ورود به جانویس

آپدیت بعدی اینستاگرام: نمایش استوری فقط برای مشترکین!

آپدیت بعدی اینستاگرام: نمایش استوری فقط برای مشترکین!
آپدیت بعدی اینستاگرام: نمایش استوری فقط برای مشترکین!

آپدیت بعدی اینستاگرام، فعال کردن استوری فقط برای مشترکین می‌باشد! با توجه به گزارش TechCrunch، به نظر می‌رسد اینستاگرام در حال کشف ویژگی جدیدی برای اپلیکیشن خود می‌باشد که شباهت زیادی با ویژگی Super Follow توییتر دارد.

این ویژگی احتمالی که توسط Alessandro Paluzzi مطرح شده‌است، Exclusive Stories نام دارد. Exclusive Stories برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند که فقط برای مشترکین پیج‌شان استوری بگذارند. همچنین با توجه به  تصاویری که Alessandro به اشتراک گذاشته‌است، این دسته از استوری‌ها با برچسبی به رنگ بنفش متفاوت می‌شوند. (همانند استوری‌های  Close Friends که به رنگ سبز در پیج‌تان نمایش داده می‌شوند.)

همچنین اگر بدون داشتن اشتراک سعی کنید این دسته از استوری‌ها را ببینید، اینستاگرام در یک پیام به شما می‌گوید: تنها مشترکین می‌توانند این استوری‌ها را ببینند.

تصویر لو رفته از استوری فقط برای مشترکین اینستاگرام

این یک نگاه عجولانه برای آنچه اینستاگرام می‌تواند در نظر بگیرد، است. به حدی که شرکت می‌گوید قادر به ارائه‌ی اطلاعات بیشتری در این باره نیست و این ایده تنها یک نمونه‌ی اولیه‌ی داخلی می‌باشد که حتی به مرحله‌ی تست نیز نرسیده‌است.

با توجه به تلاش‌های متعددی که صاحبان پلتفرم‌های مختلف برای کسب درآمد کاربران از اپلیکیش‌های خود کرده‌اند، منطقی است که اینستاگرام نیز در صدد پیاده‌ سازی چنین ویژگی باشد. همچنین مدیرعامل این شرکت، آدام ماسری طرفدار اضافه شدن این ویژگی به اینستاگرام است.

پس از رشد قابل توجه Substack، کمپانی اصلی اینستاگرام یعنی Facebook نیز تصمیم گرفت پلتفرمی مشابه با Bulletin را برای انتشار خبر راه‌اندازی کند. همانطور که می‌دانید Substack یک پلتفرم آنلاین برای انتشار مقالات و یادداشت‌های کوتاه برای نویسندگان مستقل می‌باشد که این پلتفرم به تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

(توییتر در اوایل این ماه برنامه‌هایی را برای Super Follows و  Ticketed در نظر گرفت که در حال حاضر کمی ناشناخته می‌باشند. اما شباهت‌هایی با این ویژگی فرضی اینستاگرام دارد، Super Follows به کاربران توییتر اجازه می‌دهد توییت‌های اختصاصی را با مشترکین به اشتراک بگذارند.)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها