ورود به جانویس

چطور به صورت ناشناس پروفایل لینکدین کاربران را نگاه کنیم؟

چطور به صورت ناشناس پروفایل لینکدین کاربران را نگاه کنیم؟
چطور به صورت ناشناس پروفایل لینکدین کاربران را نگاه کنیم؟

دوست ندارید لینکدین به کاربران پیام بفرستند که شما پروفایل‌شان را نگاه کرده‌اید؟ اینجا به شما می‌گوییم که چطور به صورت ناشناس پروفایل لینکدین کاربران را نگاه کنید.

گاهی وقت‌ها، علی رغم شوق بسیاری که برای با خبر شدن از کار و حرفه کسی داریم و مشتاقانه مایلیم تا پروفایل لینکدین‌اش را چک کنیم، اینکار را نمی‌کنیم! چرا؟ چون بعد از واتساپ، لینکدین نایب السلطنه‌ی خبرچینان شبکه‌های اجتماعی به حساب می‌آید! (البته که جای واتساپ را نمی‌گیرد😏)

خلاصه، همانطور که خودتان هم می‌دانید، با چک کردن پروفایل یک کاربر در لینکدین، برای شخص پیامی ارسال می‌شود که شما از پروفایل‌شان دیدن کرده‌اید. و همین دلیلی می‌شود که خیلی وقت‌ها نخواهیم پروفایلی را نگاه کنیم و بیخیال‌اش می‌شویم.  

به طور پیش فرض، تنظیمات مشاهده پروفایل افراد به صورت عمومی برای همه کاربران فعال است، اما خوشبختانه امکان تغییر دادن آن وجود دارد. تنها کافی‌ست مسیر زیر را دنبال کنید؟

قدم‌های مشاهده ناشناس پروفایل لینکدین کاربران

۱.  طبیعتا اول باید وارد حساب کاربری‌تان شوید. فرقی ندارد که با اپ گوشی اینکار را انجام دهید یا تحت وب.

۲.  روی آیکون پروفایل‌تان کلیک کنید.

روی آیکون پروفایل‌تان کلیک کنید. این گزینه بالای صفحه سمت راست قرار دارد.

۳. گزینه Settings & Privacy را انتخاب کنید.

۴. وارد قسمت Visibility شوید.

۵. در قسمت Profile viewing options می‌توانید انتخاب کنید که هنگام مشاهده پروفایل دیگران، آن‌ها قادر باشند چه چیزهایی را ببینند.

در قسمت Profile viewing options گزینه Anonymous LinkedIn Member را انتخاب کنید.

۶. با انتخاب گزینه Anonymous LinkedIn Member، دیگر مشخصات‌تان هنگام بازدید از پروفایل دیگران به آن‌ها نمایش داده نمی‌شود.

به همین راحتی!

البته با انتخاب این گزینه، تاریخچه بازدیدهای شما نیز پاک می‌شود و متقابلا، شما هم نمی‌توانید ببینید که چه کسانی از صفحه شما بازدید کرده‌اند. (دیگه هر بدست آوردنی یک سری از دست دادن‌ها هم داره🙄😅)

خب خوشبختانه، دستورالعمل‌های ارائه شده توسط لینکدین این امکان را به داد تا با حفظ حریم خصوصی خود، پروفایل‌های لینکدین را بررسی کنیم. امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر شما هم نکته جذابی درباره لینکدین می‌‌دانید که می‌تواند به بقیه کمک کند، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها