ورود به جانویس

چرا دیده شدن پروفایلتان در لینکدین مهم است؟

لینکدین
لینکدین

به نظر شما این ویژگی که «چه کسی نمایه شما را دید» در لینکدین چقدر ارزشمند است؟

برخی از افراد می‌گویند که این یک راه عالی برای ایجاد ارتباط با کاربران است، در حالی که دیگران آن را یک موضوع مورد علاقه و جذاب برای خودشان می‌دانند، اما نه خیلی مفید.

ما تصمیم گرفتیم این سؤال را در بین جامعه SMT مطرح کنیم، و این چیزی است که پیدا کردیم.

لینکدین

همانطور که می‌بینید، بر اساس ۱۰۰۰ رأی، اکثر پاسخ دهندگان می‌گویند که آنها هرگز هیچ ارتباط ارزشمندی در نتیجه دیدن شدن پروفایل لینکدین‌شان توسط کاربران ندیده‌اند.

تقریباً در حدود ۴۳٪ از افراد این ویژگی را ارزشمند و مفیده دیده‌اند. پس بنابراین این ابزار خیلی هم بی‌فایده نیست. اما یا آنطور که بسیاری انتظار دارند ارزشمند نیست، یا افراد از این ویژگی به بهترین شکل ممکن استفاده نمی‌کنند، از این نظر که این یک نقطه پرش برای دستیابی به راه‌های ارتباطی با شما در نتیجه نگاه کردن به پروفایلتان است، بسیار مهم است.

چیزی که براین تیلمن، کارشناس لینکدین، در استفاده از این گزینه توصیه می‌کند، این است که لیست WVYP را به کالر آیدی مرتبط می‌کند. در واقع، اگر کسی است که می‎‎‌توانید با او تماس بگیرید، برای او پیام ارسال کنید و درخواستی برای اتصال بفرستید، و اگر نه، می‌توانید آن را نادیده بگیرید و ادامه دهید.

همانطور که تیلمن توضیح داد:

«اگر ارتباط درجه یک است، می‌توانید یک یادداشت ساده برای آن‌ها بفرستید و از آن‌ها تشکر کنید که در نمایه شما مکث کرده‌اند و بپرسید «امروز چه چیزی شما را به نمایه من آورد؟». اگر هنوز ارتباطی برقرار نکرده‌اند و فکر می‌کنید ممکن است بخواهید آنها را داشته باشید، یک درخواست اتصال با این پیام ارسال کنید: «از اینکه به نمایه من سر زدید متشکرم. من فرصتی داشتم که به شما نگاه کنم و دوست دارم ارتباط برقرار کنم. اگر موافقید، لطفا این دعوت را بپذیرید. همچنین می‌توانم بپرسم چگونه مرا پیدا کردی؟»

این پیام می‌تواند یک راه عالی و ساده برای شروع مکالمه باشد، بنابراین در حالی که اکثر مردم تاکنون هیچ ارتباط تجاری ارزشمندی را در نتیجه این گزینه به دست نیاورده‌اند، ممکن است هر دو طرف منتظر باشند تا طرف مقابل یک توافق ایجاد کند. ابتدا برای شروع یک مکالمه حرکت کنید، که ممکن است به فرصت‌های بیشتری منجر شود.

این نتایج نشان می‌دهد که افراد با کسانی که نمایه آنها را مشاهده می‌کنند تماس می‌گیرند، هرچند که ممکن است هیچ پاسخ واقعی و مفیدی دریافت نکنند. شاید تا حدودی بتوان گفت که اکثر مردم به دنبال ایجاد ارتباط در نتیجه این ویژگی نیستند.

به طور کلی، این ویژگی ممکن است ارزش آن را داشته باشد که ابتکار عمل داشته باشید و در ایجاد یک بحث کمی جسورتر باشید و واقعاً، حالت بدتر این است که فرد بگوید که فقط در حال مرور پروفایلتان است.

به هر حال، حتی اگر نتیجه مورد دلخواهتان را بدست نیاورده باشید، اما می‌توان گفت که شما یک روش برای ارتباط با کاربران را در لینکدین یاد گرفته‌اید.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها