ورود به جانویس

حذف بکش بالا از استوری‌های اینستاگرام

حذف بکش بالا از استوری‌های اینستاگرام
حذف بکش بالا از استوری‌های اینستاگرام

به زودی روند حذف بکش بالا در اینستاگرام آغاز می‌شود. این اپلیکیشن از ۳۰ آگوست تصمیم دارد قابلیت Swipe-Up یا همان بکش بالا را در استوری حذف کند و کاربران به جای آن باید از استیکر لینک استفاده کنند.

تولیدکنندگان محتوا، برندها و اکثر بیزنس‌ها از این قابلیت پرطرفدار و کاربردی برای هدایت مخاطبان به صفحات یوتیوب یا وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند. اما اینستاگرام اعلام کرده‌است که به زودی این قابلیت حذف و استیکر لینک جایگزین آن خواهد شد.

اینستاگرام از ماه ژوئن در حال تست و آزمایش این قابلیت است و هم اکنون کاربران انگشت شماری می‌توانند از استیکر لینک استفاده کنند. اما تا ۳۰ آگوست این قابلیت همگانی می‌شود. ناگفته نماند استیکر لینک ابتدا در دسترس کاربرانی که بالا ۱۰ هزار فالوور دارند، قرار می‌گیرد. به طور کلی اینستاگرام برنامه دارد که همه‌ی کاربران بتوانند از این ویژگی استفاده کنند.

مزیت‌های استیکر لینک

استیکر لینک مزیت‌هایی نسبت به حالت قبل دارد؛ کاربران در هنگام استفاده می‌توانند ظاهر و استایل متنوعی را در نظر بگیرند، به عنوان مثال سایز استیکر لینک را تغییر دهند و در استوری هر جایی که دوست داشتند آن را قرار دهند. همچنین در استوری که از استیکر لینک استفاده شده‌است، کاربران می‌توانند ریپلای بزنند. در حالت Swipe-Up ریپلای کردن ممکن نبود.

نظر شما درباره‌ی این آپدیت اینستاگرام چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها