ورود به جانویس

روش اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرام در اپ‌های دیگر

روش اشتراک گذاری عکس در شبکه های اجتماعی
روش اشتراک گذاری عکس در شبکه های اجتماعی

اجازه دهید افراد غیر اینستاگرامی هم محتوای شما را ببینند!

آیا اخیراً عکس خود را در اینستاگرام به روزرسانی کرده‌اید و می‌خواهید مردم آن را ببینند؟ اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرامتان در سایر برنامه‌ها بسیار آسان است و می‌تواند معروفیت زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اینستاگرام محبوب‌ترین پلتفرم برای سازندگان محتوایی است که به‌دنبال شناختن یا راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند. در این مقاله جانویس، نحوه اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرام خود را در سایر برنامه‌ها برای به‌دست آوردن حداکثر تعامل با کاربران مورد بحث قرار داده‌ایم، پس با ما همراه باشید.


مزایای اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرام در برنامه‌های دیگر

چرا سازندگان این‌قدر به اشتراک‌گذاری و تعامل وسواس دارند؟ خب مسلم است که دلایل متعددی وجود دارد. ما در ادامه مهم‌ترین مزایای اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرام در سایر برنامه‌ها را برایتان لیست کرده‌ایم:

شناخت بیشتر

آیا در تلاش برای کسب شهرت در اینستاگرام هستید؟ چندین برنامه برای به‌دست آوردن شناخت بیشتر در اینستاگرام وجود دارد، اما مزایای اشتراک‌گذاری ارگانیک چیز دیگری است. اشتراک‌گذاری پست‌های شما، به افراد بیشتری این امکان را می‌دهد تا آنها شما را ببینند و به آنها واکنش نشان دهند.

شما می‌توانید برای مخاطبینی که در اینستاگرام نیستند دعوت‌نامه ارسال کنید تا پست‌هایتان را مشاهده کنند. این یک راه ساده و در عین حال مؤثر برای افزایش آگاهی در مورد اکانت اینستاگرام است.

تعامل بهتر

اگر می‌خواهید افراد بیشتری با پست شما تعامل داشته باشند، آن را در پلتفرم‌های دیگر به اشتراک بگذارید. این اشتراک‌گذاری محتوا، تعامل کاربران با شما افزایش می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد تا دسترسی ارگانیک به‌دست آورید که برای موفقیت یک حساب کاربری در دراز مدت بسیار مفید است.

افزایش فالوور

وقتی محتوای اینستاگرام خود را از طریق برنامه‌های دیگر به افراد نشان می‌دهید، ممکن است علاقه‌مند به بررسی آن شوند و این روش ممکن است آنها را مجبور کند که به اینستاگرامتان بپیوندند و شما را دنبال کنند. در نتیجه این روش باعث می‌شود که فالوورهای شما با گذشت زمان افزایش پیدا کنند.


چگونه عکس‌های اینستاگرام خود را در برنامه‌های دیگر به اشتراک بگذاریم؟

در این بخش، روش‌های به اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرام را در سایر برنامه‌ها بیاموزید:

 • ارسال متقاطع
 • اشتراک ایمیل
 • به اشتراک‌گذاری لینک‌ها
 • با استفاده از ویژگی «اشتراک گذاری در»

ارسال متقابل به برنامه‌های متصل در اینستاگرام

وقتی تصویری را آپلود می‌کنید، اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا آن را با برنامه‌های متصل به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را به Facebook-Twitter -Tumblr متصل کنید.

برای ارسال متقابل عکس‌های خود در برنامه‌های متصل به اینستاگرام به روش زیر عمل کنید:

اشتراک گذاری عکس اینستاگرام
 1. تصویر/فیلم مورد نظر را با استفاده از تلفن یا دسکتاپ خود در اینستاگرام آپلود کنید. همچنین می‌توانید چندین عکس و فیلم اضافه کنید.
 2. روی عکس کلیک کنید تا باز شود.
 3. روی سه نقطه افقی در سمت راست ضربه بزنید تا یک منو باز شود.
 4. از منو، Post to other apps را انتخاب کنید. فهرستی از حساب‌هایی که می‌توانید تصویر را با آنها به اشتراک بگذارید باز می‌شود. برای پست‌کردن عکس باید یک حساب کاربری در برنامه دیگر داشته باشید.
 5. برای انتخاب حساب‌ها، تب را به سمت راست تغییر دهید. می‌توانید هر سه یا فقط آن‌هایی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.
 6. روی اشتراک گذاری کلیک کنید و تصویر به‌طور خودکار به آن حساب‌های متصل ارسال می‌شود. کپشن همراه با تصویر منتشر شده است، اما در صورت نیاز می‌توانید آن را ویرایش کنید.

اشتراک‌گذاری تصاویر اینستاگرام از طریق ایمیل

روش ارسال ایمیل با آخرین پست خود:

ارسال عکس اینستاگرام با ایمیل
 1. محتوا را به صورت تصویر یا ویدئو بارگذاری کنید. سپس روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا منو باز شود.
 2. اشتراک‌گذاری را انتخاب کنید تا کاربرانی که اغلب با آنها تماس گرفته‌اید را در برنامه‌های مختلف باز کنید.
 3. گزینه‌ای از Mail را خواهید دید. برای باز کردن پوشه ایمیل خود ضربه بزنید.
 4. ایمیلی که استفاده می‌کنید در بخش From اضافه می‌شود.
 5. ایمیل گیرندگان مورد نظر را در بخش To اضافه کنید. می‌توانید بیش از یک گیرنده اضافه کنید. شما می‌توانید تا ۱۰۰۰ کاربر را در روز برایشان ایمیل کنید.
 6. برای ارسال لینک، روی فلش در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

به یاد داشته باشید، اگر یک حساب اینستاگرام خصوصی دارید، ممکن است محتوا برای شخصی که اکانت شما را دنبال نمی‌کند قابل مشاهده نباشد.

توجه داشته باشید که پست‌ها را با افزودن کاربر یا عمومی کردن حساب اینستاگرام خود قابل مشاهده کنید. هر کسی با یک آدرس ایمیل می‌تواند لینک‌های شما را دریافت کند.


به اشتراک‌گذاری تصاویر اینستاگرام از طریق لینک

به اشتراک گذاری لینک یک راه ساده و درعین‌حال مؤثر برای به‌رسمیت شناختن است. شما می‌توانید لینک را در وضعیت‌های مختلف، عکس‌های فوری، پیام‌های خصوصی و چت‌های گروهی کپی و جایگذاری کنید. هر کسی که روی آن کلیک کند به آن پست اینستاگرام هدایت می‌شود.

در اینجا نحوه اشتراک‌گذاری لینک در اینستاگرام آمده است:

 1. منو را با کلیک بر روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست باز کنید.
 2. روی لینک ضربه بزنید.
 3. وقتی متن لینک را کپی کردید، برای چسباندن آماده است.
 4. در کادر چت مورد نظر قرار دهید و دگمه Send را فشار دهید. سپس گیرنده می‌تواند به پست شما دسترسی داشته باشد. مطمئن شوید که حساب شما عمومی است یا آن شخص را به لیست فالوورهای خود اضافه کنید تا بتواند پست اشتراک‌گذاری شده شما را مشاهده کند.
اشتراک گذاری عکس اینستاگرام

همچنین شما این امکان را دارید که اشتراک‌گذاری را انتخاب کنید و برای دریافت لینک، Copy را انتخاب کنید.


استفاده از قابلیت اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

ویژگی Share To یک راه ساده و راحت برای به اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرامتان در برنامه‌های دیگر است. این کار به‌طور خودکار یک لینک در چت‌های انتخابی شما ایجاد می‌کند. این روش همچنین گزینه‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که اغلب در برنامه‌های اجتماعی مختلف با آنها تماس گرفته می‌شود.

روش زیر توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید یک عکس را در برنامه‌های دیگر به اشتراک بگذارید. گیرندگان باید به اینستاگرام و حساب کاربری شما دسترسی داشته باشند.

اینستاگرام
 1. عکس یا ویدئوی خود را در اینستاگرام آپلود کنید.
 2. روی تصویر کلیک کنید تا باز شود.
 3. روی سه نقطه افقی در گوشه سمت راست بالا در مقابل نام کاربری خود ضربه بزنید تا منو باز شود.
 4. اشتراک‌گذاری را انتخاب کنید. لیستی از برنامه‌ها و مخاطبینی که اخیراً از آن استفاده کرده‌اند را باز می‌کند.
 5. برنامه‌ای را که می‌خواهید پیوند را در آن به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. در این قسمت لیست مخاطبین باز می‌شود. شما می‌توانید به تعداد افرادی که برنامه اجازه می‌دهد، لینک را ارسال کنید.
 6. برای فوروارد لینک روی دگمه Send بزنید. هر کسی که روی آن کلیک کند به عکس اینستاگرام شما هدایت می‌شود.

راه‌های دیگر برای ارسال عکس‌های اینستاگرام در برنامه‌های دیگر

اینستاگرام یک پلتفرم عالی برای تعامل با مردم در سراسر جهان است. شما می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های اینستاگرام، پست‌های خود را در سایر برنامه‌ها به اشتراک بگذارید تا در نمایه خود به رسمیت شناخته شده و با کاربران زیادی تعامل برقرار کنید.

در این مقاله ما یاد گرفتیم که چگونه عکس‌ها و ویدئوهای اینستاگرام خود را در برنامه‌های دیگر به اشتراک بگذاریم تا کاربران با مشاهده عکس‌های شما به بقیه اکانت‌های شما دسترسی داشته باشند.

فراموش نکنید که برای این کار، آنها یا باید در لیست فالوورهای شما باشند یا حساب شما باید عمومی باشد تا همه بتوانند پست‌های شما را ببینند. البته قبل از این کار مطمئن شوید پست‌هایی که در برنامه‌های دیگر به اشتراک می‌گذارید جذاب هستند و ارزش کلیک کردن را دارند.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها