ورود به جانویس

آموزش تغییر عکس پروفایل واتساپ

آموزش تغییر عکس پروفایل واتساپ
آموزش تغییر عکس پروفایل واتساپ

آیا می‌خواهید چیزهایی را در پروفایل در واتساپ خود تغییر دهید؟ در اینجا نحوه ویرایش عکس پروفایل خود آورده شده است. یک تصویر خوب و واضح از خود در پروفایل واتساپ شما باعث می‌شود افراد راحت تر شما را در لیست چت خود ببینند و همچنین به شما اجازه می‌دهد شخصیت شما از طریق پروفایل شما نشان داده شود.

اگر می‌خواهید آن چه را که انجام داده‌اید به مخاطبین نشان دهید، تغییر آن نیز عالی است. این مقاله شما را در مورد نحوه آپلود عکس پروفایل در واتساپ راهنمایی می‌کند:


نحوه تغییر عکس پروفایل واتساپ در موبایل

نحوه تغییر عکس پروفایل واتساپ در موبایل

تغییر عکس پروفایل واتساپ یک فرآیند ساده است و زمان زیادی نمی‌برد. برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 1. اپلیکیشن WhatsApp را روی گوشی خود باز کنید.
 2. نماد Settings در گوشه سمت راست پایین صفحه را انتخاب کنید.
 3. اکنون روی نماد پروفایل خود در گوشه سمت چپ بالا بزنید.
 4. در صفحه جدیدی که برایتان باز می‌شود، روی Edit در گوشه بالا سمت چپ و دوباره روی Edit در گوشه سمت راست بالای صفحه بزنید.
 5. در این مرحله، می‌توانید یک سلفی سریع بگیرید یا یک عکس از گالری خود انتخاب کنید. برای گرفتن عکس سلفی، روی گزینه Take Photo بزنید، ژست و سپس عکس بگیرید و روی Use Photo در گوشه سمت راست پایین بزنید. عکس خود را تنظیم کنید و روی Done بزنید.
 6. برای انتخاب یک عکس از گالری خود، روی گزینه Choose Photo بزنید. یک عکس خوب انتخاب کنید، آن را تراز کنید، سپس روی انتخاب در گوشه پایین سمت راست بزنید.

تمام شد! شما یک عکس پروفایل را تنها در چند مرحله آسان آپلود کرده‌اید.


نحوه تغییر تصویر پروفایل واتساپ در دسکتاپ

تغییر تصویر پروفایل خود در برنامه دسکتاپ واتساپ هم ساده‌ست. برای تغییر پروفایل واتساپ در کامپیوتر کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • در دسکتاپ واتساپ خود باز کنید و در صورت لزوم وارد شوید.
 • روی نماد پروفایل خود در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.
 • حالا روی عکس پروفایل خود کلیک کنید و گزینه آپلود عکس را انتخاب کنید.
نحوه تغییر تصویر پروفایل واتساپ در دسکتاپ
 • یک عکس از کتابخانه خود انتخاب کنید و روی Open در گوشه سمت راست پایین پنجره کلیک کنید.
 • اکنون باید عکس خود را با کوچک کردن آن تنظیم کنید.
 • وقتی کارتان تمام شد، روی علامت تیک در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.
نحوه تغییر تصویر پروفایل واتساپ در دسکتاپ

به همین سادگی می‌توانید عکس پروفایل واتساپ‌تان را عوض کنید! در عرض چند ثانیه با موفقیت یک تصویر پروفایل واتساپ جدید تنظیم کردید. اما صبر کنید اگر می‌خواهید چیز متفاوتی را امتحان کنید، چرا آواتار فیسبوک خود را به عنوان عکس پروفایل واتساپ آپلود نمی‌کنید؟

به طور کلی کارهای بیشتری وجود دارد که می‌توانید با آواتار فیسبوک خود در واتساپ انجام دهید، مانند استفاده از آن به عنوان یک تگ برای شخصی‌سازی چت خود با دوستانتان!


نکاتی برای انتخاب عکس پروفایل برای واتساپ

هنگام انتخاب عکس پروفایل برای واتساپ، به خاطر داشته باشید که برخلاف سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، از واتساپ برای چت با افرادی که می‌شناسید مانند دوستان و خانواده استفاده می‌کنید. به همین دلیل، می‌توانید یک عکس معمولی را برای آپلود انتخاب کنید.

به عبارت دیگر، عکس پروفایل لینکدین خود را آپلود نکنید؛ این عکس برای پروفایل واتساپ شما مناسب نیست. عکسی را انتخاب کنید که در آن لبخند بزنید و به دنبال عکسی بروید که شخصیت شما را منعکس کند.

همچنین اگر واقعا باید حیوان خانگی خود را در عکس خود داشته باشید، شاید عکسی را در جایی که در کنار شما است انتخاب کنید، تا مردم همچنان بتوانند به راحتی تشخیص دهند که این شما هستید که با آن در حال تعامل هستند.

هر عکسی را که انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که عکس سر و شانه یا از گردن به بالا باشد. به یاد داشته باشید این یک تصویر پروفایل است، بنابراین تصاویر تمام بدن را برای به‌روز‌رسانی استاتوس خود نگه دارید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد به روز رسانی وضعیت WhatsApp بدانید.

در نهایت، از آن جایی که WhatsApp پلتفرمی آرام‌تری است که در آن با افرادی که شخصا می‌شناسید ارتباط برقرار می‌کنید، اشکالی ندارد که اغلب عکس پروفایل خود را تغییر دهید، مانند هر ماه یا حتی هر هفته. فقط مطمئن شوید که یک عکس پروفایل دارید تا پروفایل شما کامل شود.


جمع‌بندی…

واتساپ خود را با یک عکس پروفایل شخصی‌سازی کنید. به طور کلی آپلود یک عکس پروفایل در پروفایل واتساپ شما تشخیص اینکه با چه کسی در حال چت کردن هستند را برای دیگران آسان می‌کند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که تجربه واتساپ خود را شخصی سازی کنید. عکس پروفایل خود را هر از گاهی تغییر دهید تا همه چیز تغییر کند و پروفایل خود را تازه نگه دارید.

شما در واتساپ عکس پروفایل دارید؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها