و وارد بخش Hide Apps شوید.

۲. از این صفحه روی گزینه Setting کلیک کنید و یک رمز چهار رقمی انتخاب کنید.

۳. سپس با کلیک روی گزینه Edit (آیکن مداد) برنامه‌هایی که می‌خواهید مخفی شوند را انتخاب کنید و گزینه تایید را فشار دهد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها