ورود به جانویس

قابلیت آزمایشی جدید اینستاگرام: تبدیل هایلایت به ریلز

اینستاگرام
اینستاگرام

شاید ندانید که اخیراً اینستاگرام برای حفظ کاربران خود و برگرداندن آنها از تیک‌تاک، امکاناتی برای ساخت ریلز به آنها داده است.

آخرین نمونه از این قابلیت، فرآیند جدیدی است که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی یک هایلایت استوری اینستاگرام را به یک کلیپ ریلز تبدیل کنید.

اینستاگرام

همانطور که در این مثال مشاهده می کنید، برخی از کاربران گزینه‌ای را در هایلایت‌های اینستاگرام خود مشاهده می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد روی نماد Reels ضربه بزنند تا هایلایت را به یک کلیپ ریلز کوتاه تبدیل کنند.

سپس این فرآیند به شما این امکان را می‌دهد تا هایلایت را با موسیقی هماهنگ کنید و روشی کاملاً جدید برای ایجاد محتوای ریلز به کاربرانتان ارائه دهید.

این قابلیت بسیار مهم است، زیرا ابزاری برای بازبینی بهترین پست‌هایتان و افزایش تعامل کاربران اینستاگرام با شماست. اما به نظر می‌رسد هدف اصلی این روش این است که افراد بیشتری ریلز بیشتری پست کنند تا به افزایش تعامل با کاربران کمک کند. اگر تعامل یا اینگیجمنت بیشتری ایجاد کنید، بدون شک ریلزهای بیشتری را پست خواهید کرد و موفقیت بیشتری را به دست خواهید آورد. تا زمانی که در نهایت پلتفرم «تیک‌تاک» به خاطره‌ای دور و مبهم تبدیل شود.

به نظر می‌رسد این امید که توسط مدیر اینستاگرام، آدام موسری، بارها تکرار شده است که محتوای ویدئویی، کلیدی برای وارد شدن به دنیای اینستاگرام خواهد بود، منطقی باشد. پس به‌ طور قطع، ریلزهای اینستاگرام هم جزء موارد مهم در این شبکه اجتماعی هستند.

به گفته آدام موسری مدیر اینستاگرام:

«ما تمرکز خود را بر روی ویدئو کاهش می‌دهیم و همه فرم‌های ویدئویی خود را با ریلز اینستاگرام ادغام می‌کنیم».

امروزه ریلزها در حال افزایش هستند و به بزرگترین عامل جذب مخاطبان در این برنامه تبدیل شده‌اند. اما سؤال این است که آیا این قابلیت به اندازه کافی جذاب است که کاربران را از تیک‌تاک دور نگه دارد؟

از بسیاری جهات، نه ریلزهای اینستاگرام و نه شورت‌های یوتیوب (یا کلیپ‌های اسپات‌لایت اسنپ‌چت) نباید به خوبی تیک‌تاک باشند، زیرا فقط باید کاربران را از برنامه‌های مربوطه خود دور کنند. اگر هر پلتفرم بتواند عملکرد نزدیکی مانند عملکرد تیک‌تاک ارائه دهد، می‌توان گفت تا حد زیادی موفق عمل کرده است.

اگر این برنامه‌ها مسیرهای بیشتری را نسبت به تیک‌تاک برای کسب درآمد ارائه کنند، کاری که یوتیوب و اینستاگرام الان انجام می‌دهد، می‌تواند تنها چیزی باشد که آن‌ها نیاز دارند. بنابراین، شکست دادن تیک‌تاک کمتر از حذف آن نیست.

در پایان، اینستاگرام واقعاً از شما می‌خواهد که ریلزها را امتحان کنید و برای تولیدکنندگان محتوا، این روش می‌تواند راه دیگری برای تولید محتوای با ارزش باشد.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها