ورود به جانویس

۶ ترفند برای تایید گرفتن در تیک تاک

۶ ترفند برای تایید گرفتن در تیک تاک
۶ ترفند برای تایید گرفتن در تیک تاک

اثبات اعتبار برند‌ها مسئله‌ای مهم است که باید از هر فرصتی برای آن استفاده کرد. این اثبات اعتبار در شبکه‌های‌اجتماعی اغلب به معنای تایید شدن است. تایید با یک علامت آبی کوچک که در کنار نام شما است، تمایزی‌ست که در همه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مشابه است.

اگر اکانت تیک تاک دارید و برای رشد برندتان از آن استفاده می‌کنید ولی نمی‌دانید چگونه آن علامت آبی کوچک را دریافت کنید، مطلب درستی را انتخاب کرده‌اید. در ادامه ۶ نکته تست شده و واقعی برای تایید گرفتن در تیک تاک را ارائه می‌دهم، پس همراه من باشید:


تایید تیک تاک چیست؟

راستی‌آزمایی تیک تاک فرآیندی است که هویت‌ها را تایید می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد بدانند که این حساب‌ها متعلق به کسانی است که می‌گویند به آن تعلق دارند. اساسا به پلتفرم اجازه می‌دهد، بداند که شما یا برندتان یک نام برجسته و شناخته شده هستید؛ در نتیجه حساب شما باید احراز هویت شود تا از کلاهبرداری‌های احتمالی جلوگیری شود.

بسیاری از افراد مشهور و اینفلوئنسرهای شناخته شده برای تایید شدن کار می‌کنند، اما این یک ایده عالی برای برندها نیز هست. ما می‌توانیم علامت تیک آبی gamer را ببینیم که نشان دهنده‌ی تایید صحت آن‌ها می‌باشد:

تایید تیک تاک چیست؟

چرا تایید TikTok مهم است؟

چرا تایید TikTok اینقدر مهم است؟ بیایید به برخی از دلایل اهمیت تایید TikTok برای برندها بپردازیم:

قدرت

تایید اعتبار به نشان دادن اعتبار برند شما کمک می‌کند. از آن جایی که تیک آبی به یک عنصر اصلی برای برندها تایید شده در سراسر شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است، کاربران شروع به مرتبط کردن این تیک با برندهای معتبر کرده‌اند.

به عبارتی دیگر اگر رقیب شما تایید شده باشد، اما شما تایید نشده‌اید، مشتریان احتمالا برند تایید شده را دنبال می‌کنند، به آن گوش می‌دهند، با آن تعامل و از آن خرید می‌کنند.


اصالت و امانت

به طور مشابه، وقتی مصرف کنندگان آن تیک آبی را می‌بینند، به طور خودکار از صحت برند شما آگاه می‌شوند. تایید گرفتن آسان نیست، پس هر برندی که وضعیت تایید را داشته باشد، قابل اعتماد است.


رشد

علاوه بر این، تایید می‌تواند به رشد کمک کند. اگر چه تایید نشده است، اما شایعه‌ای وجود دارد مبنی بر اینکه حساب‌های تایید شده در صفحه «برای شما» TikTok اولویت دارند، به این معنی که پس از تایید، برند شما در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرد. این دسترسی را افزایش می دهد و به رشد سریع اکانت شما کمک می‌کند.


اعتبار

همانطور که قبلا اشاره کردیم، اعتبار برند شما در TikTok مهم است. تایید از TikTok به مخاطبان شما می‌گوید که برند شما قانونی است. اگر برند شما تایید نشده است، مخاطبان شما ممکن است نتوانند حساب برند شما را از سایر حساب های TikTok متمایز کنند.


نحوه‌ی تایید گرفتن در تیک تاک

اکنون می‌دانید که چرا تایید اعتبار بسیار مهم است. در مرحله بعد، بیایید در مورد مراحلی صحبت کنیم که می‌توانید برای تایید حساب خود انجام دهید تا بتوانید آن علامت تیک آبی را بدست آورید.

۱) بر تولید محتوا تمرکز کنید!

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به طور مداوم محتوا ایجاد کنید. هیچ کس در روز اول تأایید نمی‌شود و شما باید ثابت کنید که شایسته‌ی تیک آبی هستید. بنابراین یک استراتژی محتوای TikTok را کنار هم قرار دهید و شروع به ایجاد محتوای زیادی در یک برنامه منظم کنید.

دلیل دیگری که ایجاد محتوای ثابت بسیار مهم است این است که TikTok می‌خواهد شاهد رشد مداوم فالوورها نیز باشد. در واقع، برخی منابع می‌گویند که برای تایید، باید بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور جدید در روز ایجاد کنید. اگر چه به نظر می‌رسد سخت باشد، اما TikTok بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد، بنابراین شما نباید مشکل زیادی داشته باشید.

شروع به ایجاد TikToks روزانه کنید و به مواردی توجه کنید که بیشترین تعامل را دارند. ایجاد ویدیوهای بیشتر از این قبیل احتمالا بهترین گزینه برای شما خواهد بود، به خصوص وقتی نوبت به نقطه بعدی می‌رسد.


۲) یک ویدیوی ویروسی ایجاد کنید!

اگر می‌خواهید در TikTok تایید شوید، بهتر است بدانید که ویدیو به ویروسی شدن کمک می‌کند. ویروسی شدن در TikTok به معنای ایجاد ویدیویی است که در صفحه «For You» بسیاری از کاربران نمایش داده می‌شود و صدها هزار لایک و بازدید ایجاد می‌کند.

این نه تنها به رشد حساب شما کمک می‌کند، بلکه به TikTok نیز اجازه می‌دهد تا بداند که محتوایی عالی ایجاد می‌کنید که کاربران دوست دارند.

اکثر حساب‌ها معمولا حداقل یک لحظه ویروسی قبل از رسیدن به وضعیت تایید دارند. روی ایجاد محتوایی تمرکز کنید که لایک‌های زیادی دریافت کند و به دنبال روندهای محبوب و شرکت در چالش‌ها به عنوان راهی برای افزایش شانس خود برای یک ویدیوی ویروسی باشید.

روش خاصی برای ویروسی شدن وجود ندارد. در بیشتر موارد، این مربوط به خوش شانس بودن یا انتشار محتوای مناسب در زمان مناسب است. اگر با محتوای باکیفیت سازگار هستید، باید در کمترین زمان ویدیوی ویروسی خود را بسازید.


۳) در دیگر پلتفرم‌های رسانه های اجتماعی تأیید شوید!

TikTok می‌خواهد مطمئن شود که در مورد فرآیند تایید هوشمندانه عمل می‌کند، بنابراین اغلب به سایر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی کاربران نگاه می‌کنند تا ببینند آیا قبلا در آن جا تایید شده‌اند یا خیر.

این بدان معناست که می‌خواهید قبل از رفتن به TikTok، فرآیند تایید را در پلتفرم‌هایی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر آغاز کنید. اگر قبلا در یکی یا همه پلتفرم‌های دیگر تایید شده‌اید، شانس بیشتری دارید که TikTok همان وضعیت را به شما اعطا کند.

اگر نمی‌دانید چگونه در دیگر پلتفرم‌ها تایید شوید پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های تیک آبی اینستاگرام چیست؟ + آموزش دریافت آن، چطور تیک آبی توییتر بگیریم؟ و چطور تیک آبی تلگرام دریافت کنیم؟ را بخوانید.


۴) پوشش رسانه‌ای دریافت کنید!

TikTok همچنین بررسی می‌کند که آیا شما در پوشش رسانه‌ای برجسته شده‌اید یا خیر. نشان دادن حساب TikTok شما در یک نشریه آنلاین راهی مطمئن برای اطلاع دادن به پلتفرم است که حساب شما ارزش تایید را دارد.

بنابراین، چگونه می‌توان پوشش رسانه‌ای دریافت کرد؟

همه اینها به اولین نکته ما برمی‌گردد: تمرکز بر تولید محتوا. در حالی که زمان‌هایی وجود دارد که می‌توانید برخی از ویدیوهای TikTok را ارسال کنید تا در جمع‌بندی‌ها گنجانده شوند، اکثریت قریب به اتفاق پوشش رسانه‌ای به صورت ارگانیک انجام می‌شود.

محتوای عالی ایجاد کنید و در پلتفرم فعال بمانید، پوشش رسانه‌ای خواهد آمد.


۵) با اینفلوئنسرها کار کنید!

اگر بی‌حوصله هستید و حساب TikTok شما به سرعتی که انتظار داشتید رشد نمی کند، ممکن است به فکر کار با اینفلوئنسرها باشید. این کمک می‌کند تا برند شما در مقابل کاربران بیشتری قرار گیرد و به طور بالقوه منجر به دنبال کنندگان جدید و تعامل بهتر شود.

اینفلوئنسرهای TikTok کار کردن با برندها را دوست دارند و این استراتژی می‌تواند راهی عالی برای رشد سریع و همچنین دستیابی به مشتریان بالقوه بیشتری باشد.

با مرور TikTok شروع کنید تا اینفلوئنسرهایی را پیدا کنید که به نظر می‌رسد شبیه به جمعیت هدف شما هستند یا محتوای پستی را که مخاطبان هدف شما می‌پسندند.

برای مثال، برندی که اسباب‌بازی‌های بچه‌ها را می‌فروشد، اینفلوئنسرهایی را جستجو می‌کند که مرتبا درباره مادر بودن صحبت می‌کنند. سپس، فهرستی تهیه کنید و شروع به تماس با آن‌ها در مورد یک شراکت کنید. بسیاری از سازندگان آدرس ایمیل خود (یا شخص روابط عمومی خود) را درج می‌کنند تا برندها بتوانند به راحتی گفتگو را در مورد یک ویدیوی حمایت شده شروع کنند.

با اینفلوئنسر کار کنید و ویدیویی بسازید که برای مخاطبانش جذاب باشد و به شما کمک کند حساب خود را رشد دهید و در نهایت به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید.


۶) دستورالعمل‌های انجمن TikTok را دنبال کنید!

آخرین نکته ساده است: قوانین را دنبال کنید. اگر به‌دلیل نقض دستورالعمل‌های انجمن به‌طور مداوم ویدیوها را حذف می‌کنید، احتمال اینکه به وضعیت راستی‌آزمایی برسید بسیار کمتر است. بنابراین مطمئن شوید که از انواع محتواهایی که مجاز به ارسال آن نیستید، آگاه هستید و از آن قوانین پیروی می‌کنید.


جمع‌بندی…

در TikTok تایید و ویروسی شوید! اگر می‌خواهید دسترسی خود را به TikTok گسترش دهید با اجرای این شش نکته برای سریع رشد کردن در مسیر تایید اقدام کنید!

سوالات متداول

برای تایید اعتبار در TikTok به چند فالوور نیاز دارید؟

تعداد دقیقی وجود ندارد، اما منابع می‌گویند که TikTok به دنبال دیدن ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور جدید در روز است.

چگونه در TikTok بدون دنبال‌کننده تایید می‌شوید؟

این کار سخت خواهد بود، اما هنوز هم ممکن است. سعی کنید برای برند خود پوشش رسانه‌ای دریافت کنید یا ابتدا در پلتفرم‌های دیگر تایید شوید.

برای تایید در TikTok به چند بازدید نیاز دارید؟

تعداد بازدیدهای مشخصی برای تایید وجود ندارد.

آیا ممکن است یک برند از TikTok درخواست تایید کند؟

هیچ فرآیند درخواست تایید رسمی وجود ندارد. شما نمی‌توانید برند خود را مانند سایر پلتفرم‌ها برای تایید ارسال کنید.

آیا یک برند می‌تواند یک نشان تایید از TikTok بخرد؟

خیر، این کار ممکن نمی‌باشد و برند شما نمی‌تواند نشان تایید را از TikTok بخرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها