ورود به جانویس

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب
چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب

همه‌ی کاربران یوتیوب این فکر می‌کنند که دانلود فیلم از یوتیوب کار بسیار دشواری است. همانطور که می‌دانید یوتیوب بزرگ‌ترین پلتفرم برای اشتراک‌گذاری ویدیو در سراسر دنیاست. هر نوع ویدیو‌یی که بخواهید می‌توانید در یوتیوب پیدا کنید و از آن استفاده کنید. همچنین ویدیو‌هایی که در یوتیوب آپلود می‌شوند از نظر محتوا، ارزش بسیار زیادی دارند، در نتیجه دانلود ویدیو‌های یوتیوب را می‌توان یکی از نیاز‌های مهم و اساسی کاربران دانست.

در این مقاله ساده‌ترین و در عین حال مطمئن‌ترین راه‌حل‌ها را برای دانلود فیلم از یوتیوب به شما آموزش می‌دهیم:

۱) ربات تلگرام راهی برای دانلود فیلم از یوتیوب

ربات تلگرام یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دانلود فیلم از یوتیوب می‌باشد. با توجه به فیلترینگ تلگرام اگر هنوز از این اپلیکیشن استفاده می‌کنید برای دانلود فیلم از یوتیوب مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا ربات تلگرام Utubebot را به تلگرام خود اضافه کنید. سپس گزینه‌ی Start را انتخاب کنید. در قسمت Write a massege… لینک ویدیوی مورد نظر خود را Paste کنید. پس از این مرحله ربات برای شما یک لیست ارسال می‌کند. در این لیست شما انتخاب می‌کنید ویدیو‌ی مورد نظرتان چه حجم و یا چه کیفیتی داشته باشد. با توجه به انتخاب شما، ویدیو برایتان ارسال می‌شود. ناگفته نماند این ربات در اندروید،  iOS و تلگرام دسکتاپ قابل اجراست.

 ربات تلگرام راهی برای دانلود فیلم از یوتیوب

۲) سایت دانلود فیلم از یوتیوب

روش مرسومی که بیشتر از آن استفاده می‌شود، سایت clipconverter.cc است. این روش برای کسانی که نمی‌خواهند نرم‌افزار خاصی را نصب کنند، مناسب است. ابتدا آدرس ویدیویی که می‌خواهید آن را دانلود کنید را کپی کرده و وارد سایت clipconverter.cc شوید. آدرسی را که کپی کرده‌اید را در Video URL to Download، Paste کنید و روی گزینه‌ی Continue بزنید. پس از آن سایت، یک لیست برای انتخاب فرمت و کیفیت دلخواه در اختیار شما قرار می‌دهد. فرمت و کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه‌ی Start را بزنید. اکنون ویدیو شما در حال دانلود می‌باشد. فراموش نکنید برای استفاده از این سایت باید از VPN کمک بگیرید.

 سایت دانلود فیلم از یوتیوب

ناگفته نماند در یوتیوب موبایل گزینه‌ای تحت عنوان Download قرار دارد که می‌توانید ویدیو مورد نظر خود را در خود یوتیوب دانلود کنید و زمانی که اینترنت ندارید، ویدیو را ببینید.

البته سایت‌های غیر رایگانی نیز برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارند، اما تا زمانی که راه‌های رایگان برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد چرا هزینه دهیم؟

در این مقاله دو تا از راه‌های تضمینی و رایگان را به شما آموزش دادیم، با انتخاب هر یک از این دو راه‌حل می‌توانید ویدیو مورد نظرتان را به آسانی دانلود کنید. شما به عنوان کاربر یوتیوب کدام راه‌حل را انتخاب می‌کنید؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها