ورود به جانویس

حداکثر مدت زمان ریلزها در اینستاگرام چقدر می‌تواند باشد؟

اینستاگرام به شدت پیگیر است که مدت زمان ریلزها را افزایش دهد. به همین علت میخواهیم بفهمیم این افزایش حداکثری طول مدت ریلزها چقدر می تواند باشد؟

افرادی که از قابلیت ریلز در اینستاگرام استفاده می کنند، می‌توانند اکانتشان را به نحو بهتری در معرض دید مخاطبان قرار داده و فالورهای خود را افزایش دهند. از زمان راه اندازی قابلیت ریلز در اینستاگرام، این اپلیکیشن تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده است. یکی از این تغییرات مدت زمان ریلزهاست که به صورت مداوم افزایش یافته است. اما در حال حاضر قصد داریم بفهمیم که ریلزهای اینستاگرامی در سال ۲۰۲۲ چقدر طولانی تر می شوند.


ریلزها در اینستاگرام چقدر می توانند طولانی باشند؟

از جولای ۲۰۲۲ (تیر ۱۴۰۱) اینستاگرام کاری کرده است که بتوانید ریلز های خود را تا ۹۰ ثانیه با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید. اینستاگرام که به عنوان یک غول در بین رسانه های اجتماعی شناخته می‌شود، در ژوئن ۲۰۲۲ (خرداد۱۴۰۱)شروع به انتشار این مدت زمان ۹۰ ثانیه ای کرده است.پس در دسترس قرار گرفتن این آپشن به این معنی است که شما می‌توانید ریلزهای خود را تا ۶ برابر بیشتر از زمانی که این قابلیت برای اولین بار در دسترس قرار گرفت، ایجاد کنید.

جالب است بدانید که ریلزها در ابتدا فقط تا ۱۵ ثانیه می‌توانستند در دسترس باشند اما به دلیل استقبال کاربران، اینستاگرام به سرعت تصمیم گرفت که مدت زمان ریلزها را به ۳۰ ثانیه افزایش دهد و این تصمیم تقریبا یک سال ماندگار بود!

در آگوست ۲۰۲۲ (مرداد ۱۴۰۱)اینستاگرام مدت زمان ماندگاری ریلزها را تمدید کرد. در آن زمان کاربران می‌توانستند محتوایی با طول مدت ۶۰ ثانیه منتشر کنند و در نهایت محدودیت زمانی دوباره به میزان فعلی تغییر کرد.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به صورت مرتب ریلزهای خود را در اینستاگرام منتشر می‌کنید، پس باید مطمئن شوید که ارزش محتوای ریلز شما طوری باشد که در دسترس افراد بیشتری قرار بگیرد و مخاطبان بیشتری را جذب کند!

در این مورد ما راهنمایی را نوشته ایم با عنوان(نکاتی برای ایجاد ریلزهای جذاب ویروسی) که اگر می‌خواهید حضور خود را در این ریلزها افزایش دهید به دردتان می خورد.


همین امروز شروع به ساخت ریلزهای جذاب کنید!

ساخت ریلزهای جالب زمانی که فقط ۱۵ ثانیه برای کار با آن‌ها فرصت بود، سخت تر بود. اما حالا می‌توانید محتوایی که بسیار جالب تر و عمیق تر باشد اما نه خیلی طولانی را تولید کنید!

شما می‌توانید به راحتی ریلز مورد نظر خودتان را در اینستاگرام بسازید، اما می‌توانید راه حل هایی هم پیدا کنید که در انجام بهتر این کار به شما کمک کند.

خب! حالا که متوجه شدید ریلزها چقدر می‌توانند طولانی باشند، پس چرا یک ریلز نمی سازید تا ببینید چه چیزهایی می‌توانید از طریق آن به دست آورید؟!

سوالات متداول

حداکثر زمان ریلز چقدر است؟

مدت زمان ریلز ها می توانند تا 90 ثانیه طول بکشند.

الهه مصطفی زاده

سلام!
من الهه هستم...
دختری که عاشق share کردن اطلاعاتشه.
به دنیای پر محتوای من خوش‌آمدید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها