ورود به جانویس

آموزش انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام

آموزش انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام
آموزش انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام

اگر این مقاله را می‌خوانید احتمالا قصد این را دارید که از واتساپ کوچ کنید و نیاز به آموزش انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام دارید. با توجه به آمار و ارقام متوجه خواهیم شد که ایرانیان بیشتر وقت خود را در دو پیام‌رسان محبوب یعنی تلگرام و واتساپ می‌گذارنند. چندی قبل واتساپ روند کار خود را عوض کرد و باعث شاکی شدن بسیاری از کاربران خود شد و محبوبیت خود را کمی از دست داد.

با تغییر روند کار واتساپ برخی از کاربران تصمیم به کوچ از این پیام‌رسان گرفتند. تلگرام اخیرا آپدیتی برای کسانی که به خاطر چت‌هایشان نمی‌توانند از واتساپ دل بکنند، ارائه داده است. با توجه به این آپدیت کاربران می‌توانند تمامی چت‌های خود را از واتساپ به تلگرام انتقال دهند. این ویژگی هم برای سیستم عامل‌های اندروید و هم برای سیستم ‌عامل‌های iOS اضافه شده است.

در این مقاله چگونگی انتقال چت‌ها از واتساپ به تلگرام را آموزش خواهیم داد:

روش انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام

برای اینکه بتوانید پیام‌های خود را از واتساپ به تلگرام منتقل کنید به جدیدترین نسخه‌های هر دو اپلیکیشن نیاز دارید.

ابتدا واتساپ خود را باز کنید و چتی که می‌خواهید به تلگرام انتقال دهید انتخاب کنید. سپس سه نقطه‌ی بالای صفحه را لمس کنید و بر روی گزینه‌ی More بزنید. پس از انتخاب گزینه‌ی More، منویی برایتان باز می‌شود. در این منو گزینه‌ی Export chat را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید عکس و یا فیلمی را انتقال دهید باید گزینه‌ی Include media لمس کنید.

روش انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام

سپس در منوی Share، بعد از انتخاب تلگرام چتی که می‌خواهید به تلگرام انتقال دهید را انتخاب کنید. پس از انتخاب مخاطب مورد نظر پیغامی برای شما نشان داده می‌شود، برای ادامه‌ی کار گزینه‌ی IMPORT را لمس کنید. پس از گذشت این مراحل پیغامی در مورد انتقال چت‌ها به شما نشان داده می‌شود و زمانی که فرآیند انتقال تکمیل شد، می‌توانید تمام پیام‌ها را با همان تاریخ و ساعت در تلگرام ببینید.

مرحله آخر انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام

کاربران در زمان انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام باید به چند نکته دقت داشته باشند:

۱) کاربران هم می‌توانند پیام‌های گروهی و هم پیام‌های فردی را انتقال دهند، اما نمیتوانند چند مورد را به صورت همزمان منتقل کنند. به این معنا که ابتدا باید یک مورد را انتقال دهند و سپس سراغ مورد بعدی روند.

۲) برای انتقال چت باید طرف مقابل در تلگرام حساب کاربری داشته باشند و پس از انتقال، پیام‌ها برای طرفین بدون تغییر تاریخ قابل مشاهده است.

۳) فراموش نکنید که پیام‌ها را می‌توانید تنها در چت‌های خصوصی تلگرام انتقال دهید و این کار در گروه‌ها و کانال‌های تلگرام امکان پذیر نمی‌باشد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها