ورود به جانویس

چگونه با واتساپ به خودمان پیام بدهیم؟

چگونه در واتساپ به خودمان پیام دهیم
چگونه در واتساپ به خودمان پیام دهیم

درست است که به روزرسانی‌های واتساپ دیر به دیر رخ می‌دهد اما جدیداً به لطف این آپدیت‌ها، کاربربان واتساپ می‌توانند برای خود پیام ارسال کنند که این یک ویژگی خاص است. فرقی ندارد چه به عنوان درفت در آن یادداشت برداری کنید، چه برای خود پیامی بفرستید و یا یک لینک برای خود بفرستید، راه‌های مفید مختلفی برای استفاده از این مزیت وجود دارد.

اما چه‌طور می‌توان این کار را انجام داد؟ در این مقاله جانویس، همه چیزهایی که باید در مورد نحوه ارسال پیام در واتساپ بدانید را توضیح داده‌ایم.


چگونه در واتساپ به خود پیام دهیم؟

ارسال پیام برای خودمان در واتساپ مانند شروع هر چت دیگر در برنامه‌های پیام‌رسان عمل می‌کند. برای شروع یک چت با خودتان در واتساپ، این مراحل را دنبال کنید:

پیام به خودمان در واتساپ
  1. واتساپ را در تب چت‌های اصلی خود باز کنید.
  2. روی نماد چت جدید در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.
  3. در بالای لیست مخاطبین، نام خود را با متن پیام خودتان در زیر آن خواهید دید. نمایه خود را برای باز کردن یک چت جدید انتخاب کنید.
  4. یک پنجره چت درست مانند یک چت معمولی باز می‌شود. در این قسمت می‌توانید تایپ کرده و برای خود پیام ارسال کنید.

مانند هر چت دیگری در واتساپ، پیام‌ها رمزگذاری شده‌اند. شما می‌توانید مانند هر چت دیگری برای خود پیام ارسال کنید. هنگامی که می‌خواهید پیامی را برای خود فوروارد کنید، تصویری را به اشتراک بگذارید یا لینکی را به اشتراک بگذارید، نمایه شما مانند هر چت دیگری در لیست مخاطبین ظاهر می‌شود. بسته به اینکه چند بار از این ویژگی استفاده می‌کنید، نمایه شما در لیست تماس‌های متداول یا چت‌های اخیر ظاهر می‌شود.

در کنار نام خود، گزینه شما نیز در داخل پرانتز خواهید دید. این به همراه متن پیام خود در بخش درباره، تشخیص پروفایل شما را آسان‌تر می‌کند. این ویژگی مطمئناً به یک ترفند مخفی واتساپ تبدیل خواهد شد که کاربران می‌توانند آن را بیاموزند.


پیام به خودمان در واتساپ بسیار آسان است

ارسال پیام به خودمان در واتساپ فقط چند مرحله طول می‌کشد و درست مانند سایر چت‌ها کار می‌کند. پس از شروع چت با خودمان، شما می‌توانید از پنجره برای یادداشت برداری آسان و سایر میانبرهای مفید استفاده کنید.

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها